ZUZANA BUBÁKOVÁ

Od malička milujem vyjadrenie tancom, tanec mi bol  vždy blízky a moja „kariéra“ začala orientálnym tancom, ktorému som prepadla na niekolko rokov a bol to pre mňa ten čas, kedy som pomaly získavala pozitívnejší vzťah sama k sebe a začala do svojho žívota vpúšťať ženskú energiu.
Neskôr som orient vymenila za latino. To mi prinieslo neskutočne veľa radosti, slobody a vášne do života. Naučila som sa, že život sa dá žiť s ľahkosťou a netreba ho brať až tak vážne…

Ale až v Loona Dance Academy som sa stretla so skutočným ženstvom, prepojením sama so sebou, so svojím vlastným stredom a nastúpila na cestu hlbokého sebapoznania, po ktorej kráčam doteraz a viem, že tá cesta sa nikdy nekončí.Loona dance mi priniesol v prvom rade lásku k vlastnému telu, vedomie, inšpiáciu a kontakt samej so sebou a ja by som tieto dary veľmi rada predávala ďalej.

 Moje motto znie:

Ak chceš spoznať samú seba         TANCUJ 

Ak chceš milovať samú seba         TANCUJ   

Ak chceš zmeniť vzťah samej k sebe TANCUJ 

 

Naše telo je obrovský dar, nástroj, senzor, cez ktorý môžeme vnímať, cítiť, prežívať, môžme si navzájom vymienať dotyky a ako hovorí moja učiteľka Lucka Kupcová: “Tanec je darem pro telo – osvobozuje slová, emoce, vzpomínky a vedení.”

Prídte sa so mnou pretancovať ku svojej podstate, jedinečnosti, jemnosti, láske, sile, ale aj k hĺbkam ženskej duše. Teším sa na vás.

S láskou  Zuz