RANNÁ / MORNING JOGA

Lektor / Instructor: Lucia Drozdová

Miesto konania / Venue:
Veľká sála / Main room

Termíny / Schedule:
momentalne nebezi 

Cena / Price

6€

Možnosť využiť MultiSport
/ MultiSport applicable

Ranna joga

O KURZE:

Ranná lekcia jogy vás výborne zobudí, rozcvičí a naladí na celý deň, či už vás čaká menej alebo viac náročný deň. Odídete príjemne pripravený, aby ste nielen zvládli čo vás čaká, ale aj s pocitom väčšej ľahkosti a dobrým pocitom vo svojom tele. 

Kombinácia cvikov hatha a stretch jogy pre celkové rozhýbanie potrebné na každé ráno. Tiež bude táto lekcia zameraná na chrbát, ktorý býva v dnešnej dobe často stuhnutý, hlavne pri sedavom zamestnaní, na jeho uvoľnenie a posilnenie. Prostredníctvom asan, čiže pozícii, budeme napínať a posilňovať svaly a podporíme mobilizáciu kĺbov. Pomôže vám sa zbaviť bolesti, získať ohybnejšie telo, uvoľniť stuhnuté svaly. Zameriame sa aj na správne dýchanie, aby sa prana voľne pohybovala a pomohla tieto bolesti odblokovať. Pranayama, čo v sanskrite znamená, ovládanie dychu, ale aj poznanie jej energie. Je to kľúč, ktorý umožňuje prístup k procesu samoliečenia prostredníctvom dýchacích techník, ktoré ovplyvňujú nervový systém a majú priaznivé účinky proti stresu.

Príďte si ráno dopriať toto skvelé cvičenie, urobiť niečo prospešné pre svoje telo. Lebo ono vám to viacnásobne vráti späť. 😉 Nielen na fyzickej, ale aj duševnej úrovni.

ABOUT THE CLASS:

Morning yoga lesson nicely wakes you up, stretches your body and brings you better feeling for the upcoming day, whether less or more demanding. You will leave the class to handle your daily duties with feeling lighter and feeling good within your body.

This lesson combines hatha and strech yoga exercises for whole body warm up ideal for every morning. We will focus on the back, which usually hurts and has stiff muscles, especially if you are sitting at work whole day. Asanas – postures helps you relieve the pain and gain more flexibity. Thanks to proper breathing you as well will feel anti-stress effect, breathing is the key to access your internal self-healing power.

You are more than welcome to join this morning lesson and gain all the benefits 😉 Your body as well as your soul will return this effort million times.