PREKONANIE BLOKOV VÔLE

Lektor: Yehuda Tagar

Miesto konania: Veľká sála

Termín: piatok 25. októbra
               18:00 – 21:00

Cena

20€

prekonanie blokov vole

O KURZE:

Pre niečo sa rozhodneme a napriek dobrej vôli sa nám to nedarí realizovať. Snaha pohnúť sa dopredu a opätovné uviaznutie. Prichádza pocit vyčerpania z neúspešných pokusov. Niekedy dokonca pocit zlyhania. Veď predsa chcem… Nakoniec možno uviazneme v snívaní a odkladáme sny a plány do šuflíka… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

Čo je to vôľa a čo ju môže blokovať? Dá sa to nejako ovplyvniť?

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, môžete so sebou priniesť svoje osobné otázky a témy v oblasti vôle, rozhodovania a konania, na ktoré sa chcete pozrieť. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi.