O nás

Open Mind je centrum, ktoré sa venuje rozvoju osobností v akejkoľvek forme či podobe. Ak cítite, že váš život by mohol byť lepší, ak sa chcete posunúť, cítiť sa pokojnejšie, vyrovnanejšie a šťastnejšie – ste na správnom mieste. Open Mind centrum vám ponúka širokú škálu kurzov, workshopov, seminárov, ktoré majú za cieľ jediné – to, aby ste sa vo svojom živote cítili šťastnejší a spokojnejší.

 

PREČO PRÁVE OPEN MIND?

Určite ste si aj vy neraz v živote podobné otázky ako my…  Ako môže človek siahnuť na svoje sny? Ako je možné prežiť plnohodnotný život? Ako si život užívať? Ako byť spokojný?

Bolo by krásne dostať odpovede na tieto otázky, však? Nejaký univerzálny návod na to, čo spraviť. Každý z nás je však iný a každému pomôže niečo iné. Prečítali ste si motivačnú knihu a povedali si: to je nezmysel. Boli ste prekvapený ako tá istá kniha niekomu neuveriteľne zmenila život? Nerozumiete ako sa niekto dokáže odreagovať na horách, zatiaľ čo vy si neviete predstaviť relax bez mora? Tak ako sa každému páči iný film alebo koníček, tak isto každému z nás vyhovuje iná aktivita na svojej ceste osobného rozvoja. My v tomto vidíme krásu, krásu v rozmanitosti. Život by bol strašne nudný keby sme všetci boli rovnakí a všetko bolo rovnaké. Nechceme vám dávať postup čo robit, ale chceme vám dať možnosti. Máme nádej a chceme, aby ste u nás našli čo potrebujete, aby ste vyskúšali čo vás zaujme a odniesli si presne to, čo vám v danom období pomôže.

Každý z nás ma rozum a srdce, a možno sme v dnešnej hektickej dobe zabudli počúvať svoje srdce, cítiť, žiť… Možno príliš počúvame rozum, samozrejme vypnúť rozum nie je rozumné, rovnováha je potrebná vo všade a vo všetkom. Skúsme spolu ‘Open mind’, v preklade otvoriť myseľ alebo otvorenú myseľ.

V našom centre vám chceme ponúknuť práve to, čo vám pri otváraní vašej mysle bude najviac vyhovovať – či už to bude kurz zvládania stresu alebo meditačné stretnutie, či dáte prednosť tancu, joge alebo semináru sebalásky. Veríme, že vám to pomôže zase sa o kúsok viac priblížiť k vašej spokojnosti a k vašim snom, nech už sú akékoľvek.

 

PRE KOHO JE OPEN MIND CENTRUM URČENÉ?

Toto centrum je určené pre všetkých, ktorí hľadajú možnosti rozvíjania seba a svojej osobnosti, skutočného prejavenia svojho vnútra, šancu zdieľať málo prebádané témy či neobyčajné zážitky, alebo inšpiráciu či vedenie na ceste uvedomovania si seba v rôznych oblastiach života – umení, vzťahoch k druhým ale i k sebe samému, k svojmu telu, mužskosti či ženskosti. Kurzy sú určené pre všetkých, bez rozdielu veku, pohlavia či profesie.

 

ČO VÁM OPEN MIND PRINÁŠA?

Kurzy, prednášky a workshopy, ktoré pre vás pripravujeme, vás budú sprevádzať na vašej ceste za spokojnejším životom. Bude nám cťou byť vašimi spoločníkmi na ceste za hľadaním svojej prirodzenosti, za zvládaním svojich strachov, sebaprijatím, ale aj za kreatívnym vyjadrením sa tancom, cvičením… Budeme radi sedieť po vašom boku pri meditačných stretnutiach, budeme k vám privádzať zaujímavých lektorov nielen zo Slovenska a Česka, ale z celého sveta.

Aké témy pre vás pripravujeme:

 • Sebepoznanie
 • Konštelácie a vzťahy
 • Pôrod a tehotenstvo
 • Kreatívne kurzy
 • Workshopy pre ženy
 • Workshopy pre mužov
 • Workshopy pre páry
 • Kurzy pre deti
 • Jógu
 • Cvičenia
 • Tanec
 • Sebapoznávacie zájazdy