MUŽSKÝ KRUH

Miesto konania: Malá sála

Termín: pondelok 9.decembra 
               17:30 – 21:00

Cena

20€

O KURZE:

Jedinečné stretnutie v skupine mužov, kde budeme hľadať odpovede na to, ako sa môžeme stať silnými a obdivuhodnými mužmi, ako si vybudovať funkčné a oživujúce vzťahy so ženami, a ako napĺňať svoje životné poslanie.

Súčasní muži sú z veľkej časti generáciou neúplných a stratených mužov. 

Život im uniká pomedzi prsty, opúšťajú ich vlastné ženy, alebo sa im rúcajú sny. Častokrát nás vychovávali len matky, alebo sme vyrastali v prítomnosti slabých či nezodpovedných otcov. Naše prvé chlapčenské kroky od ženských sukní do mužského sveta boli neurčité a nerozhodné. Nikdy sme neprešli skúškou dospelosti, aby sme si zaslúžili prijatie do spoločenstva zrelých mužov.

Mnohí z nás nedostatočne chápu svoju úlohu vo vzťahu k ženám a postupne strácajú ich lásku a obdiv. Iba zopár z nás pozná svoje životné poslanie, ktoré by nás oživovalo a napĺňalo naše životy odhodlaním prežiť ich až do konca v plnej sile. Ako teda môžeme túto situáciu zmeniť, s čím treba začať?

OTVOR SA ZMENE

Chcel by si vystúpiť z tieňa priemernosti a znova nadobudnúť silu, ktorá Ti ako mužovi právom patrí? Želáš si vytvoriť a dlhodobo udržať plnohodnotný a napĺňajúci vzťah so ženou alebo získať prirodzený rešpekt v priateľských či pracovných vzťahoch? Chceš byť vzorom pre svoje deti a pevným oporným bodom pre celú svoju rodinu?  

NÁJDI ODVAHU

Vydaj sa na dobrodružnú cestu za mužskou silou, ktorá celkom určite zmení Tvoj život ako aj životy ľudí okolo Teba. V spoločnosti a s podporou iných mužov môžeme preskúmať úskalia našich minulých vzťahov, aby sme v nich našli skrytú múdrosť a uväznenú energiu pre náš ďalší rast. Budeme sa učiť stabilizovať svoju pozornosť v prítomnosti, aby sme pre seba a svojich blízkych boli bezpečným a stabilným prístavom. Ponoríme sa hlboko do svojho vnútra, aby sme našli vodítka, ktoré nás nasmerujú k nášmu životnému poslaniu a skutočnému zmyslu našich súčasných životov.

UROB PRVÝ KROK

Na cestu za svojou silou sa môžeš vydať aj sám, ale táto cesta bude pomalšia a náročnejšia. Alebo tak môžeš urobiť v spoločnosti ďalších odvážnych mužov, ktorí Ťa budú podporovať svojou prítomnosťou a spoločným zámerom, podelia sa o svoju vlastnú múdrosť a skúsenosti a dodajú Tvojim cieľom jasnosť a odhodlanie ich dosiahnuť. Tak sme to kedysi robievali, ako lovci v divočine či bojovníci chrániaci svoj kmeň. Sedávali sme okolo ohňa a formovali spoločenstvá udatných mužov-hrdinov, ktorí úspešne prekonávali nápory nebezpečenstiev a životných výziev. Tak sme si získavali úctu priateľov a obdiv našich žien. A tak to môžeme robiť aj teraz, síce v nových podmienkach modernej spoločnosti, ale s rovnakým zámerom a výsledkom. Spoločné putovanie za silou, múdrosťou a naplnením každého z nás. To je skutočným zmyslom mužského kruhu.

Tešíme sa na Vás! 🙂

Open mind centrum