Môj úspešný rok 2020

Miesto konania: Malá sála

Termíny: momentálne nie je vypísaný

Bonus:
2 individuálne koučingy (20 minút)                  

Cena

14€

Business People Success Achievement City Concept

O WORKSHOPE:

Začiatok roka je najvhodnejším obdobím na ujasnenie si toho, čo vlastne chceme, ujasnenie si prečo to chceme a nájdenie motivácie k tomu, aby sme za svojimi cieľmi vykročili.

Príďte si nastaviť svoje ciele, ujasniť si vnútornú motiváciu, nájsť nové možnosti a zdroje ako ich dosiahnuť a získať potrebnú vôľu na vykročenie k splneniu. Váš cieľ si nastavíte v súlade s koučingovými zásadami a pomocou viacerých profesionálnych koučingových techník. Pomocou koučovacích otázok budete mať vo svojich cieľoch úplne jasno!

BONUS:   pre 2 z vás je tu možnosť pred workshopom využiť aj individuálne 20-minútové koučing sedenie s Andrejkou, profesionálnou koučkou. Je potrebné sa na toto sedenie prihlásiť, rezervovať si svoje miesto. Neváhajte, sú len 2 miesta k dispozícii.

Koučing je efektívny nástroj osobného rozvoja, ktorý odomyká potenciál každého človeka, ukazuje nové možnosti a riešenia, zvyšuje porozumenie sebe a okoliu. Koučing je akčný, rýchly, efektívny a pozitívny. Počas workshopu si ujasníte čo vlastne chcete, naučíte sa si svoj cieľ nastaviť správne, uvedomíte si svoju hodnotu a nájdete zdroje na to, aby ste svoje ciele dosiahli.

Na konci workshopu bude Váš cieľ jasný a konkrétny a Vy budete presne vedieť, čo ďalej spraviť a rok 2020 premeníte na najlepší rok Vášho života!

Nenechajte Vaše sny a ciele zapadnúť prachom a neskôr ľutovať premrhané príležitosti!

Tešíme sa na Vás!  🙂

Open mind centrum