KUNDALINI JOGA S MAREKOM

Miesto konania: Veľká sála

Termíny: každý štvrtok                                       19:30 – 21:00

Cena

10€

Momentálne vzhľadom na aktuálnu situáciu prerušené.

O KURZE:

Kto Ste? Žijete taký život, aký si predstavujete? Ste tým, kým chcete byť? Kládli Ste si niekedy tieto otázky? Máte na to vôbec čas? Nestalo sa Vám náhodou, že sa z Vášho života stala rutina a radosť sa pomaličky vytratila? Je možné, že sa raz dostanete do bodu, keď to už ďalej nepôjde… Pri troche šťastia zatiahnete ručnú brzdu včas. Akú brzdu ale použiť? Čo je ten účinný nástroj, ktorý zmení kurz Vášho života.

Stál som pred rovnakými rozhodnutiami a objavil som metódu, ktorá prináša okamžite svetlo, radosť a pozitivitu. Slovíčko okamžite je trefné, pretože ide o prácu s energiou, ktorej účinky pocítite hneď na prvej hodine. Kundalini jóga je vhodná aj pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou, pretože je možné nahradiť cviky vizualizáciou, a tým sa otvára možnosť vzostupu energie viacerým.

Čo Vás čaká?
Používajú sa mantry, fyzické cvičenie v kombinácii so správnym dýchaním, relaxácia a meditácia. Je to systém, ktorý zapracujete do svojho života a on začne pracovať za Vás. Ide o hygienu duše, ktorá začne smerovať postupne Váš život k prirodzenosti, k odstraňovaniu zlozvykov, k tomu, čo skutočne potrebujete. Tisícky rokov bola táto posvätná veda uchovávaná v tajnosti a predávaná iba ústne- až do roku 1969, kedy ju Yogi Bhajan, majster Kundalini jógy, začal vyučovať verejne. Príďte a dozviete sa viac…

Dôležité informácie
Na Kundalini jógu sa odporúča biele oblečenie (alebo svetlé oblečenie) z prírodných materiálov pre zvýšenie účinkov cvičenia a pokrývka hlavy (napr. šatka, tenká čiapka) na ochranu energie;

Pitný režim (uzatvárateľná fľaša s vodou) je počas cvičenia dôležitý- voda je nosič energie (nedostatočný pitný režim a nepokrytá hlava spôsobuje bolesti hlavy).
Odporúča sa cvičiť bez ponožiek– z dôvodu reflexných bodov na chodidlách, ktoré umožňujú prúdenie energie.
Je dôležité nekonzumovať aspoň 2-3 hodiny pred cvičením, aby Ste mohli použiť energiu na cvičenie namiesto trávenia.
Pred cvičením je vhodné navštíviť toaletu.
V prípade vážnych zdravotných problémov alebo užívania liekov- konzultovať účasť na cvičení s lekárom.
Kundalini jóga sa dá praktizovať aj počas tehotenstva, či menštruácie, alebo pri rôznych fyzických limotoch.
Návykové látky (alkohol a drogy) je potrebné vynechať deň pred aj po cvičení- Kundalini jóga pomáha vyliečiť sa zo závislostí.
Aj v prípade zvýšenej únavy, či depresie je Kundalini jóga vhodná, pretože pomôže navrátiť sa do svojej pôvodnej sily a rovnováhy.
Prineste si prosím vlastnú podložku– odporúča sa z prírodného materiálu a deku z dôvodu prikrytia sa a zachovania teploty pri relaxácii v ľahu.
K svojmu miestu si môžete prisunúť stoličku- v prípade fyzických limitov.
Po odcvičení (zažití konkrétnej zostavy cvikov) môžete požiadať lektorku o zaslanie elektronického materiálu.

 *Praktizovanie Kundalini jógy pomáha na odbúranie starých vzorcov*

 *Majte na pamäti, že robíte všetko najlepšie ako viete*