Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Umenie vedomého vzťahu – Vzťah ako Iniciácia

s Yehudom Tagarom 

Iniciácia je v svojej podstate to, čo dnes voláme „osobný rozvoj“.  Je to prejavenie vyššej ľudskej bytosti cez prítomnosť. Rituály povznášajú obyčajný život na niečo viac – na vyjadrenia ducha. Najsilnejší proces modernej iniciácie je potenciálne v našej obývačke, kuchyni, spálni, v našom rodinnom živote, na pracovisku a v našich sociálnych interakciách: Vzťah ako Iniciácia.

Ale na to, aby sa vzťah stal cestou osobného rozvoja sú potrebné špeciálne rituály. Táto prednáška má za cieľ povzbudiť pristupovanie ku vzťahom ako k modernej iniciácii cez sériu komunikačných a empatiu-posilujúcich rituálov vytvorených Psychofonetikou.

Psychofonetika je metóda osobného uvedomenia a transformácie, založená na hlbokej inteligencii Metodickej Empatie, Aktívneho Vnímania, Spontánneho Gesta, Creatívnej Imaginácie a Zvukov univerzálnej abecedy. 

 

 

O lektorovi : 

Yehuda Tagar

Izraelsko-austrálsko-juhoafricko-britský kouč, poradca, psychoterapeut a konzultant pre organizácie, zakladateľ Psychofonetiky, Metodickej Empatie, Humanizácie Pracoviska a Participatívnej Medicíny, riaditeľ Psychophonetics Institute International a PACE – Akadémia psychosofie pre Strednú Európu/Škola Empatie. 

 

 

 

Termín : 26.5. 

Čas : 17:30

Cena: 15 €

 

Termíny kurzov a objednávky

26. máj 2018 (sobota)

Cena € 15
Lektor: Yehuda Tagar
Začiatok: 17:30
Koniec: 26. máj (sobota), 20:30

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!