Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Pozývame vás na 3-dielny seminár, ktorého podstatou je vlastne znovuobjavenie zdroja vašej spokojnosti, naplnenia a sebavedomia. Budeme sa zaoberať tým, ako zmeniť pracovné zameranie v živote, čo znamená táto zmena pre váš život a ako túto zmenu uchopiť. Presvedčíte sa, že naozaj platí, kto sa veľa pýta sa aj veľa dozvie.

 

Ukážeme si:

  • jednoduché otázky, ktoré vedú k jednoduchým odpovediam
  • jednoduché nástroje,ktoré pracujú pre vás
  • plán, ktorý vám pomôže vrátiť sa na vašu cestu

 

1. časť - Silné a slabé stránky (11. júla 2016)

2. časť - Zmena práce a proces tejto zmeny (18. júla 2016)

3. časť - Ako napísať hviezdny životopis (25. júla 2016)

 

Je možné zúčastniť sa seminárov jednotlivo, ale pre ešte väčší efekt je odporúčané absolvovať všetky.

 

Súčasťou seminára je aj praktická časť, počas ktorej budeme odpovedať na Vaše otázky, budeme hľadať slová a vyjadrenia, ktoré najlepšie vystihnú vaše skúsenosti, vedomosti a napíšeme si životopis. Ďalej si prakticky ukážeme ako sa pripraviť na pracovný pohovor. Zmeniť pracovné zameranie veľakrát znamená zmeniť si život. Takáto zmena môže byť jednoduchá a aj komplikovaná, veľmi záleží na prístupe, aký k takejto zmene zaujmete. Otvorenosť k novému poznaniu a zbieranie nových informácií a nástrojov, môže byť na ceste zmeny veľmi užitočné a môže pomôcť pri ujasňovaní si vlastných myšlienok. Tento seminár prináša takéto informácie a nástroje, ktoré vám môžu pomôcť na vašej ceste zmeny.

 

 

 

shutterstock_141838840

 

Lektorka: Ivana Čopová

profil foto

Podstatnú časť môjho profesného života som sa venovala budovaniu značiek a vytváraniu ich hodnoty. Pracovala som pre veľké spoločnosti a zároveň som budovala svoju rodinu, vzťahy a zázemie. Až kríza v súkromnom živote mi ukázala, že nie je všetko tak, ako si myslím a ako to vidím. Dostalo sa mi vzácneho poučenia a pochopenia, a to ma primälo prehodnotiť vlastné názory a postoje ku mne samotnej a teda ak k okoliu.  Počas mojej cesty vývoja "po kríze" som si uvedomila, že práca, rodina, deti, vzťahy, ja a iné časti môjho života nie sú rozdelené, sú to len dieliky puzzle vytvárajúce celkový obraz. Prišla som na to, že nástroje a postupy, ktoré som využívala v práci, sú veľmi užitočné a pomáhajúce vo všetkých oblastiach života, nielen v pracovnej časti. A keďže ja sama využívam múdrosť a skúsenosť iných ľudí, rozhodla som sa podeliť sa s vlastnými skúsenosťami a vedomosťami s ostatnými a tým prispieť svojim dielikom puzzle do celkového veľkého obrazu.

 

Kedy:  11., 18. a 25. júl 2016 (pondelky) od 17:30 do 20:30

Kde:  Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava-Staré mesto

Cena:  29 €/ 1 stretnutie

           79 €/ všetky 3 stretnutia

 

 

Zdroj fotografií: Shutterstock/profilová fotka lektorky pochádza z jej súkromného archívu

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!