Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

YOGA

YOGA

Joga s duševným rozmerom

" V dnešnej dobe neustále stúpa počet mladých ľudí, zatvárajúcich sa každý večer do svojho bytu medzi 4 steny. Rodičia doprajú každému dieťaťu vlastnú izbu a počítač. Babičky, sediac pri telenovele, dúfajú, že si tento týždeň niekto nájde čas, aby ich navštívil. Každé ráno sa ponáhľame do práce a ani si nevšimneme, že listy na stromoch zmenili farbu.Z tejto izolácie sa postupne dá oslobodiť, ak sa naučíme obrátiť svoju pozornosť smerom von k svojmu okoliu, uchopiť tie správne ideály a myšlienky.

Pre toto všetko my v Novej jogovej vôli nezatvárame oči ani si nedávame si do tela, aby sme nevytvárali ďaľší stres. Používame telo ako nástroj na zobrazenie myšlienok v ladnom a estetickom pohybe. Duševné vlastnosti človeka sa môžu zobraziť v jeho pohybe. Pri tomto cvičení sa navzájom inšpirujeme, podporujeme a rozvíjame. Takáto činnosť pozitívne vplýva na naše okolie aj na nás samých po všetkých stránkach. Veď každá duša túži rásť."

 

cvičiť budeme

Utorok 7:30 - 8:30
Švrtok 7:30 - 8:30

a YIN & YANG YOGA s NIKOU

Pondelok 20:00 - 21:00
Štvrtok 20:00 - 21:00

 

Na hodiny yogy nie je potrebné vypĺňať objednávku, stačí keď nám napíšete mail na prihlasky@openmind.sk, ktorý deň a čas prídete :)

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!