Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Bezpečné prebudenie kundaliní energie

Workshop kundaliní jógy s Hanou Joti Kaur a Hynkem Jai Sangat Singhem

  Bezpečné prebudenie kundaliní energie

 

 

Základom Kundalini jógy je pravidelné prebúdzanie a pozdvihnutie kundaliní energie a udržanie tejto energie v pozdvihnutom stave. Kundalini energia je energia duše. Keď se prebúdza kundalini, prebudí sa i vaša duša. Keď sa vaša duša prebudí, nepotrebujete nič viac.  Začnete byť riadení vašou dušou, nie negatívním egom. V tú chvílu ste našli nekonečno v sebe. Keď budete v tomto stave, budete sa považovať za nejšťastnejšieho človeka na svete.

K prebudeniu potrebujeme zmiešať Pránu (životnú energiu) s Apánou (energiou vylučovania ) a tým vytvoríme žiaru, ktorá tlačí na koreňovú čakru (Muladharu), kde je kundalini energia uložena. Tento tlak ju nakoniec uvoľní a ona stúpa po chrbtici cez čakry až do hlavy.

Bezpečnosť je zaručená posilňovaním nervového systému, harmonizáciou endokrinného systému a aplikováním krčneho uzáveru. Keď sa energia uvoľní, tieto systémy a techniky sú schopné energiu prenášať v tele a nedôjde k problémom.

Ukážeme Krije (jógové zostavy), dychové techniky (pranajám) a mantry (zvukové vibrace) z jógovej tradície od Yogi Bhajana, které vedú pri pravidelnom praktikování ku žiadanému cielu. 

 

O lektorovi : Hana Joti Kaur Kyralová

 

Absolvovala učitelské výcviky kundaliní jógy I. a II. v Nemecku, kundalini jógu učí od roku 2010. V súčasnej dobe pôsobí tiež ako trenér v učitelskom výcviku I. stupňa KRI v Česku, na Slovensku a v Nemecku a ako organizátor učitelského výcviku na Slovensku. Organizuje okrem toho výcvik meditatívneho liečitelského umenia Sat Nam Rasayan, ktorý sama taktiež absolvovala. Občianskym povolaním je prekladateľka a tlmočníčka. Jej workshopy sa vyznačujú pestrosťou, pretože rada kombinuje rôzné metódy sebepoznania a seberozvoja. Daľšie informácie na stránke 

www.lehkostbyti.eu.

 

 

Termín:6.10.2018

Čas: 09:00 - 16:00

Cena: 50€

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!