Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Slnečná veda faraona Achnatona

Slnečná veda faraona Achnatona

Miloš Matula – Slnečná veda faraona Achnatona...
Je podivuhodné, že faraon Achnaton akoby tušil neskoršie vedecké poznatky a pochopil, že zdrojom života na Zemi je energia slnečného žiarenia, a uctieval Slnko ako symbol Božej moci. Amarnské umenie, ktoré bolo inšpirované samotným Achnatonom, malo predávať túto znalosť slnečnej vedy budúcim civilizáciam, teda aj nám. Viac sa dozviete na prednáške/ workshope spisovateľa, duchovného učitela a terapeuta Miloša Matuly, ktorý sa Achnatonom a starovekým Egyptom zaoberá už 30 rokov a ktorý sa témami zaoberá vo svojej knihe Achnaton a Nefertiti, faraoni Slunce. Tiež budete môcť zažiť prácu s energiami podla staroegyptských mysterióznych chrámových škôl a liečenie šamanským dedečkom tabáčkom z Ekvádora.

 

O lektorovi: 

 

Miloš Matula

Absolvoval FAMU, je pôvodom filmovým a hudobným producentom, reklamným a PR špecialistom, ale dnes je predovšetkým spisovatelom, žurnalistom, duchovným učiteľom, koučom, terapeutom, cestovateľom a badateľom. Dlhé roky se zaoberá alternatívnou medicínou, spiritualitou a meditáciou, kterú tiež učí na svojich seminároch v rámci svojej šamansko-ezoterickej školy Duchovní cesta pokojného bojovníka Světla v Českej republike aj v zahraničí.

Od útlého veku se zaujímá o staroveký Egypt. Jeho láska k tejto starovekej civilizácií a všetkému, čo je s ňou spojené, vyústila v knihe Achnaton a Nefertiti, faraoni Slnce, kde zhrnul svoje viac ako dvadsaťpäť ročné bádanie, a ktorá vyšla v roku 2010. Potom vydal knihy rozhovorou Hvězdy ezoterického nebe I. – Kniha plná energie (2011) a Hvězdy ezoterického nebe II. – Kniha plná zdraví (2012). V roku 2008 poprvý krát odišiel do Strednej Ameriky, aby spoznal potomkov Mayov a zoznámil sa s učením a mudrosťami ich predkov, ktoré zúročil vo svojej ďalšej knihe 2013: Hvězdná brána k Novému věku, ktorá sa zaoberá nielen učením a tradíciami starovekých Mayov ale aj ich kalendárom, tiež časovým zrýchlením, starovekými civilizáciami a transformaciou vedomia v období rokov 1997-2026. Jeho ďalším počinom je výpravná rozprávka zo starovekého Egypta Zakletý ostrov s ilustráciami Inky Delevové, ktorá vyšla v roku 2013. Knihu Dějinami za poznáním astrologie napísal spoločne s dlhoročnou spolupracovníčkou – legendou českej astrologie Zošou Kinkorovou. Meditačné CD s názvom Meditace vydal v roku 2014, následujúce meditačné CD s názvom Zimní meditace vyšlo v roku 2015. THOVT, hermetické meditační karty sú jeho prvými vykladacími kartami, vydal ich v roku 2016, a po nich má čoskoro následovať kniha Učení boha Thovta. Najnovším počinom Miloša Matuly je práve táto kniha mudrostí na každý deň Moudrost pokojného bojovníka Světla (2017).

www.milosmatula.cz       

 

 

Termín kurzu: 16. 5. 2018 (streda) od 18:00 do 20:00

Cena:  20 €

Lektor:  Miloš Matula

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!