Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz sebaprijatia - 10 stretnutí) NOVÝ TERMÍN

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz)

Sebaprijatie je základným krokom ku všetkému ostatnému - k sebaláske, láske k ostatným, úspechu, spokojnosti. Pre nás ženy to nie je jednoduché - obzvlášť v dnešnej dobe, plnej tlaku na to, ako by "správna" žena mala vyzerať. Ale ako na to? Kde nájsť funkčné návody, praktické postupy, cvičenia, ktoré naozaj prinášajú zmenu? Odpovede na tieto otázky a práve takýto bezpečný priestor Ti prinesie cyklus desiatich večerných stretnutí počas desiatich týždňov v čisto ženskej skupine.

 

NOVÝ TERMÍN:

Každý pondelok večer od 15. októbra do 17. decembra
 

 

 

 

DŇA 15. októbra je ochutnávkové stretnutie od 17.30 do 21.00

Na základe neho sa môžete rozhodnúť, či si kurz chcete absolvovať :)
 

 

 

SEBAPRIJATIE - máme sa prijať také, aké sme. Máme sa také milovať. Máme prijímať svoje telo, svoj život, máme prijímať svoje emócie, nech sú akékoľvek, prijať svoju minulosť, prijať to, kto sme, prijať to, čo je s tu a teraz, prijať svojich rodičov, svoje deti, svojho partnera... Je toho toľko.... Ale ako na to? Kde začať? Akou cestou sa pustiť? Kde nájsť funkčné návody, praktické postupy, cvičenia, ktoré naozaj prinášajú zmenu? Kde nájsť bezpečný priestor, v ktorom môžeme v pokoji a porozumení hľadať tie časti v nás, ktoré sú neprijaté, odmietnuté, nevypočuté, kde ich môžeme vystaviť svetlu našej pozornosti tak, aby sme sa vyhli zraneniam? Odpovede na tieto otázky a práve takýto bezpečný priestor Ti prinesie cyklus desiatich večerných stretnutí počas desiatich týždňov v čisto ženskej skupine. Začať musíme vždy od seba a inak to nie je ani s prijatím. Pokiaľ neprijmeme samé seba vo svojej úplnosti, naše svetlé aj tienisté stránky, nemôžeme prijatie odovzdať ani ďalej. Práve zmierenie sa so sebou vedie k tomu, aby sa nám samým so sebou žilo lepšie, šťastnejšie a spokojnejšie.

Počas desiatich večerov sa budeme venovať rôznym oblastiam sebaprijatia, ktoré sú pre ženy citlivé. Budeme pracovať s metódami, ktoré vám v procese prijímania seba samej a svojho naplneného života pomôžu. Teória a motivačné slová budú síce súčasťou našich stretnutí, dôraz však bude na praktických postupoch, ktorými okamžite môžete zmeniť niečo zásadné vo svojom živote. Viac ako počúvaniu sa budeme venovať prežívaniu a preciťovaniu – teda spôsobu učenia sa, ktorý je nám najviac prirodzený. Pri zostavovaní tohto desaťtýždňového transformačného procesu sebaprijatia som vychádzala zo svojej vlastnej cesty k sebaprijatiu a z metód, postupov a zážitkov, ktoré mne samej a tiež mnohým iným na ceste sebaprijatia pomohli.

 

Pri našej práci budeme využívať najrôznejšie techniky

prijimam sa 3
 • vedomá práca s telom
 • zážitkové techniky
 • vedomý dotyk a pohyb
 • konštelačné techniky
 • techniky emocionálnej slobody
 • spôsoby vedomého „programovania“
 • meditácie a vizualizácie
 • práca s malými rituálmi

a mnoho iného

Prihláste sa tu.

 

Pozrite si video z ukážkového stretnutia Prijímam sa, ktorého sa zúčastnili záujemkyne o kurz a tiež jeho absolventky:

 

 

Témami stretnutí budú

 • Prijímam svoje telo
 • Prijímam svoje emócie
 • Prijímam svoj strach
 • Prijímam svoje vnútorné dieťa
 • Prijímam svoju minulosť
 • Prijímam svoje vzťahy
 • Prijímam svoju ženskú podstatu
 • Prijímam svoju temnú časť
 • Prijímam svoju silu a hodnotu
 • Prijímam plnú zodpovednosť za svoj život (so záverečným rituálom)

 

prijimam sa 8

Pre koho je cyklus určený?

Pre každú z nás, ktorá cíti, že v sebaprijatí má ešte rezervy. Pre každú ženu, ktorá sa chce dostať bližšie k svojej podstate ale bránia jej v tom nánosy vlastného alebo cudzieho posudzovania, odmietania, dešpektu, neprijatia. Pre každú ženu, ktorá v sebe cíti potenciál silnej a sebavedomej ženy, ale zatiaľ celkom nevie, ako ho rozvinúť.

 

 

 

Trvanie

10 večerov počas 10 týždňov

Cyklom bude sprevádzať:Katarína Runa

Cena: 200 Eur za celý cyklus

 

Termín

Každý pondelok večer od 15. októbra do 17. decembra v čase od 17:30 do 21:00, v priestoroch Open Mind Centra na Mickiewiczovej 2 v Bratislave (Staré mesto).

 

prijimam sa 2

 

Referencie od absolventiek kurzu:

"Tento kurz je jednoducho úžasný! Veľa vecí mi na kurze docvaklo, naučila som sa veľa nových poznatkov a osvojila si nové zručnosti, veľa vecí sa mi v živote pohlo a hlavne z okolia mám pozitívnu spätnú väzbu, že som silnejšia a inšpiratívna. Otvorená myseľ mi pomáha lepšie veciam rozumieť a odhaľovať stále viac a nových možností. A to je oslobodzujúce.
Lektorka Katka je úžasná inšpiratívna bohyňa. Teším sa, že som na mojej životnej ceste zavítala do Open mind a odporúčam tento kurz každej hľadačke seba samej bez ohľadu na to, či je v tejto oblasti úplná začiatočníčka alebo už takmer guru :)"

Sabína

Dlho som mala otázky, na ktoré mi nikto nevedel dať odpoveď. Cítila, že potrebujem "zmenu". Vyskúšala som všeličo a samozrejme "teoreticky" som to ovládala, ako mnoho ľudí, veď regále v kníhkupectvách sa prehýbajú pod ťarchou zaručených receptov na skvelý život. Na tento kurz som dostala odporúčanie od mojej veľmi dobrej kamarátky, ktorá ho absolvovala. Nechápala som, čo ju to vôbec napadlo, ísť na kurz pre ženy. Dala som však na ňu, lebo jej iskričky v očiach má nikdy nesklamali :-) Celý život hľadám slobodu, vnútorný pokoj, pravú nefalšovanú lásku, ktorá nebolí, ktorá pohladí a spôsob, ako nájsť lásku k sebe, naozaj ju cítiť. Kurz Prijímam sa pre mňa znamená odpovede. Som fascinovaná. Priniesol mi pochopenie, že všetko to, čo som hľadala, som hľadala vonku, mimo mňa. Pochopenie, že láska, pokoj, mier, božská prítomnosť je predovšetkým vo mne. Že je tu stále, práve teraz. Že ako žena mám v sebe nesmiernu silu, že naozaj robím všetko najlepšie ako viem. Že v ženskom kruhu sa to násobí. Že môj muž si zasluhuje odomňa to najlepšie. Že všetci sme rovnako krásne bytosti, nikto nie je horší ani lepší. Že život je krásny. To má učíš Ty, Katka. Ďakujem Ti. Kurz vrelo odporúčam naozaj každej jednej žene."

Ivetka

dazd sm

" Kurz Prijímam sa vrelo odporúčam každej žene. Veľa z nás má už "načítanú" rôznu literatúru, ale nejako nevie, čo s tým ďalej. Kladieme si otázku "Ako preniesť tie myšlienky do reálneho života?" Počas absolvovania kurzu získate odpoveď nielen na túto otázku. Kurz je vedený lektorkou, ktorá má mimoriadne schopnosti a vrodený talent povedať Vám dôležité veci v správnom momente a pre Vás správnym spôsobom, zážitkové cvičenia počas kurzu Vám "otvárajú oči", veci Vám postupne dávajú zmysel a skladajú sa do jedného celku. Kurz Prijímam sa je mimoriadne inšpiratívny, oslobodzujúci, naplní Vás vyrovnanosťou, pokojom, začnete byť na seba hrdé, prestanete si vyčítať minulosť a pokiaľ sa veci nedajú zmeniť, naučíte sa ich prijať a tým pádom sa Váš život konečne rozbehne tým správnym smerom, pre Vás. Určite sa na kurz môžu prihlásiť aj tie ženy, ktoré nemajú nič "načítané", ale cítia, že nie sú spokojné so životom, ktorý žijú. Nech sa to týka akejkoľvek oblasti (vzťahy, práca, moje telo, ...). A ešte jedna vec. Keby niektorú z Vás odrádzal čisto ženský kolektív (ja som bola ten prípad), nemáte sa čoho báť. V kolektíve žien objavíte novú silu, ktorú ste v sebe doteraz potláčali :) 

Helenka

 

"Kurz po všetkých stránkach, ktoré si viem predstaviť, predčil moje očakávania. Vrelo odporúčam všetkým ženám, ktoré sa potrebujú uvoľniť, viac pochopiť samé seba a cítiť sa lepšie na svete a vo svojom tele. Myslím si, že toto je cesta, ktorá vedie tam, kam sa chcem dostať. Ďakujem."

Katarína

 

"Veľmi dlho som zvažovala a rozhodovala sa, či sa prihlásiť na tento transformačný kurz. Ale nakoniec som sa rozhodla a ďakujem za to sebe, Open Mind Centru, úžasnej osôbke Katke, ktorá nás celým kurzom sprevádzala a tiež krásnym ženám, ktoré ho absolvovali spolu so mnou. Každé jedno stretnutie bolo pre mňa jedinečné, magické, krásne a dovolím si tvrdiť aj neopakovateľné. Je ťažké popísať slovami, čo mi dal kurz sebaprijímania. Dostala som toho ďaleko viacej, ako som očakávala, hoci som ani nemala tušenia, čo má čaká. Vďaka malým  postupným zmenám sama na sebe (a zmeny trvajú aj po skončení kurzu), sa mení moje okolie bez môjho pričinenia. Som veľmi vďačná za to, že som mohla byť súčasťou tejto skupiny žien.  Odporúčam tento kurz každej jednej žene, ktorá chce byť aspoň o krôčik bližšie k sebe samej (ale pri krôčiku to určite nezostane) :o)"

Lívia

Prihláste sa na najbližší termín tu.

"Väčšiu časť svojho života som nosila dosť silné okuliare, bez nich som bola úplne stratená. Asi pred rokom som absolvovala operáciu očí a okuliare som už nepotrebovala. Avšak ani tá operácia nezmenila pohľad na môj život a svet okolo, tak veľmi ako tento kurz. Ja som bola asi predtým slepá alebo nazerala na svet nejakým veľmi zvláštnym filtrom. Zrazu je toľko vecí úplne jasných a ja si uvedomujem, že aj vždy boli, len som ich z nejakých dôvodov nevidela alebo vidieť nechcela. K návšteve týchto internetových stránok ma priviedla zhoda náhod, predtým som žiadnu motivačnú literatúru nečítala, nebola na nijakom kurze, či prednáške. Len som vo svojom živote pociťovala nedostatok a sama nevedela pomenovať čoho a prečo. Dnes už viem, že seba a že to bolo z toho, že som si osvojila názory iných.
Na tomto kurze ide o postupný návrat k úplnej podstate, sebe samej. Ak máte pocit, že Vás už unavuje hrať sa na niekoho iného, zo zotrvačnosti napĺňať cudzie potreby a očakávania alebo len to, že Vám v živote niečo chýba, je tento kurz pre Vás to pravé. Hoci mám podozrenie, že Katka od prvého stretnutia chápe v čom je v každej z nás ten blok, či princíp, ktorý nás obmedzuje, necháva nás na to prísť samé, a to až vtedy, keď sme na to pripravené a schopné to uvidieť."
Lucia

 

"Veľmi som váhala, či sa prihlásiť na kurz "Prijímam sa", lebo tisíc výhovoriek... ale teraz si myslím, že to bolo jedno z mojich najlepších životných rozhodnutí. Neverila som, že podporujúci kruh žien a ženská energia dokážu vyliečiť aj veľmi hlboké rany na duši. Kurz môže byť a aj je veľmi nápomocný pre každú, ktorá hľadá cestu k svojej ženskej podstate. Vrelo odporúčam :)"

Ruži

 

"Kurz Prijímam sa vnímam veľmi pozitívne. Dlhodobo som mala problémy so sebaláskou a sebaprijatím, ale na stretnutiach som sa naučila množstvo nových vecí a vidím, ako sa môj vzťah k sebe samej postupne mení k lepšiemu. Som spokojnejšia, vyrovnanejšia a šťastnejšia. Lepšie znášam kritiku, prestala som byť na seba príliš prísna a začala vnímať navonok nevydarené životné situácie ako príležitosti učiť sa a rásť, nie ako osobné zlyhania, nad ktorými je potrebné sa trápiť. Nielen ja, ale aj ostatné žienky chodievali z týždňa na týždeň na stretnutia viac rozžiarené a usmiate a navzájom sa podporovali. Kurz rozhodne odporúčam, aj v prípade, že máte pri určitých témach pocit že ich máte zvládnuté a vyriešené, vždy sa totiž objavilo niečo nové a prospešné."

Michaela

 

"Do kurzu som sa prihlásila, lebo som chcela nájsť odpovede, ktoré som už dávno hľadala. Napriek tomu som na prvú hodinu išla s nedôverou a odhodlaním nájsť negatíva a potom sa na to vykašľať. Keď som odchádzala z prvého sedenia, vedela som, že chcem kurz ukončiť a keď budem mať možnosti, tak budem pokračovať ďalej. Veľa som sa naučila o sebe, spoznala som skvelé ženy, s ktorými nás dal vesmír dokopy určite nie náhodou, nachádzam odpovede a veľa veci, o ktorých som do teraz len čítala mi začínajú dávať zmysel po tom, ako ich dávame do praxe.
Katka je skvelá, profesionálka, ktorá nás vie povzbudiť, je úprimná, milá, ale vie byť aj tvrdá a rázna, keď treba. Vie čo robí a robí to dobre. Kurz určite odporúčam všetkým ženám."

Henrieta

Prihláste sa na najbližší termín tu.

 

Foto: shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!