Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Príbehy sily - úvodné stretnutie so šamanom Xolotlom (pre všetkých)

Príbehy sily - úvodné stretnutie so šamanom Xolotlom (pre všetkých)

Vízie vzťahujúce sa k dávnym tradíciám Mexika a jeho magického a mystického sveta. Spôsob, ako preniesť vedomie do slov. Rozprávanie tzv. Príbehov sily je podstatnou formou odovzdávania vedomostí vo všetkých tradíciách šamanismu.

Mexiko je konglomerátom mystických tradícií, línií mužov a žien, ktoré vykonali veľké činy v oblasti znalosti umení a starovekej múdrosti. Od záhadných Mayov z džunglí Yucatánu a Karibiku, mocných Aztékov zo stredu Mexika, magických Huichol vo vysokých horách a ďalších kmeňov z oblastí púšte alebo more ... všetky tieto národy nám zanechali veľkú múdrosť o znalostiach bylinářských, kalendárnych, umeleckých, meditačných a liečebných, ktoré teraz zdieľa celý svet. K týmto ľuďom patrí i Xolotl, aztécky šaman, strážca múdrosti a náčelník posvätných obradov. Je učiteľom posvätných aztéckych tancov, sprievodcom očistných potných rituálov temazcalom a expertom na aztéckej kozmológiu, rovnako ako šamanské liečivé techniky.

Xolotl - pribeh sily

Ústná tradícia bola odovzdávaná z generácie na generáciu a ukazuje nám, že je stále nažive, otvorená meniacemu sa svetu a zachovávajúci si svoju identitu. V týchto nových časoch prichádzame do Európy prepojiť vízie a energiu s ľuďmi, ktorí otvárajú priestory pre stretávanie ... Ahau, Ometeotl

 

Sprievodca: Xolotl

 

Cena15 € (stretnutie je určené pre mužov i ženy)

 

Kedy: 15. júla 2016 (18:00 - 21:00)

 

Kde: Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava - Staré mesto

 

SÚVISIACI KURZ:  MUŽ – BOJOVNÍK SLNKA (16. - 17. júl 2016)

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!