Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

*Návrat k vnútornej Žene*

*Návrat k vnútornej Žene*

Ide o cyklus otvorených hodín Kundalini Jógy, kde budeme venovať úplnú a vedomú pozornosť podstate Ženy v nás. Napojíme sa na korene Matky, objavíme v sebe Shakti, presvetlíme mesačné centrá, aktivujeme svoju silu a kreativitu, preliečime rany a naplníme sa celistvosťou Ženy.

Kundalini Jóga je čistiaci a transformačný proces, a preto sa odporúča dodržiavať nižšie uvedený protokol, aby účinky cvičenia, relaxácie a meditácie mali spriechodnenú cestu na zmenu.
Hodiny sú určené pre Ženy všetkých vekových kategórií:)
Predtým, ako prídete: http://bit.ly/2jb3rDL
NOVINKA!!! Pred hodinou vás pozývam nechať si ozdobiť vaše krásne telo hennou od Henumi a občerstviť sa indickým čajom:) Registrácie správou na FB: Henumi

 

Rozvrh: Stredy od 19.30-21.00

Cena:
Kundalini hodina: 7 Eur
Henna: od 5-10 Eur

 

LUCIA FAZEKAŠOVÁ / Kiran Avtar Kaur
Každý má svoju cestu. K sebarozvoju ma priviedla tá moja cca pred 17 rokmi. Bola sprevádzaná pádmi a vzletmi až sa zastavila v určitom bode, ktorý bol rozhodujúci pre ďalší krok v rámci křižovatky, na ktorej som stála. Pritiahla som si do života bytosť, ktorá mi ukázala úplne nový smer posunu– Kundalini jógu. Bola ňou Janka Ziman, zakladateľka Kundalini jógy na Slovensku. Začiatky boli rozpačité, ale po zážitkovom semináry s Jankou, kedy som prežila intenzívnu "dávku" vysokých vibrácií, si moja duša žiadala stále viac a viac:)  
A tak sa deje až doteraz. Momentálne ukončujem 10 mesačný učiteľský kurz Kundalini jógy, aby som mohla napĺňať nielen svoju podstatu, ale sprostredkovať toto učenie aj Vám:)

Kundalini-joga-s-Lusy-Kiran-Avtar-Kaur_medium

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!