Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé životy naživo Vol. 4

Minulé životy naživo Vol. 4

Dovoľte mi pozvať Vás na jedinečný večer, zážitkovú show plnú emócií. Aké by to bolo vidieť ako ľudia pred Vami zažijú minulý život? Budete sa len pozerať alebo sa budete spolu s nimi smiať, tešiť, plakať, skrátka zažívať ich emócie spolu s nimi? Veríte na minulé životy alebo ste k nim skeptickí? Knihy viacero známych psychológov a psychiatrov ako napríklad Raymond Moody, Brian L. Weiss, Michael Newton, ktorí písali o minulých životoch, sú u nás dostupné. Teraz máte možnosť zažiť to, o čom ste zatiaľ len čítali. Aké to bude? Čo zažijú? Je to skutočné? Minulé životy naživo je zážitok, ktorý je zakaždým iný novými ľudmi, ich osudmi a príbehmi. Prídite, ste srdečne vítaní.

Pozrite sa na nasledujúci obrázok panelákov. 

 

shutterstock_323129150

 

Za ich stenami sa skrývajú stovky rôznych príbehov. Pani zo siedmeho zažíva veľký žiaľ, pretože prišla o svojho manžela. Pána z deviateho práve povýšili, zobúdza sa v stresoch, ako zvládne svoju novú pozíciu. Chlapec z druhého začal chodiť na klavír, má len päť rokov, ale už teraz vie zahrať, ako keby keby hrával už mnoho rokov. Dievčatko z jedenásteho je veľmi milé, ale je obézne, rodičia sa mu snažia pomôcť, váha nie a nie ísť dole. Rodičia sa so synom zo štvrtého vracajú naspäť z kúpaliska.  Zažili tam nepríjemnú scénu, lebo mladý sa veľmi bojí hlbokej vody, ani oni nevedia prečo....

 

Čo keby to s Vašim životom bolo podobné? Čo keď je taký „panelák“ s príbehmi v každom z Vás? Desiatky alebo stovky rôznych príbehov, životov, skúseností a zážitkov.

  • Akí ste?
  • Baví Vás odmalička niečo, čo tak úplne nedáva zmysel?
  • Máte fóbiu z vody, hmyzu, zavretých priestorov?
  • Sú Vám niektorí ľudia príjemnejší ako ostatní ... prípadne nepríjemnejší?
  • Prípadne máte na niečo talent?

Čo keď nežijete prvý ... a posledný krát?

 

Dozviete sa viac o tom ako funguje hypnóza, akým spôsobom sa dá zažiť minulý život, skúsite nájsť odpoveď na to, čo je talent a štastie, aké sú primárne emócie, ktoré bývajú najčastejšie pri vzniku problémov v živote a následne niektorí z Vás, ktorí budete chcieť, budete vyzvaní, aby ste prišli dopredu a dovolili nielen sebe, ale aj ostatným, zažiť s Vami Váš minulý život. Zážitok plný emócií, spoznávania možnej minulosti, objavovania spriaznených duší, zažívania tých podstatných chvíľ Vášho minulého života až po smrť... a aj čo sa stane potom... Na chvíľu sa stanete tými najlepšími hercami, pričom ostatní budú sledovať Vaše rozprávanie, Vaše zážitky ako diváci. 

 

Záujemci, ktorí by sa radi posadili dopredu a chceli zažiť minulý život, napíšte prosím email na openmind@openmind.sk 

 

Referencie z minulých stretnutí:

Bolo to skvelé. Vyskúšala som si cestu do minulého života. Zaujímavá skúsenosť :-)

Janka

 Bola som. Ďakujem za úžasný zážitok. Patrila som k obecenstvu no prežívala som to o to intenzívnejšie. Martin bolo to silné a povzbudzujúce. Prajem ti ďalšie úspešné akcie.

Zuzana

 

Všetko bolo úžasné! Lektor, zážitok, skvelá nová skúsenosť, mám chuť sa dozvedieť viac!

Tina

 

100krát viac ako prečítané, WOW. Ďakujem veľmi, takéto pocity som ešte nemala.

Naďa

 
 

V životě jsem nic takového nezažila a mám neskutečně dobrý pocit. Děkuji, že jsem si mohla zažít pocit absolutního štěstí. Byl to nejkrásnější zážitek v životě.

Markéta

 

Lektor: Martin Komínek

Martin Komínek sa viac ako päť rokov venuje hypnóze a hypnoterapii. Tréning na regresiu do minulých životov absolvoval u najlepších školiteľov v Kalifornii a Anglicku. Venuje sa hypnóze a hypnoterapii zameranej na zlepšovanie kvality osobného a profesionálneho života. Zároveň sa venuje experimentálnej hypnóze ako napríklad zážitkom z minulých životov a tiež zážitkovej hypnóze formou street-art a zážitkovej show.

 

Min. počet ľudí: 20 (z toho 4-5, ktorí si chcú zažiť minulý život.)

 

Termín:

27. augusta 2016

od 17:00 - 20:00

 

Cena: 15 Eur

 

Kde: Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava

 

shutterstock_198848876

 

Zdroj fotografií: Shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!