Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

José Angel Lazaro : "Som liečiteľ, ale neverím v liečenie"

José Angel Lazaro : "Som liečiteľ, ale neverím v liečenie"

“Strom sa nezamýšľa nad tým, či je stromom, jednoducho ním je. Nepozná prekážky, ktoré ho stretnú na zemi, či na oblohe. Je však isté, že vďaka nim bude jedinečný vo svojom spôsobe rastu “

José Ángel

Veľmi dobre si pamätám, ako som vo svojich 17-tich rokoch začal vnímať a rozvíjať moje schopnosti pozorovať iných a načúvať im, presahujúc slová, symboly, či myšlienky. Odvtedy nedokážem prestať postupovať do hlbokých úrovní a tajomstiev života ako celku. Sprevádza ma prirodzené vnímanie tejto krásy, aj keď niekedy surovej a krutej. Tá krása však má veľký zmysel a obklopuje všetko to, čo poznáme. Chápem a potvrdzujem, že len my máme jedinečnú zodpovednosť, ako aj možnosť byť tým, čím sme.

 

José Ángel Lázaro Clavero: Intuitívny liečiteľ, učiteľ  a spisovateľ.  Tvorca nástrojov pre zdravie a rozvoj vedomia. Zakladateľ školy sebapoznania “Comeintoplay”. 

Narodil sa v roku 1977 v Madride. Momentálne žije spolu so svojou dcérou na Slovensku a pôsobí ako terapeut a mentor. Kombinuje svoju intuitívnu schopnosť s technikami alternatívnej medicíny a prispôsobuje sa potrebám každého indivídua i jeho sociálnym a kultúrnym podmienkam. Akupunktúra, psycho-kognitívna metóda a kreatívna meditácia sú len príkladmi používaných praktík, pričom sú zjednotené a vedené z psycho-neuro-endo-imunologického pohľadu. Snahou je podporiť schopnosť samoliečby ľudí, organizmov a ich systémov.

 

Je známy ako sprostredkovateľ Védskej školy v Himalájach, kde žil dlhé roky, vrátane 4 rokov samoty a meditácie, počas ktorých ho jeho učiteľ pripravoval na pokračovanie 100-ročnej tradície zameranej na prebudenie vedomia. Viac ako 10 rokov sprevádza stovky ľudí pri procese ich osobnej auto-realizácie a sebapoznania formou konverzácii, seminárov, kurzov a  meditačného ústrania. 

 

Na tomto workshope sa nebudeme ako bežne venovať rozprávaniu len o filozofii, ale zameriame sa na vás - ľudí a vaše problémy. Budete mať možnosť dostať odpovede na vaše otázky a nájsť cestu k hlbšiemu poznaniu seba samého.

 

Lektor : JOSÉ ÁNGEL

Termín : 20.6.2018

Čas : 19:00

Cena : 20 € 

 

"Dlhšiu dobu som trpela častým krvácaním z nosa (cca 2x za deň, skoro každý deň). Po absolvovaní 3 návštev u Josého, kde mi aplikoval akupunktúru, ktorej som sa bála, nakoľko to bolo prvýkrát, sa veci zmenili. Som mu veľmi vďačná,  keďže sa mi krv púšťala v práci, na ulici, hocikde. Zo začiatku som tomu veľmi neverila, ale dnes som rada, že som túto terapiu u neho absolvovala, nakoľko mi krvácanie úplne skončilo. Veľká vďaka José!"

 

Viac info na : https://diatomea.blog

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!