Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

HOJNOSŤ A PROSPERITA Nový začiatok

HOJNOSŤ A PROSPERITA Nový začiatok

 

Máte “tajné prianie” a s jeho splnením stále čakáte?

Odpovedzte si poctivo na otázky: „Mám vo svojom živote všetko, po čom túži moja Duša?“ „Prúdi hojnosť bez obmedzenia vo všetkých oblastiach môjho života?“ Pokiaľ si odpoveďou nie ste istí  alebo je vaša odpoveď NIE, potom máte skvelú príležitosť to zmeniť a tento workshop je určený práve pre Vás ♥ Workshop sa koná tesne pred novoluním, čo je najpriaznivejší okamih pre zmenu vo vašom živote...

 

Kundaliní jóga je starodávna forma „kráľovskej“ Rádža jógy, ktorá sa učí podľa rovnakej tradície už mnoho tisíc rokov. Používa veľmi efektívne nástroje pre priamu zmenu energie a vedomie človeka. Tiež býva preto nazývaná JÓGOU VEDOMIA.

Je to dynamická forma jógy príbuzná s Hathajógou. Používa rovnaké pozície a kladie veľký dôraz na dych a dychové cvičenia, okrem tela pracuje aj s mysľou pomocou meditácie a krásnych mantier. Zameranie na prácu s životnou energiou Vám umožní prísť  k vnútornej harmónii a pomôže Vám lepšie poznať samého seba.

28238961_1794393843951986_6039337431436111036_o

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zuzana Roupcová Lakshmi Kaur

Pôvodným povolaním je právnik, jóge sa venuje od roku 2004. Od roku 2011 učí kundalini jógu, vyučuje v Štúdiu Kundalini jógy v Brne a v Brumovicích. Zaujima sa o ayurvedu, liečiteľstvo, praktikuje Sat Nam Rasayan. Miluje ručné práce, ruže a cestovanie. Vytvára pomôcky a oblečenie pre príjmené praktikovanie Kundalíni jógy. Je členom trénerského tímu Medzinárodného výcviku učiteľov kundalini jógy ako KRI Associate Trainer.

Hojnosť a prosperita je jednou z mojich “ špecializácií” . Tak ako mnoho ľudí som dlho verila tomu, že ľudia na duchovnej ceste nemôžu žiť v hojnosti a že úspešní a bohatí ľudia to majú na duchovnej ceste zložité. Vďaka Kundalíni jóge som pochopila, že “ duchovní ľudia” sú proste prepojení so Zdrojom. Jedným z kľúčov toho prepojenia je RADOSŤ.

 

 

 

Termín: 5.1.2019 od 10.30 do 14h

Cena: 30 EUR

So sebou:  pohodlné oblečenie, pokrývku hlavy, vodu

Na workshop sa prosím hláste vopred.

 

 

Teší sa na Vás Zuzana Roupcová Lakshmi Kaur,  www.kundalinibrno.cz

Termíny kurzov a objednávky

5. január 2019 (sobota)

Cena € 30
Začiatok: 10:30
Koniec: 5. január (sobota), 14:00

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!