Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Cesta ženy s Katarínou Runou - MILENKA - intenzívny štvordňový seminár v Lovinke

Cesta ženy s Katarínou Runou - MILENKA - intenzívny štvordňový seminár v Lovinke

Milá Žena, pozývame Ťa na intenzívny štvordňový pobytový seminár, ktorého témou bude prijatie vlastnej zmyselnosti a nášho tela, liečenie nášho lona, starých a nedokončených vzťahov, rozprávanie o esencii ženskej aj mužskej sexuality, jemný a vedomý kontakt s našou sexuálnou esenciou a jej podstatou a na záver nádherný rituál pre vnútornú milenku. To všetko v lone prírody v nádhernej Lovinke (blízko Lučenca).

Skúsenosti z dvojdňového semináru Cesta ženy - milenka iba umocnili poznanie, že táto téma pre ženy nesmierne dôležitá a tak málo žitá a zvedomená - že my ženy v dnešnej dobe intenzívneho mužského sveta potrebujeme priestor na spoznávanie seba samej ako milenky, svojej sexuálnej prirodzenosti, potrebujeme čas a priestor na to, aby sme sa dostali do kontaktu s svojou esenciou extatickej a naplnenej ženy. Práve preto vznikol tento seminár. 

Preto Vás pozývame do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas štyroch dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme našej vlastnej vnútornej milenky, tej zmyselnej, nespútanej ženy, ktorú každá z nás v sebe má. Aby však bolo stretnutie s ňou možné a bezpečné, predchádzať mu bude liečenie
našich zranení spojených s našou ženskosťou, našou sexualitou, zmyselnosťou, liečenie vzťahu k našim telám, alebo nedokončených partnerstiev.

 

Milenka - v súčasnosti je len málo rozporuplnejších tém pre ženy, ako je naša vlastná zmyselnosť, telesnosť, sexualita, príťažlivosť - archetyp ženy-milenky, posvätnej kňažky lásky. Túžime po láske a rozkoši, túžime po odovzdaní, no zároveň máme s touto témou spojené aj množstvo nepríjemných pocitov - hanbu, strach, hnev a množstvo zranení. Základom ženskej príťažlivosti je naša žiara, a tá sa dokáže naplno rozvinúť iba vtedy, ak náš aspekt milenky oslobodíme od predsudkov, bolestí a očakávaní ktoré na nás uvalila rodina, spoločnosť, história, a v neposlednom rade sme sa na uzdu priviazali my samé.

 

 

shutterstock_98221220

Počas štyroch intenzívnych dní venovaných ženskému archetypu Milenky na Ceste ženy sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme našej vnútornej milenky, ženy, ktorú každá z nás v sebe má. Možno sa s ňou pre tento krát iba jemne zoznámite, alebo jej dovolíte naplno sa prejaviť. Aby však bolo stretnutie s ňou možné a bezpečné, predchádzať mu bude liečenie - liečenie našich zranení spojených s našou ženskosťou, našou sexualitou, zmyselnosťou, liečenie vzťahu k našim telám, liečeniu vzťahov, ktoré sa nás ešte stále dotýkajú, hoci aktéri tých príbehov už z nášho života odišli. Pozrieme sa na naše staré vzorce a presvedčenia, strachy z pustenia kontroly a hanby za vlastné telo. Tam niekde, v našom vnútri sme zamkli svoju silu a divokosť a rozhodli sme sa byť dobrými dievčatkami tak, ako si myslíme, že to od nás vyžaduje svet. Tie dobré dievčatká ale nenapĺňajú naše srdcia radosťou a naše telá extázou - tým, čo nás ako ženu oživuje.

 

Celý tento seminár bude vedený veľmi jemne, so stanovením a rešpektovaním vašich vlastných hraníc. Napriek tomu sa budeme intenzívne zaoberať témou milenky - budeme sa venovať charakteru ženskej aj mužskej sexuality a esencie, ich spoločných presahov aj odlišností. Povieme si niečo o rozdieloch v tom, po čom muži túžia, čo im ženy (namiesto toho) dávajú, pretože nás nikto o našich odlišnostiach nič neučil. Zaujímavým a jemným spôsobom si ukážeme aj praktické postupy, ako podporiť vlastnú aj mužovu túžbu aj vášeň. Cvičenia a rituály počas nebudú primárne sexuálne, no i tak budú hlboké a transformačné. Pomôžu vám oslobodiť sa od starých ostychov, predsudkov a zranení a otvoriť sa ako žena naplno žiare svojej vlastnej zmyselnosti a prežívaniu vlastnej sexuality v jej plnosti.

 

shutterstock_77311666

 

Čo ťa na Ceste ženy - Milenke čaká? 

Čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien

Relaxácia a priestor pre Teba

Jemné konštelačné techniky

Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojej vlastnej zmyselnosti, krásy a sexuality

Práca s vedomým dotykom 

Priestor pre skúmanie rovnováhy medzi dávaním a prijímaním v našich životoch

Rozprávanie o charaktere ženskej sexuality, o mužskej sexualite a rozdieloch medzi nami s praktickými ukážkami

Rozprávanie aj praktické vedomosti o tom, ako sa stať lepšou milenkou pre svojho partnera ale v prvom rade sama pre seba

Hľadanie vlastnej zmyselnej esencie, vďaka ktorej môžeš žiť naplnenejší intímny život

Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien

Rituál uzavretia a doliečenia minulých vzťahov

Rituál pre vnútornú milenku

 

shutterstock_131645264

 

Seminár je súčasťou cyklu stretnutí v kruhu žien s témou ženských archetypov: 

 

DIEVČA (vzťahy z detstva, rituál prvej krvi - Menarché) 21. až 22. júl 2018 TU

MILENKA (rituál vnútornej milenky - prijatie vlastnej zmyselnosti) - 16. - 19. august 2018, TU - (pobytové - Lovinka, blízko Lučenca)

MATKA (liečenie vzťahu s našou Matkou a rodovej línie, prijatie aspektov Materstva, rituál Znovuzrodenia) - 8. - 9. september 2018  TU 

ČARODEJKA (prijatie celistvosti - svetlo a tieň, rituál Ženy - tvorkyne, prijatie vlastnej sily) - 13. - 14. október 2018 TU

MÚDRA ŽENA (Spojenie s vnútornou múdrou ženou, Rituál Konca a začiatku) - 10. - 11. november 2018 TU

 

Komu je seminár určený?

Všetkým ženám bez rozdielu veku či stavu “zadanosti” či “nezadanosti”, ktoré chcú nájsť cestu k prijatiu seba samej vo svojej ženskej podobe, vo svojej úplnosti - nevynímajúc svoju zmyselnosť a sexualitu. Ženám, ktoré chcú vyliečiť vzťah k svojej podobe milenky a prijať seba v a svoju sexuálnu silu ako plnohodnotnú súčasť seba samej. Seminár je určený tiež pre ženy, ktoré by sa priblížiť k svojej ženskosti a začať používať dary, ktoré my ženy máme, vo svojom praktickom živote. 

 

Kedy?
 

16. až 19. augusta

štvrtok 15.00 až nedeľa 15.00

 

Kde?

V centre rozvoja ľudského potenciálu LOVINKA uprostred krásnej prírody stredného Slovenska (blízko Lučenca).

 

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Katarína Runa

Som žena na ceste k samej sebe, do svojho vnútra – na ceste, ktorá ma vedie hlbšie a nikdy nekončí. A som zároveň sprievodkyňou predovšetkým iných žien, (ale aj mužov či párov), tých, ktorí sa tiež na túto cestu vydali. Sprevádzam ich na ceste k sebe – k poznaniu toho, kým skutočne sú. Na ceste k prijatiu seba, k harmónii, pokoju a láske. Na ceste k svetlu, ale aj na ceste do hĺbky, temnoty a tieňov – pretože tam sa ukrýva nielen mnoho našich nevyliečených zranení, ale predovšetkým mnoho darov a našej sily.

 

katka001_medium

 

Cena:

 

230 Eur za jednotlivý seminár (cena platná do 31. júla 2018)

250 Eur za jednotlivý seminár (plná suma platná od 31. júla 2018)

 

Cena zahŕňa: ubytovanie a plnú vegetariánsku penziu

Cena nezahŕňa: príspevok pre OZ Lovinka (8 Eur na osobu)

Dopravu (radi vás ale navzájom prepojíme, aby ste sa mohli spoločne dopraviť a podeliť si náklady :))

 

Ubytovanie je v chatkách centra Lovinka (dvoj až päťmiestne izby), chutná a zdravá vegetariánska strava 3 x denne (štvrtok večera až nedeľa obed).

  

Skúsenosti účastníčok predchádzajúceho kurzu Cesta ženy - Milenka:

Cesta ženy - Milenka neskutočne zmenil moju osobnosť, doslova mi zmenil život. Pozerám sa do zrkadla a už nevidím jazvy, krivé nohy či znamienka ... vidím sa ako nádherná bytosť, ktorá je tu preto, aby milovala a bola milovaná ... som skutočne presvedčená o tom, že krásne telo, všetky talenty a dary nemám len pre seba, že toto všetko je moja príprava na nádherný vzťah, ktorý má čaká ... :) Na MILENKE som našla moje skutočné ženské JA, krásu môjho tela, samu seba v mojej vlastnej nahote. Liečivým dotykom žien sa vyliečili staré rany a zároveň otvorili dvere do vysnívaného neznáma, kde som tou zmyselnou, nespútanou bohyňou, ktorej svet leží pri nohách, lebo spoznala vlastnú hodnotu. Cesta ženy MILENKA ma naučila, ako urobiť muža šťastným, ako skutočne rozumieť tomu, čo jeho ústa hovoria, ako zmeniť vlastnú zraniteľnosť na najkrajší dar, aký môže žena mužovi dať. Nebojím sa bolesti, neutekám pred vlastnou sexualitou – veď je súčasťou mňa, mojej ženskej podstaty. Moja vnútorná milenka je vyliečená a pripravená rozdávať lásku v celej svojej plnosti. 

Zuzana

"Cítim sa o pár kíl ľahšia a o 100% krajšia :)
Prišla som bez očakávaní a skončilo to tým, že mám chuť o tom každému hovoriť, čo za veľké veci sa tam diali a že jeden by neveril, kým nezažije. Nevedela som si predstaviť, ako bude tento kurz prebiehať, ale všetko tam odrazu ku mne prišlo prirodzene samo a presne tak, ako to malo byť.
Bola som prekvapená, ako rýchlo zo mňa opadla tréma a strach otvoriť sa pred celou skupinou "cudzích" žien a nakoniec to bolo také oslobodzujúce zdieľať svoje pocity s ostatnými ženami.
Takisto som bola zaskočená, koľko emócií a sĺz zo mňa vyšlo a čo všetko mám v sebe ešte nedoriešené. Mám teraz o čom premýšľať, ale je mi tak nejako ľahšie. Počúvať príbehy ostatných žien mi dalo tiež veľa, lebo som sa v mnohom našla, len som to možno sama nevedela sama tak pomenovať.
Záverečný rituál bol len krásnou bodkou na záver, kedy sa zo mňa vyplavila posledná vlna emócií s krásnym odkazom, že SMIEM - smiem všetko..  a hlavne smiem byť ľúbená a zaslúžim si to, lebo som úžasná :)
Hneď na druhý deň som si utekala kúpiť niečo pekne pre seba a cítim sa ako bohyňa :)
Veľmi pekne ďakujem Katka a držím palce v tom, čo robíš, lebo to robíš výborne :)"
Eliška (naozaj) Šťastná :)
 
"Milá Katka,
ešte raz Ti chcem poďakovať za silný zážitok z Cesty ženy - Milenky a energiu ktorá vo mne stále rezonuje.. vrátim sa a rada :) Môj prvý pokus vyskúšať tvoje ženské kurzy dopadol nad moje ocakavnia, skláňam sa pred prácou ktorú robíš, pretože naozaj dokážeš viesť skupinu a liečiť to, čo momentálne potrebuje, bez toho aby človek odchádzal zmätený a rozorvaný, naopak odchádzala som ľahšia o sto kíl bolesti a mnohé veci v mojom živote zrazu dávajú zmysel… a ďalšie sa mi postupne osvetľujú... a myslím že som nebola jediná :) Veľmi sa teším na ďalšiu prácu s Tebou a so sebou samou!"
Vierka
 
"Uvedomila som si, že každá žena je krásna presne taká, aká je. Niekedy sa my ženy neskutočným spôsobom podceňujeme a haníme, že sme slabé, citlivé a vôbec si neuvedomujeme, aké požehnanie je byť ženou. Myslíme si, že sa musíme vyrovnať mužom, držíme s nimi tempo, aj keď nás to veľmi vyčerpáva a vôbec nehľadíme na to, v čom spočíva ženská sila. V emóciách, prežívaní a intuícii. Vďaka tomuto semináru som prijala skutočnosť, že byť ženou je fakt úžasné. Od tela cez plné prežívanie emócií až po možnosť darovať život. Ďakujem."
Veronika
 
"Vidieť žiariť ženu je podľa mňa jeden s najkrajších pohľadov, ktorý nám tento svet ponúka. Počas kurzu Cesta ženy - Milenka som mala možnosť vidieť mnoho nádherných žien, ktoré ŽIARILI. Žiarili, lebo venovali čas a pozornosť sebe, lebo mali možnosť pozrieť sa na niektoré aspekty svojho života z pohľadu, ktorý im doteraz možno ani len nenapadol, či lebo sa pozreli na seba novými očami.
Pre mňa osobne sú toto veľmi ozdravné chvíle. Už len to, že venujem čas sebe v kruhu iných krásnych žien je pre mňa veľmi liečivé a dodáva mi to ženskú silu a energiu. Každá jedna žienka v tomto kruhu je darom pre tie ostatné.
Cesta ženy nám dáva priestor na to byť opäť samé sebou, objavovať zákutia a dary svoje ženskosti. Ponúka nám prijať sa také, aké sme a objaviť aj ďalšie stránky ženskosti, ktoré nám možno nikto doteraz nikdy neukázal, či za ktoré sme boli v minulosti karhané, či boli považované za slabosť. Láskyplná pozornosť a prítomnosť žien má takto napĺňa láskou, hrdosťou, ako aj vďačnosťou za to, že som žena a že mám to šťastie spoznávať také úžasné ženy okolo seba."
Ivka S.

 

Foto: Shutterstock

 

shutterstock_241986472

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!