Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

BACHOVA KVETOVA TERAPIA A HOMEOPATIA​

BACHOVA KVETOVA TERAPIA A HOMEOPATIA​

Bachova kvetova terapia je terapia pomocou liečivej energie 38 esencií divorastúcich kvetov, stromov, rastlín a kríkov, ktoré harmonizujú všetky základné negatívne stavy mysle. Terapia pomáha v krízových situáciach, problémoch vo vzťahoch ako aj na posilnenie vnútornej harmónie.. Veľmi dobre pôsobí na deti, u ktorých podporuje zdravý vývoj ich osobnosti ...​

Bachova terapia sa hodí pre všetky vekové kategórie a pre každého bez ohľadu na to aké lieky kto užíva.

​Ak niekto užíva psychofarmaka umožňuje postupne znižovať ich dávkovanie..​Účinnosť terapie  sa zvyšuje používaním afirmácií špecifických ku každej esencii..Po absolvovaní terapeutického pohovoru každý obdrží  esencie so zoznamom a afirmáciami..Na základe otázok a odpovedí pri terapeutickom pohovore pochopi postupne svoju disharmóniu..

 

 Esencií je teda 38 na 38 negativnych stavov​.

 

...Najčastejšími disharmóniami  sú: strach, negatívne myslenie, hnev, žiarlivosť, depresia, apatia, znížená sebadôvera​, neistota, zatrpknutosť..​

 

 ​Bachova terapia ​nemá žiadne vedľajšie účinky..A kedže Disharmónia duše je príčinou ochorenia tela, lieči sekundárne aj fyzické telo.

 

 

O lektorke:  

27021507_1771618082869110_2655943953143286495_o.jpg portret

Mgr.Milota Pfeffer Nemčoková

 
Magistra farmácie, sk​ú​sená​ dlhoro​č​n​á certifikovaná odborníčka na homeopatiu a Bachovu kvetovu terapiu, numerologička a učiteľka meditácie a pozitívneho myslenia..

"Po 13 ročnej práci v lekárni som si uvedomila​,​ ​že chemické lieky nielenže majú nežiadúce účinky, ale neodstra​ň​ujú​ príč​inu ochorenia ale len potláčajú jeho dôsledok. Okrem toho opomínajú duchovné posolstvo, ktoré nás chcela choroba nauč​i​ť​.
 Pobudla som 4 mesiace v Austrálii, kde má moja teta terapeutické centrum a neskôr opakovane v Indii v horách Svetovej duchovnej Univerzity. ​Naučila som sa a ​p​ochopila som,​​ž​e pre človeka ​je potrebný​ ​tzv.​ holistický ​prístup​, ktorý lieči celého človeka, nie len jeho chorý orgán​, vidí súvislosti medzi jednotlivými orgánmi a medzi fyzickým a psychickým zdravím..​Po návrate z Austrálie v roku 1995 som sa začala intenzívne zaoberať​ š​t​ú​di​om​ homeopatie a bachovej kvetovej terapie. Postupne som získala niekoľko medzinárodných certifikátov. Teraz sa už​ viac ako 20 rokov venujem terapiám :

-homeopatia a bachova kvetova terapia

-fytoterapia

-numerológia

-liečim telo aj dušu a hľ​adá​m súvislosti.

​"Bola som svedkom mnohých priam zázračných vyliečení..."
Robím terapeutické pohovory po ktorých​ liečba prebieha výlu​č​ne prirodnými prostriedkami..​a uvedomením si posolstva, ktoré nám chce naša duša povedať cez telo.​Drž​ím sa zá​kladnej té​zy Bachovej terapie: Disharmónia duše je príč​inou ochorenia tela" ,preto robim tiež​ kurzy Meditá​cie a pozití​vneho myslenia..a Bachovej terapie​​          ​Milujem prí​rodu a zvieratá​, pestujem a zbieram liečivé rastliny ​z ktorých pripravujem tinktúry.."

 

V ponuke sú :

​​Homeopatia mobilizuje vlastnu vitálnu silu a liečivú energiu organizmu. V kombinácii s Bachovou terapiou a irisdiagnostikou dokaže skutočné zázraky​.
Základná Irisdiagnostika : je vyšetrenie dúhovky oka pomocou lupy so svetlom​.Pomáha zistiť stav orgánov a organových systémov a tzv.myaziem, tj. vrodených genetických slabostí.., ktoré potom eliminujem homeopatickými nozódami..
Numerologický-rozbor osobnosti a vypočítanie životných cyklov.  Nájdeme tu odpovede na otázky ako:
Aká je moja životná úloha ? Aká je moja špecifická úloha /skúška/ v tomto čase? Čo sa mám naučiť v tomto období života?​ Kombinácia Bachovej terapie a numerologie ​je veľmi účinná..

 

​Ceny:

 Bachova terapia: 20 €

Bachovaterapia a numerologia: 35 €

Bachova terapia a homeopatia a irisdiagnostika /komplexné vyšetrenie/ plus esencie a homeopatiká: 40€

Numerologia: 25 €

 

Termín : utorky a stredy podľa dohovoru s lektorom

Mgr. Milota Pfeffer
tel: 0908 074 894
www.bachovaterapia.sk

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!