Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Ako tvoriť vedomý vzťah

Ako tvoriť vedomý vzťah

Výzvy a problémy v intímnom vzťahu sú príležitosťou k osobnému a duchovnému rozvoju. Rozvinutý osobný potenciál v oblasti vlastnej sexuality a intimity, na základe lásky, záujmu a príťažlivosti môže vedomá empatia rozšíriť do naplneného a krásneho sexuálneho vzťahu s niekým ďalším. Uzdravenie zranení v oblasti intimity sa tak stáva základom liečenia pre celú ľudskú bytosť a pre zdravé vzťahy s okolím.

Psychofonetika je proces empatie k sebe a intimity so sebou samým, čo vedie k empatii a intimite s ostatnými. Môže pomôcť transformovať prekážky v intimite na hlbokú vnútornú múdrosť a schopnosť budovať vzťahy.

 

Súčasťou workshopu bude vytvorený priestor pre praktickú časť pre hlbšie preskúmanie nášho vzťahu k intimite a budeme môcť vytvoriť aj priestor pre liečenie prípadných zranení a tiež bude vytvorený priestor pre otázky a odpovede od žien pre mužov a od mužov pre ženy. Účasť na predchádzajúcom seminári nie je potrebná pre prihlásenie. Workshop je určený jednotlivcom aj párom, všetkým milovníkom života ♥

 

Tvorcom Psychofonetiky je Yehuda Tagar, terapeut izraelského pôvodu, praktikujúci a vyučujúci antroposofiu, psychosofiu, psychofonetiku a metodickú empatiu. Robí poradenstvo pre jednotlivcov i organizácie už takmer 30 rokov. Od roku 2012 pôsobí aj v Strednej Európe. Na Slovensku pôsobí v Škole empatie ako hlavný lektor.

 

Kedy: 16.10. 2016, 9.00 – 18.00
Kde: OpenMind, Mickiewiczova 2, Bratislava
Cena: 50 EUR

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!