Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

3 dňový kurz Numerológie

3 dňový kurz Numerológie

Numerológia v bežnom živote, Vám môže poslúžiť ako dobrý radca. Nehľadajte za tým duchovnosť, mystiku, či ezoteriku. Žijete tu v tomto Matrixe, skúmajte, buďte vedcami. Stane sa Vašim nástrojom na zlepšenie života. Bývate na určitom mieste, na ulici, v byte či dome. Pracujete v nejakej spoločnosti. Každý z Vás má telefón. To všetko sú Vaše možnosti, Vaša stopa života, čo sa učíte, s kým sa stretávate. Tieto stopy obsahujú čísla, písmena. Všetko má svoju vibráciu, signály. Ukážem Vám jednoduchý spôsob, ako krásne sa dá čítať, kde sa nachádzate vo svojom osude a kam smerujete. Začnete zrazu brať život ako veselú hru. Už žiadne trápenie sa nad udalosťami, ale pochopenie. Prepojenosť rôznych smerov. Vyskladáte si vlastnú mozaiku. Bude to pre Vás hra.

Naučím Vás všetko, čo sama viem. Pochopíte súvislosti medzi tým, čo sa Vám deje a prečo. Uvediem na pravú mieru, prečo numerológiu nepriraďovať k duchovnu a ezoterike, ale tak ako to vyjadruje vedný odbor, čím numerológia je.

 

Naučím Vás numerológiu do hĺbky. Na kurze získate okrem znalostí, osvedčenie o obsolvovaní kurzu a môj rukopis numerológie, ktorý som špeciálne vypracovala pre kurzistov. Neskôr, to bude vydané pravdepodobne ako kniha.

 

Z histórie Numerológie (vede o číslach)

 
Jedným z najvýznamnejších tvorcov numerológie bol Pythagorás zo Samu (580-497 pr. n.l.), významný grécky filozof a matematik, „otec geometrie“, ktorý tvrdil, že základom všetkého je číslo ... a každé číslo od 1 po 9 obsahuje svoj vlastný špecifický charakter.

"Čísla vládnu vesmíru" - Pytagoras

"Čísla sú najvyšším stupňom vedomostí, sú to vedomosti samé o sebe" - Platón

pytagoras

 

 

couple-1363967_960_720

Partnerská numerológia

 Mnohí chcú mať ideálneho partnera a veľa krát sa upínajú k rôznym možnostiam. Chcem aby ste pochopili, že iba cez partnerskú numerológiu si nemáte vyberať partnera. Má slúžiť k pochopeniu toho, koho máte. Pracovať na tom, čo už viete. Má byť mapou poznania. V prvom rade spoznajte partnera prirodzenou cestou, bez skúmania cez karty, astrológiu, veštby, horoskopy, numerológiu. Neuberajte si z čara života, príchute spoznávania sa. Je to akoby ste dieťaťu sa snažili obrať ho o skúsenosť a pocit, aké to je, keď spadne a rozbije si koleno. Áno, potom príde mama a dá mu náplasť, ale nebráni mu v jeho prirodzenom raste. Dieťa sa z toho poučí a vie, že existuje pomoc cez mamu, bezpečie a ochrana. Naučíte sa vnímať numerológiu týmto spôsobom. Pri nezhodách s partnerom Vám poslúži poznať príčiny. Nezabúdajte prv komunikovať a pýtať sa ho. Potom siahnite po numerológii a skúste sa na to hoci aj spoločne pozrieť, čo za tým môže byť. Pochopíte tak rôzne Vaše vzťahy vo Vašom živote. Budete mať triezvejší pohľad na ľudí, bez odsudzovania. Budete omnoho viac empatickejší a vnímavejší.

 

Môj osud, moja karma

strom-zivota-kabala2

Je tento svet a naše životy výsledkom osudu?

Rastieme skúsenosťami odžitými mnohými životmi. Vyberáme si ľudí, ktorých chceme stretnúť, čo sa chceme naučiť, kde sa máme narodiť. Sme to len a len my, ktorí si určujeme, ako budeme žiť. O karme sa toho už veľa napísalo. Častokrát čítam, ako ľudí tým strašia, rovnako ako aj všetky náboženské spolky trestajúcim Bohom. Všade sa uvádza karmická nemerológia, ako duchovná. Ak ju chcete takto vnímať, nebudem Vám to brať. Je to Váš pohľad. Mojou úlohou bude Vám ukázať znova len pochopenie, čo sa učíte, kde sa ocitáte, aké mate dary v tomto živote, aké dary ste si priniesli z minulých životov. Tým , že spomínam minulé životy môže na prvý pohľad pôsobiť duchovne. No ľudia sú ešte nevedomí na úrovniach na ktorých sa nachádzajú, aby dokázali pochopiť, že duchovno už žijeme. Tešte sa , čo sa dozviete. Budete mať oči a uši dokorán otvorené. AJ takto vyzerajú Vaše cesty životmi: Strom života

 

  

 Obsah kurzu:

1. deň

10,00 – 11,00 Čo je numerológia a jej význam
11,00 – 12,00 Oboznámenie sa číslami a ďaľšími symbolmi
12,00 – 13,00 Obed 
13,00 – 17,00 Rozbor dátumu narodenia

Numerologická mriežka
Význam čísiel v numerologickej mriežke

 

2. deň

10,00 – 11,00 Ročná vibrácia
11,00 – 12,00 Rozbor mena a priezviska 
12,00 – 13,00 Obed 
13,00 -  17,00 Výpočet nášho osudu

Vplyv daného roka na konkrétny dátum narodenia

 

3. deň

10,00 – 12,00 Karma a minulé životy, karmické čísla a trojuholníky
12,00 – 13,00 Obed 
13,00 – 14,00 Ako sa dá ovplyvniť osud a karma číslami
14,00 – 17,00 Ako nás ovplyvňujú čísla v bežnom živote

 

V cene kurzu, je zahrnutý aj obed

 

Dostanete osvedčenie o absolvovaní kurzu numerológie.

 

Cena kurzu na osobu 198 Eur.

 

history-of-numerology

 

V prípade individuálneho záujmu, je možné termín kurzu aj prispôsobiť.

 

Odkaz na moju web stránku: http://sisi-indriel.webnode.sk/

 

Facebook stránka:
https://www.facebook.com/Numerologička-Indriel-207384476101213/

kontakt : 0919 131 231

 

 

 

Sisi

O lektorke: 

Numerológií sa venujem zhruba od roku 2003. Cesta akou som sa k nej dostala, bol môj vlastný život. Chcela som niečo pochopiť, čo a prečo sa mi niektoré udalosti dejú, hľadala som riešenia. Prv som začala skúmať svoj život, potom členov rodiny, priateľov. Keď sa o mne viacerí dozvedeli, sami ma začali vyhľadávať, či im poradím, pomôžem. Všetko začalo do seba zapadať, a výsledky nenechali na seba dlho čakať, že to čo robím pomáha a utvrdilo ma to, že je to správna cesta.Okrem rôznych štúdií, mám aj dar ako každý z Vás intuíciu, len ju viem viac používať. Viem cítiť Vašu energiu s ktorou pracujem, keď robím numerologický profil alebo keď sa osobne stretneme. Som bytosť, ktorá netrvá na tom že nič iné ako numerológia nemôže fungovať. Viažem sa len k životu, k svojmu srdcu a mysli. Všetko je menné, všetko je v pohybe. Ani s numerógiou nechodím ako s bibliou, je to len o ďalší poznatok viac, ktorý bol už pred mnohými rokmi objavený ľuďmi a pre ľudí. Bola som publikovaná v časopise Jasnovidka, robila som pre nich 3 dňové školenia na numerológiu. Som publikovaná v knihe Veštice a mágovia na Slovensku.Mám dlhoročnú prax v numerológii, ktorou som už pomohla mnohým mojim klientom.

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!