Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Čakry v akcii 7. Koruna hlavy - tajomstvo prítomnosti - integrácia systému

Čakry v akcii 7. Koruna hlavy - tajomstvo prítomnosti - integrácia systému

7. čakra je zavŕšením našej dúhovej cesty. Integruje všetky predošlé čakry a umožňuje nám napojiť sa na naše vyššie vedenie. Budeme sa venovať tajomstvu prítomnosti a pritom sa spájať so svojou múdrosťou a dušou. Schopnosť prítomnosti je kľúčová v praxi nenásilnej komunikácie. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v komunikácii.

 

Čakry v komunikácii - cyklus

Čakry v komunikácii - cyklus

V priebehu ôsmych mesiacov spoznáme, ako nás čakrový systém tela môže podporiť v praxi nenásilnej komunikácie. Pokiaľ chceme hovoriť úprimne, postaviť sa za seba a ustáť náročné komunikačné momenty, môžeme nájsť oporu práve v tele a v uvedomovaní si toho, čo sa v nás prítomne deje. Keď sa dokážeme vcítiť do seba, umožňuje nám to zároveň citlivejšie vnímať druhých. Každá čakra súvisí s určitými ľudskými potrebami a kvalitami, preto keď pracujeme s telom, zároveň ich aktivujeme a povzbudzujeme

Cesta k dosiahnutiu cieľa I -  Ako riešiť vzťah sám so sebou

Cesta k dosiahnutiu cieľa I - Ako riešiť vzťah sám so sebou

Aby sme niečo zmenili vo svojom živote, je treba začať najprv od seba. Mnohokrát seba kladieme až na posledné miesto pred ostatnými a na seba zabúdame. Koľkí z Vás si úprimne položili otázku.....aký mám skutočný vzťah so sebou?

Cesta k dosiahnutiu cieľa II .Ochota a odvaha k voľbe

Cesta k dosiahnutiu cieľa II - Ochota a odvaha k voľbe

Často krát sa v živote sa u ľudí odohráva rozkol....,,tak už viem, čo chcem, ale akosi neviem ako." Stačí pri tom veľmi málo. Budete mať možnosť zaznamenať si kroky k tomu, aby ste sa pustili do toho, čo chcete. Získate tak nástroj, ako mať odvahu k prvým krokom vpred a uskutočniť svoje ciele.

Cesta k dosiahnutiu cieľa III -  Aktivácia plánu

Cesta k dosiahnutiu cieľa III - Aktivácia plánu

Aktivácia plánu Ako len spustiť svoj plán? Hmmm, často kladená otázka, pri ktorej mnohí ostanú stáť ako na mŕtvom bode. Poznáte to? A teda ? K čomu mi poslúži práve táto prednáška?

CESTA K SEBE  -  KĽÚČ  KU ŠŤASTIU

CESTA K SEBE - KĽÚČ KU ŠŤASTIU

 

Hovorí sa, že jediný človek, koho môžeš zmeniť, si ty sám. Nie je nutné meniť sa, stačí sa  len lepšie spoznať. Ibaže práve to „len sa lepšie spoznať“ nie je vôbec jednoduché. Naše prirodzené, krásne, autentické „ja“ je veľakrát schované pod nánosom rôznych vzorcov, programov a presvedčení, ktoré sme získali počas detstva, školy aj pracovného procesu.  Čo všetko to prináša? Ťažko sa nám komunikuje s druhými – ako mám vedieť, ako na druhých, keď neviem sám, čo so sebou? Robíme pracovnú činnosť, ktorá nás nebaví a nenapĺňa a pomaly sa dostávame k syndrómu vyhorenia a slovo „motivácia“ je pre nás cudzie slovo. Cítite to tak aj vy? Chcete to zmeniť? Prijmite pozvanie na cyklus troch kurzov CESTA K SEBE - KĽÚČ KU ŠŤASTIU, kde budete mať príležitosť spoznať lepšie sami seba a svoje silné stránky, dozviete sa, či sa vás alebo vašich blízkych týka syndróm vyhorenia a získate úplne nový pohľad na motiváciu. Teším sa na vás.

CESTA ŠAMANA: základný seminár v core šamanizme

CESTA ŠAMANA: základný seminár v core šamanizme

Na tomto seminári sa zoznámite so základnými princípmi core ( jadrového ) šamanizmu, univerzálnej metódy využívania šamanských techník, ktorá vznikla na základe dlhoročných výskumov a pozorovaní svetoznámeho amerického antropológa Michaela Harnera.

Foto: Shutterstock

Cesta ženy s Katarínou Runou - ČARODEJKA

Čarodejka - žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou - môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

CESTA ŽENY S KATARÍNOU RUNOU - Cyklus piatich archetypov

CESTA ŽENY S KATARÍNOU RUNOU - Cyklus piatich archetypov

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas piatich stretnutí sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme piatich podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky, Čarodejky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. 

Cesta ženy s Katarínou Runou - DIEVČA a rituál Menarche

Cesta ženy s Katarínou Runou - DIEVČA a rituál Menarche

Nádherný zážitkový seminár, na ktorom sa pozrieme na časy, nás ako "dievčatiek" a tiež obdobia, keď sme vstupovali do ženstva - ale nikto to s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. A tak budeme oslavovať! Našu ženskosť, naše telo, náš cyklus a premenlivosť. Pozrieme sa bližšie na štyri ženy v nás, ktoré nás sprevádzajú každý mesiac. Budeme spoločne prijímať a oživovať našu ženskosť. Pozrieme sa však aj na naše vnútorné dieťa - ako sa má a čo od nás potrebuje... A dáme mu vedomú, liečivú pozornosť. Táto časť cyklu Cesta ženy bude zavŕšená nádherným magickým rituálom Menarche - rituálom prvej krvi, ktorý si zaslúži prežiť každá žena, bez ohľadu na svoj aktuálny vek.