Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

LOONA DANCE in english -  Dance meditation for Women

LOONA DANCE in english - Dance meditation for Women

Loona Dance is an experiential dance concept or it can also be called the dance of the womb, also it is a dance of the moon (luna) or the Temple dance. While dancing there is great concentration on the pelvis (our alchemical cauldron, grail), the uterus (women's centre of power, creativity, instinctive intuition) on your feelings (contact with the heart) and the present moment (be aware of the body, not the mind only ). To achieve this, Loona dance includes dance games, simple repetitive movements – monomovements, which develop the right hemisphere, brings us into a state of relaxation, peace, into our centre, and draw our attention to ourselves, our body, to perceiving oneself and one's inner feelings which we experience while dancing. Loona dance also connects us with our inner guide - intuition. It is a meditation through dance.

Nedelní setkaní s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

Nedelní setkaní s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

UMĚNÍ ŠAMANIZOVAT SVŮJ ŽIVOT

Celodenní seminář s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

Neděle 28. ledna 10:00 – 17:00 (s hodinovou pauzou na oběd)

Večerní setkání s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

Večerní setkání s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

SÍLA LÁSKY PRO BOJOVNÍKA SVĚTLA

Večerní setkání s aztéckým strážcem moudrosti Xolotlem

Pátek 26. 1. 18:30 – 21:00

Ďalšie stretnutie v nedeľu od 10:00 – 17:00 

V sobotu možnosť terapií = 80 eur (zahrnuje tlumočníka španělština-čeština)

Yin Meridiány jóga

Yin Meridiány jóga

Spoznajte jemnú jogu prepojenú s prístupom TČM - tradičnej čínskej medicíny a čikungom (strečové cvičenia na podporu funkčnosti orgánov: Makko-Ho, kultivácia toku energie: DO-IN) kde: Poriadne popreťahujete svoje svaly a šľachy, Skutočne uvoľníte zatuhnuté kĺby, Efektívne - no bezpečne sa zbavíte fasciálnej bolesti, Objavíte možno nové cesty získavania energie pre svoj život, nech to lepšie prúdi, Stanete sa sám sebe lekárom, keď je to už potrebné a najmä dáte na prevenciu a rovnováhu..

ETIKOTERAPIA cesta k uzdraveniu tela i duše

ETIKOTERAPIA cesta k uzdraveniu tela i duše

Ako žiť naplnený, zmysluplný, zdravý, šťastný život s etikoterapiou?
Mgr. Vladimír Červenák

Terapia založená na hlbokom počúvaní a porozumení.

Intuitívna maľba mandál na hodváb so zámerom a živou hudbou

Intuitívna maľba mandál na hodváb so zámerom a živou hudbou

Kurz je zameraný na aktiváciu tvorivej energie, ktorá v nás drieme. Intuitívna maľba je skvelým vodítkom k tomu ako sa spojiť so svojim vnútorným svetom a prejaviť ho prostredníctvom maľby. Na kurze učím pracovať so zámerom v prítomnom okamihu tvorenia tak, aby bola maľba vedomou aktivitou pomocou ktorej sa spájame so svojim potenciálom.

*Návrat k vnútornej Žene*

*Návrat k vnútornej Žene*

Ide o cyklus otvorených hodín Kundalini Jógy, kde budeme venovať úplnú a vedomú pozornosť podstate Ženy v nás. Napojíme sa na korene Matky, objavíme v sebe Shakti, presvetlíme mesačné centrá, aktivujeme svoju silu a kreativitu, preliečime rany a naplníme sa celistvosťou Ženy.

Bazár (nových či zánovných šatiček a dekorácii)

Bazár (novych ci zanovnych saticiek a dekoracii)

...zvolávame babskú akciu! Po-vianočný bazár (nových či zánovných šatičiek a dekorácii).Je to neformálny priestor, kde si môžeme navzájom vymeniť, oceniť, všetko krásne a užitočné, čo máme a radi by sme posunuli ďaĺej :)

Tešime sa na stretnutie

Pilates in english

Pilates in english

EVERY MONDAY 20:30. 21.30 class is in English, suitable for men and women, beginners and advanced, Slovaks and foreigners too.

Registration: pilates@internationals.sk

Tanec splnených prianí: Silvester zmysluplne a radostne

Tanec splnených prianí: Silvester zmysluplne a radostne

Chcete stráviť Silvestra inak? Hľadáte alternatívu k tradičným oslavám, kde sa všetko točí okolo jedla a alkoholu? Vstúpte do roku 2018 s otvorenou mysľou. Oslávte túto výnimočnú noc tancom a smiechom!