Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Dyády - umenie prítomnosti

Dyády - umenie prítomnosti

Kvalita našej prítomnosti môže byť tým najkrajším darom pre ľudí okolo nás. Na tomto seminári sa zoznámiš s technikou dyády - prítomnosti vo dvojici. Ochutnáš priestor, ktorý je medzi Tebou a druhým človekom a zistíš, aké prekvapenia Ti tento kontakt môže priniesť. Vítaní sú jednotlivci aj páry. 

DNI OTVORENÝCH  DVERÍ 2015 v Open Mind Centre

DNI OTVORENÝCH DVERÍ 2015 v Open Mind Centre

Milí priatelia, s radosťou Vás 12. – 13. septembra 2015 pozývame na tohtoročné Dni otvorených dverí, ktoré sa uskutočnia v Open Mind Centre v Bratislave. Počas tohto víkendu sa v našich priestoroch vystrieda viac ako 15 lektorov, s ktorými sa môžete vydať na intenzívnu cestu za (seba)poznávaním. Zaujímate sa o systemické konštelácie, ayurvédu, šamanizmus alebo Human Design? Alebo sú Vám skôr blízke mužsko-ženské témy, nenásilná komunikácia či fyzické zdravie? Možno to však budú tajomstvá hypnózy, karmy, životných máp alebo vrodenej intuície, nad čím tak často premýšľate... Isté je, že tu sa toho dozviete omnoho viac. Pretože dva dni plné prednášok a workshopov čakajú len na Vás na podujatí Dni otvorených dverí 2015 v Open Mind Centre. Kapacita účastníkov je limitovaná, preto si už teraz neváhajte naplánovať víkend plný sebapoznávania, a 12. a 13. septembra si to namierte rovno k nám :-) 

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas dvoch dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme štyroch podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. Tentokrát v POPRADE!

Cesta ženy - MÚDRA ŽENA

Cesta ženy - MÚDRA ŽENA

Štvrtá fáza cyklu, štvrté ročné obdobie, štvrtý ženský archetyp - starena, vedma, baba, múdra žena. Tá, ktorá vie. Tá, ktorá je plne ponorená do seba. Tá, ktorej už nezáleží na tom, čo si kto o nej myslí, prestáva sa prispôsobovať požiadavkám ostatných. Tá, ktorá ma svoj vlastný svet.

Úspech si ty! - 10 týždňový praktický kurz

Úspech si ty! - 10 týždňový praktický kurz

Desaťtýždenný transformačný kurz, ktorý otvorí tvoju myseľ pre úspech, odhalí konkrétne a funkčné pravidlá, ktoré ťa privedú k úspechu a poskytne ti podporu, zázemie a silu skupiny ľudí s rovnakým nastavením.

MARIPOSA

MARIPOSA

MARIPOSA je ženský kruh určený ženám, ktoré absolvovali kurzy Mohendžodáro tantrajógy pre ženy či cyklus celodenných seminárov SEDEM KLENOTOV ŽENY, poznajú Materský okruh a majú záujem i naďalej pokračovať v pravidelnom stretávaní a  precvičovaní  jednotlivých ásan, doplnkových cvikov ako i celej tantrajógovej zostavy, v spoločnom kruhu žien.