Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Živý tanec pre ženy - Tanečné stretnutia žien

Živý tanec pre ženy - Tanečné stretnutia žien

To čo ponúkam na stretnutí živého tanca je: jednoduchá radosť z tanca samotného a možnosť sebavyjadrenia tancom. Bez učenia sa tanečným krokom alebo pohybom, bez učenia sa tomu ako by mal tanec vyzerať. Naopak. Tanečné pohyby tela sú čerpané z nášho vnútra, následovaním vnútorných tendencii k pohybu. Nechať sa viesť hudbou a vlastným prežívaním. Nechať tanec aby sa prejavil taký aký je, jedinečný, cez nás.  Hudbu používam populárnu, tanečnú, rôzneho žánru, veľmi rada používam indickú filmovú hudbu.

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Zmena na polceste alebo ako robiť to, čo ma baví

Pozývame vás na 3-dielny seminár, ktorého podstatou je vlastne znovuobjavenie zdroja vašej spokojnosti, naplnenia a sebavedomia. Budeme sa zaoberať tým, ako zmeniť pracovné zameranie v živote, čo znamená táto zmena pre váš život a ako túto zmenu uchopiť. Presvedčíte sa, že naozaj platí, kto sa veľa pýta sa aj veľa dozvie.

Foto: Shutterstock

Znakovanie s bábätkami alebo ako dieťaťu porozumieť bez slov

Nie vždy rozumieme tomu, čo sa nám naše dieťa pokúša naznačiť a tak mnoho situácií skončí plačom a nepochopením. Tak to však nemusí byť. Stačí využiť jednoduchý a prirodzený spôsob komunikácie prostredníctvom znakovej reči. Znakovať sa deti učia formou hry ešte skôr, ako začnú rozprávať. Je pre ne ľahšie rukami napodobniť určité gestá omnoho skôr, ako zvládnu ovládať ústa a hlasivky natoľko, aby ich reč bola zrozumiteľná.