Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Karma príčiny a dôsledku - prednáška tibetského učiteľa CHAMTRUL RINPOČE na Slovensku

Karma príčiny a dôsledku - prednáška tibetského učiteľa CHAMTRUL RINPOČE na Slovensku

CHAMTRUL RINPOČE: Tibetský učiteľ a vzdelanec prednáša na Slovensku

 

Chamtrul Rinpoče je významný vzdelanec, rozoznaný ako reinkarnácia veľkého majstra z tibetského buddhizmu z tradície Niyngma, ktorá je najstaršia škola v Tibete. S jeho renomovaným vzdelaním v buddhistických učeniach Sutry, Tantry a Dzogčhenu, Rinpoče sa rozhodol svoj život venovať druhým ľuďom a pomôcť im nájsť vnútorný mier. 

Kundalini jóga s Beatkou

Kundalini jóga s Beatkou

Pozývame Vás na kurz Kundalini joga s Beatkou. Naše telá sú roviny pozostávajúce z hmotného a energetického zoskupenia podľa našich myšlienok a emócií z minulých inkarnácií i zo súčasného života. Podľa kvantovej fyziky sú to tzv. pamäťové stopy, ktoré ak nepretransformujeme v danom živote, idú s nami ako bloky a choroby celé stáročia...
 Podľa klasickej jogy je delenie na 5 koshi alebo obalov. Kundalini joga v tomto smere ide ďalej a rozoberá podrobne všetky vrstvy. Ak sú tu bloky, správnym cvičením a ajurvédskym prístupom je možné ich ÚPLNE transformovať v prospech kvalitného života tu a teraz.

Tanečné večery Loona Dance

Tanečné večery Loona Dance

Milé žienky, urobte si čas samé na seba a príďte si zameditovať tancom. Tanec je liek ženské pre telo aj dušu a my sa jeho prostredníctvom naladíme samé na seba, na svoju maternicu, na svoje srdce a necháme sa ním jemne viesť. Nacítime si štyri ženské archetypy v nás a vytvoríme kruh plný lásky, podpory a spolupatričnosti, do ktorého každá prispejeme svojou dávkou jedinečnosti a krásy. Tanečné skúsenosti vôbec nie sú potrebné. Príďte načerpať novú energiu a príjemne sa zrelaxovať.

Choroby životného štýlu a ovládanie stresu cez  Ayurvédu

Choroby životného štýlu a ovládanie stresu cez Ayurvédu

Prednáška uznávaného medzinárodného ayurvedského doktora Dr. D.K. Srivastavu z Indie.

Doktor D.K Srivastava je uznávaným, medzinárodným lekárom Ayurvedy. Bol ocenenýzlatou medailou a pracuje v oblasti Ayurvedy viac ako 20 rokov a získal  mnoho medzinárodných a národných ocenení za vynikajúce výsledky v tejto oblasti Je riaditeľom Výskumného centra Navjeevanam Kaya Kalpa v Rishikesh v Indii, kde podporuje proces uzdravovania ľudí s akútnymi a chronickými chorobami. Jeho centrum je tiež inštitútom pre Pancha Karmu, kde spolu s manželkou spolupracujú ako profesionálny tím.D.K Srivastava sa stal veľmi rešpektovaným pre svoju schopnosť čítať tie najjemnejšie indikácie z pulzového čítania s cieľom diagnostikovať a porozumieť slabostiam a silám tela na všetkých úrovniach od fyzického, emocionálneho až po mentálne a duchovné.Vaše otázky su vítané Prednáška bude tlmočená do slovenčiny, vstup 6 eur.Tí, ktorí majú záujem o osobnú konzultáciu ( Diagnostikovanie z pulzu - cena je 60eur )  a liečenie ayurvedskými bylinkami sa môžu prihlásiť osobne po prednáške. Diagnostikovanie z pulzu trva 30 min.    

 BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Uvodná prednáška

Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně vidíme. Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do toho vnesou trochu více světla. A ukážeme si i to, že to celé vůbec není jenom o očích.

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

 

ODHALTE TAJEMSTVÍ přirozeného vidění bez brýlí. ODLOŽTE BRÝLE a začněte se znovu
DÍVAT, VIDĚT a VNÍMAT. Seminář vám ukáže cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu
několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění,  ale do života vůbec.

Tajomstvo panvového dna I

Tajomstvo panvového dna I

Tajomstvo panvového dna

je základným kurzom zdravotného cvičenia svalov panvového dna podľa metódy 3x3. Dozviete sa, čo je panvové dno z pohľadu anatómie, ako pracuje z pohľadu fyziológie, že je aj emočný barometer a sídlo ženskej sily a intuície. 

Partnerská Joga

Partnerská Joga

Na workshope zažiješ cvičenie v pároch, v priebehu ktorého sa zladí tvoja energia s energiou tvojho partnera. Partnerská joga podobne ako tanec pomáha budovať veľmi dôležitú rovinu vo vzťahu.

CESTA ZVUKOM- zvukový kúpeľ

CESTA ZVUKOM- zvukový kúpeľ

Srdečne Vas pozývame na cestu zvukom, prídte sa zrelaxovať a nabrať síl do dašieho pracovného týždňa. Rozvibrovať jemnými frekvenciami a nabudiť silnejšími údermi. Vyletieť do výšin a pozrieť sa aj do svojich hlbin. Otvoriť sa čaru a čaro sa bude diať.

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Kryptomeny a technológia Blockchainu, ktorá sa a s nimi spája, v súčasnosti predstavujú najrýchlejšie napredujúcu oblasť s obrovským potenciálom zmeniť náš svet k lepšiemu. Zároveň je po jedinečná možnosť, kedy aj malý investičný vklad môže v budúcnosti priniesť mnohonásobné zhodnotenie.  Či už túžite po väčšej miere finančnej slobody a bohatstva alebo sa chcete stať súčasťou technologickej revolúcie, najlepšie je začať čím skôr!