Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Všetky podujatia

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Bitcoin a kryptomeny - individuálna konzultácia

Kryptomeny a technológia Blockchainu, ktorá sa a s nimi spája, v súčasnosti predstavujú najrýchlejšie napredujúcu oblasť s obrovským potenciálom zmeniť náš svet k lepšiemu. Zároveň je po jedinečná možnosť, kedy aj malý investičný vklad môže v budúcnosti priniesť mnohonásobné zhodnotenie.  Či už túžite po väčšej miere finančnej slobody a bohatstva alebo sa chcete stať súčasťou technologickej revolúcie, najlepšie je začať čím skôr!

Bitcoin v praxi

Bitcoin v praxi

Mnohí sa mylne domnievajú, že Bitcoin je len virtuálna a nepraktická záležitosť. Opak je však pravdou! Bitcoin sa dá využiť nielen ako investícia na zhodnotenie úspor, ale tiež ako prostriedok na zaplatenie Vašich účtov, či každodenné nákupy v obchodoch. Chcete vedieť, ako na to?

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Praktický prežitkový seminár

 

ODHALTE TAJEMSTVÍ přirozeného vidění bez brýlí. ODLOŽTE BRÝLE a začněte se znovu
DÍVAT, VIDĚT a VNÍMAT. Seminář vám ukáže cestu, jak toho s nevelkým úsilím a pravidelností dokázat v řádu
několika týdnů až měsíců (v závislosti na tom, kolik dioptrií máte). A zároveň vám ukáže, jak se uvolnit nejen do vidění,  ale do života vůbec.

BUDÚCE ŽIVOTY NAŽIVO Vol. 1

BUDÚCE ŽIVOTY NAŽIVO Vol. 1

Dovoľte mi pozvať Vás na zážitkový večer, ktorý sa možno premení v to najlepšie sci-fi. 

Často sa spomína vplyv karmy z minulých životov na ten súčasný. Čo tak posunúť túto perspektívu v čase a vydať na experiment? Ako môže Vaše súčasné chovanie ovplyvniť Váš možný budúci život a ako vyzerá aplikácia karmických zákonov v praxi? Prídte zažiť novú skúsenosť.

Čakry v akcii - 1. Opora zeme - vedieť to ustáť

Čakry v akcii - 1. Opora zeme - vedieť to ustáť

1. čakra je základom čakrového systému. Je spojená so zemou, ktorá nám poskytuje oporu a prejavuje sa vo vitalite a potrebách nášho fyzického tela. V priebehu dňa budeme aktivovať túto čakru a spoznávať kvality, na ktoré sa viaže. Budeme pracovať so zvukmi, dychom, pohybom tela  a vnášať energiu do svojej základne. Pomocou nej môžeme ľahšie ustáť aj náročné komunikačné momenty. Pozrieme sa, ako sa jej témy prejavujú v našom živote a komunikácii. Každá čakra súvisí s určitými ľudskými kvalitami, preto keď pracujeme s telom, môžeme ich aktivovať a povzbudiť. Tento seminár je súčasťou do 8-mesačného cyklu "Čakry v akcii a komunikácii".

Čakry v akcii - 2. Pocity a potreby - cítiť seba - napojenie

Čakry v akcii - 2. Pocity a potreby - cítiť seba - napojenie

2. čakra nám umožňuje ladiť sa na svoje pocity a vytvárať spojenie s ostatnými ľuďmi. Je oblasťou nášho emočného ja. Je spojená s vodným živlom a viaže sa na plynutie a rozmanité vlny emócií. V priebehu dňa zaktivujeme sakrálnu oblasť a preskúmame, ako sa jej témy prejavujú v našej komunikácii. Vychutnáme si zmyselný pôvab brucha a panvy, kam pomocou zvukov, dychu a pohybu vnesieme energiu. Je to priestor, v ktorom sa spájame so svojou vlastnou zraniteľnosťou. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v akcii a komunikácii.

Čakry v akcii - 3. Zdravé ja - sila zvnútra - vyjadrenie seba

Čakry v akcii - 3. Zdravé ja - sila zvnútra - vyjadrenie seba

3. čakra súvisí s našou vnútornou silou, našim životným elánom a jedinečnosťou. Je spojená s ohňom, ktorý nám dáva energiu napĺňať svoj zámer. V priebehu dňa budeme aktivovať oblasť bránice a spoznávať kvality solár plexu. Tie nám umožňujú jasne komunikovať svoje potreby. Budeme pracovať s hlasom, dychom, pohybom tela a vnášať energiu do svojho stredu. Je to priestor, v ktorom sa spájame so svojou samostatnosťou a nastavujeme si vlastné hranice. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v komunikácii.

Čakry v akcii 4. Alchýmia srdca - umenie empatie - vzťahy - láska

Čakry v akcii 4. Alchýmia srdca - umenie empatie - vzťahy - láska

4. čakra je priestorom, v ktorom nadväzujeme vzťahy. Umožňuje nám transformovať energie nižších čakier a komunikovať zo srdca. Budeme skúmať umenie vcítenia. Ako sa môžeme napojiť na pocity a potreby druhého? Srdce dokáže bez súdenia prijímať. Keď sa dokážeme vcítiť, rozpúšťajú sa naše sklony súdiť a hodnotiť druhých ľudí. Najbežnejšou prekážkou otvoreného srdca je nedostatok lásky k sebe, ktorá je dôležitá pre blízke vzťahy a vytvára rovnováhu medzi nami a ostatnými. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v komunikácii.

Čakry v akcii 5. Slobodný hlas - jasná a autentická komunikácia

Čakry v akcii 5. Slobodný hlas - jasná a autentická komunikácia

Chcete podporiť svoju schopnosť jasne a pravdivo komunikovať? Cítite blok v oblasti krku a potrebujete oslobodiť svoj vlastný prejav? 5. čakra je miestom, ktoré nám umožňuje vyjadrovať sa, jedinečne tvoriť a hľadať rezonanciu s našim okolím. Môžu ju blokovať obmedzujúce presvedčenia, ktoré sme nazbierali na základe výchovy. Poďte spolu s nami znovuobjavovať svoj hlas a cibriť svoje zručnosti v nenásilnej komunikácii. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v komunikácii.

Čakry v akcii 6. Tretie oko - umenie pozorovať - vnútorný dialóg

Čakry v akcii 6. Tretie oko - umenie pozorovať - vnútorný dialóg

Aké je to zastaviť sa a skrátka pozorovať? Chcete lepšie vedieť rozlišovať v náročných situáciach? Chcete si dopriať nadhľad i vhľad? A dôverovať svojej intuícii? V tento deň podporíme svoju schopnosť vidieť, aby sme dokázali vniesť jasnosť aj do nejasných momentov. Schopnosť pozorovať je kľúčová v praxi nenásilnej komunikácie. Seminár je súčasťou 8-mesačného cyklu Čakry v komunikácii.