Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Tehotenstvo, pôrod, rodičovstvo

Lotosový pôrod

Lotosový pôrod

Lotosový pôrod  -  bez prestrihnutia pupočníka
 
Lotosový pôrod je prirodzený spôsob, ktorým je možné priviesť na svet silné, zdravé a spokojné bábätko. Na tomto seminári vám jeho lektorka Radha odovzdá svoju vlastnú skúsenosť s dvoma lotosovými pôrodmi svojich detí. Pomocou systemických nástrojov sa pozrieme na to, ako sa cíti dieťa a matka pri prestrihnutí  pupočníka, dozviete sa, ako bezpečne zvládnuť lotosový pôrod, čo táto voľba obnáša, a čo všetko nám, ale  predovšetkým našim deťom, prináša.

Čo čakať, keď čakáte

Čo čakať, keď čakáte

Kurz pre budúcich rodičov je váš sprievodca na ceste k dobrému pôrodu a príjemným začiatkom v kruhu novej rodiny. Pripraví vás na to, ako prebieha pôrod a ako čo najlepšie zvládnuť pôrodnicu, pomôže vám vyhodnotiť, čo je pre vás dôležité a ako to dosiahnuť. Zároveň pripraví partnera na to, ako vám môže byť oporou, poskytne informácie ako spoločne zvládať prvé týždne a náročné situácie a  ako riešiť prípadné ťažkosti s dojčením.

Tajomstvo ženského lona

Tajomstvo ženského lona

 /pre ženy/

Seminár je zameraný na objavenie a posilnenie panvového dna, liečenie ženských orgánov a prebudenie ženskosti. Je vhodný pre ženy s gynekologickými problémami, rovnako ako aj pre ženy, ktoré chcú preniknúť hlbšie do energetickej práce s panvovým dnom.