Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Inner Dance Connection - 8 liečivých rúk

Inner Dance Connection - 8 liečivých rúk

Na tento chladný zimný večer sme pre vás pripravili kombináciu spontánneho tanca a jemnej skupinovej masážnej relaxácie. Oblečenej :-)

Každý účastník bude mať pridelených 4 masérov/masérky – na každú ruku alebo nohu jedného/jednu.

Napriek tomu že budeme dotýkať len oblastí od prstov po lakeť, respektíve od prstov na nohách po koleno, účinok relaxácie je veľmi hlboký. Hlavným dôvodom je, že skoro všetky kĺby tela budú v pohybe, a po pár minútach mozog zvyčajne prestáva zvládať kontrolu nad nezávislým a nepredpokladateľným pohybom každej končatiny, a proste vypína. Relaxáciu podporí aj príjemná hudba a aromaterapeutické oleje

Dotyk je vedomý, pomalý a citlivý, vychádzajúci z princípov havajskej liečebnej masáže. Havajská masáž „Lomi Lomi“ je masáž, ktorá sa robí celé storočie na Havajských ostrovoch, odkiaľ pochádza. Vychádza z plynulých masážnych hmatov. Tieto masážne hmaty majú vysoký relaxačný a terapeutický účinok a vyznačujú sa rytmikou, a svojim energetickým potenciálom si získala mnoho priaznivcov. Prirodzenou súčasťou Havajskej masáže "Lomi Lomi" je aj používanie arómaterapie a exotických olejov, ktoré umocňujú pocit relaxácie, pokoja a pohody.

Pôvodní obyvatelia Havaja sa dívajú na prúdenie energie takto: Myšlienka alebo presvedčenie vie zablokovať prúdenie energie úplne rovnako ako to vie svalové napätie. Havajská masáž Lomi-Lomi uvoľňuje svalové blokády a podporuje prúdenie životnej energie harmonickým smerom. Havajská masáž Lomi-Lomi nie je len fyzickou skúsenosťou, ale dotýka sa aj emocionálnej, mentálnej a spirituálnej sféry ľudského bytia. Pôvodní obyvatelia zjednocujú všetky aspekty tela. To znamená, že telesné, duševné, emocionálne a duchovné telo spoločne formuje človeka. Havajčania sa držia názoru, že keď je harmonizácia masáži správne urobená na jednej úrovni, zasahuje aj do ostatných úrovní ľudského organizmu.

V priebehu večera bude mať každý príležitosť ochutnať túto veľmi príjemnú techniku.

 

So sebou: pohodlné oblečenie na pohyb, ochotu komunikovať

Termín: 29.januára 2014 od 19 hodiny

Vstupné dobrovoľné – po skončení večera na základe vašej spokojnosti.

Lektor: Tomáš Arup Fodor

 

shutterstock_154248215

FOTO: Shutterstock.com

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!