Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Tanečné večery Loona Dance

Tanečné večery Loona Dance

Milé žienky, urobte si čas samé na seba a príďte si zameditovať tancom. Tanec je liek ženské pre telo aj dušu a my sa jeho prostredníctvom naladíme samé na seba, na svoju maternicu, na svoje srdce a necháme sa ním jemne viesť. Nacítime si štyri ženské archetypy v nás a vytvoríme kruh plný lásky, podpory a spolupatričnosti, do ktorého každá prispejeme svojou dávkou jedinečnosti a krásy. Tanečné skúsenosti vôbec nie sú potrebné. Príďte načerpať novú energiu a príjemne sa zrelaxovať.

Loona dance je tanečná meditáca pre ženy - prežitkový tanečný koncept, ktorý môžme nazvať aj tancom lona alebo maternice. Počas tanca kladieme práve na ňu veľký dôraz ako aj na pocit prítomnosti, byť teraz a tu plným vedomým v tele. Lono je centrom našej ženskej sily, kreativity, sexuálnej energie, inštinktívnej intuície a my ich budeme práve tancom v sebe rozvíjať. Sú to jednoduché monopohyby, rozvíjajúce pravú  hemisféru, uvádzajú nás do pocitu hlbokého kľudu a relaxácie. Vedú nás do nášho stredu, k vnímaniu seba, svojho tela a vnútorných pocitov, ktoré pri tanci prežívame a tiež nás spájajú s našim vnútorným vedením - intuíciou. 

 

Tancom oživujeme a uvoľňujeme celú panvovú oblasť, aktivujeme panvové dno, jemne masírujeme ženské orgány. Zlepšuje sa celkové držanie tela jeho pružnosť. Pri pravidelnosti sa upravujú gynekologické potiaže, nepravidelnosť a bolestivá menštruácia, bolesti bedrových kĺbov, problémy s otehotnením a tiež prispieva k zlepšeniu sexuálneho života.

 

Prináša nám radosť, uvoľnenie mysle, odbúrava stres, zyvšuje sebavedomie, úctu a rešpekt k vlastnému telu, sebalásku a sebaprijatie. Otvára, harmonizuje a rozvíja 2. čakru, prebúdza v nás životnú energiu.

 

zadek

 

Na lekciách Loona dance zažijete:

   TO, o čom se tu nepíše

   TO, čo je skryté a nie je hneď vidieť

   TO, čo nejde slovami dobre vyjadriť

 

Tancuje sa v štýle orientu, Afriky, Havaja, Egypta, primitívnej expresie, pravohemisférového šamanského tanca. K prepojeniu so ženstvom prichádza aj prostredníctvom, hlasu, spevu, kresby, vizualizacie alebo prácou s dychom.

Je to vhodné pre ženy všetkých vekových kategórií, predchádzajúce skúsenosti s tancom vôbec nie sú potrebné.

 

 

Čo si priniesť so sebou:

Ľahké tanečné oblečenie, najlepšie dlhú sukňu alebo šaty, šatku na oči, bedrovú šatku s peniažtekmi, ak máte. Tancujeme na boso :-)

 

Lektorka:Zuzana Bubáková

 

 

Termíny v roku 2018

08. a 22. január 2018

5. a 19. február 2018

12. a 26. marec  2018

09. a 23. apríl  2018

14. a 28. mája  2018

11. a 25. jún  2018

(Od 19:00 do 21:00)

 

 

Cena:

12 Eur/ jednorázový vstup

Pri kúpe minimálne 5 vstupov - cena za 1 vstup 10 €

 

A čo povedali na tanečný večer Loona Dance žienky, ktoré sa ho už zúčastnili?

 

Tanečný večer so Zuzkou sa mi veľmi páčil. Po absolvovaní trojdňového kurzu Loona Dance s Jankou som vedela, do čoho idem a išla som si s radosťou znovu  zatancovať a vyživiť svoju ženskosť, jemnosť a hravosť. Tanec čarodejníc bol úplne magický :) Pri tanci zámeru sme mali možnosť formulovať svoje predstavy a spoločne ich poslať na realizáciu. Bavila som sa, uvoľnila som sa a s láskou som sa mohla dve hodiny venovať sebe, proste úžasný zážitok :)Odporúčam všetkým ženám a veľmi rada prídem znovu na Ženský večer so Zuzkou. Saša

 

Dobrý večer,priznám sa úprimne, že som išla na iný kurz, ktorý sa nekonal a kočka na recepcii mi len tak povedala,: keď ste už tu nechcete si zatancovať práve začali, po chvílkovom zaváhaní  som sa ocitla v kruhu žienok so šatkami na bokoch.tanečný večer bol skvelý, užila som si ho,lektorka Zuzka nás celý čas sprevádzala príjemným slovom a názornými ukážkami a ked sme skončili tak mi bolo smutno,že sa musíme rozlúčiť.Teším sa na ďalšie večery v príjemnom rytme a skvelými žienkami.A môj prvotný kurzový zámer?!Prehodnotím ;-)S láskou Monika.

 

Tanečný večer s Loona Dance sa mi páčil a splnil moje očakávanie. Chcela som vyskúšať niečo nové a zároveň vybočiť zo stereotypu. A to sa mi podarilo.
Bol to príjemný večer strávený s milými žienkami. Dve hodiny ubehli ako voda a ja som sa venovala len sebe a môjmu telu. Pod vedením lektorky Zuzky
som len tancovala a zároveň som si uvedomovala svoje ženstvo. Byť ženou je užasné. Ďakujem aj za vizualizáciu svojho tajného želania.
Z ochutnávky som odchádzala šťastná, príjemne naladená a ešte celý večer som sa vznášla.
Rada by som sa v najbližšej dobe aj nejakého kurzu zúčastnila.
Zuzke držím palce.
 
Zdenka

 

zare

 

Zdroj fotografií:

Súkromný archív studia Loona

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!