Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Cesta Celistvosti - víkendový seminár

Zdroj: shutterstock.com

 

Pozývame Vás na víkendový seminár, ktorý je určený pre všetkých, čo majú záujem naučiť sa, ako žiť plnohodnotný, naplnený a zdravý život. Dozviete sa o tom, aký význam má kvalitná strava pre Vaše zdravie telesné aj duchovné. Bude sa tu hovoriť o liečbe homeopatiou či energiou. Na tomto seminári nebudete len počúvať, ale sami si môžete precítiť niektoré pocity a situácie vo vlastnom vnútri alebo i prostredníctvom Vášho tela a tanca. A tak, skrz zapájanie viacerých dôležitých rovín Vášho života, môžete objavovať Vašu celistvosť.

Čo Vás teda na seminári čaká?

 

Ako vplýva STRAVA na psychiku a na harmonizáciu našeho tela aj duše.

- Ako jednoducho variť vyváženú stravu a byť štíhli aj bez diet a počítania kalórií.
- Ako správne nakombinovať celistvé prírodné potraviny a tým predísť zdravotným problémom. Pozrieme sa na potraviny ako na liek.

 

Zdroj: shutterstock.com

Homeopatia v každodennom živote
Homeopatia je úžasná liečebná metóda, ktorá nám umožňuje prebrať zodpovednosť sa seba samého. Príďte sa naučiť ako pozorovať seba samého alebo svojich blízkych, čo si všímať a na čo sa zamerať pri výbere homeopatického lieku. Ktoré lieky základnej lekárničky je dobre mať vždy poruke a kedy a ako ich použiť. 

 

 

Zdroj: shutterstock.com

Liečenie energiou

Predstavíme Vám model liečenia energiou podľa Barbary Brennan, kde ide o energetické telo človeka - auru. Čo je energia a ako ju môžeme využiť pre svoje zdravie? Naučíme sa funkcie jednotlivých čakier a ich prepojenie s fyzickými orgánmi v našom tele. Nazrieme do svojho emocionálneho vnútra cez pohyb a tanec. 

 

 

 

 

 

Týmto seminárom Vás budú celý čas sprevádzať lektorky:

 

Ing. Beatrix Ihringová

Absolventka 4-ročnej akadémie klasickej homeopatie a metódy jednotného mozgu One Brain. Makrobiotike, ajurvéde ale i čínskej stravovacej múdrosti sa venuje viac ako 10 rokov.

Mgr. Pavlína Hollá

Absolventka 4-ročnej akadémie klasickej homeopatie a 2-ročnej školy Dr.M.L.Sehgala. Členka rady Slovenskej komory homeopatov. Momentálne pracuje na plný úväzok ako klasická homeopatka.

Alica Beňová – Alicia

Po vyštudovaní 4-ročnej akreditovanej liečiteľskej školy Barbary A. Brennan v USA  sa venuje prírodnej liečbe podľa tradícií amazónskeho šamanizmu. Ponúka osobné terapie energiou.

Cesta celistvosti

 

Kedy: víkend 6. až 8. júna 2014 (piatok až nedeľa) 

 - Piatok: 16:00-20:00

 - Sobota: 9:00-19:00

 - Nedeľa: 9:00-13:00

 

Cena: 98 €

 

 

Photo: Shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!