Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

Rozkvitanie do nehy

Rozkvitanie do nehy

Stretnutie venované mamám a dcérkam, ponúkajúce možnosť zažiť radosť aj hĺbku jedinečného prepojenia – Ženy Matky a Dievčaťa Dcéry na spoločnej ceste a ceste vlastného Ženstva.
 

Kořeny ženské spirituality - krst knihy Terezie Dubinovej

Kořeny ženské spirituality - beseda, krst knihy a autogramiáda Terezie Dubinovej

S radosťou vás pozývame na rozhovor, krst knihy a autogramiádu  s pani TEREZIOU DUBINOVOU (CZ), autorkou jedinečnej knihy "KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY" Pozvanie stať sa krstnou mamou knižky  prijala herečka  SLÁVKA HALČÁKOVÁ, moderátorkou večera je spisovateľka GABRIELA REVICKÁ.

Umenie hovoriť bez slov

Umenie hovoriť bez slov

Viete, že viac ako 90% z toho, čo komunikujete, konáte neverbálne?

Chlpaté srdce muža

Chlpaté srdce muža

Sme na začiatku novej éry, v dobe, kedy sa do popredia dostáva úplne nová generácia mužov. Výkonní, pracovití a profesionálni. Akí ale títo noví muži naozaj sú? Po dlhej dobe emancipácie ženstva je potrebné venovať pozornosť záchrane pravej mužskosti vo všetkých sférach spoločnosti. Pozrite sa do ich vnútra spoločne s Danielom Šmídom, mužom tejto novej generácie.
 

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia patrí v dnešnom svete k bežným, až každodenným javom. Odhaliť manipuláciu, či už zo strany iných osôb alebo svoju vlastnú nie je vždy celkom jednoduché. Rovnako ako nemusí byť jednoduché sa snahám o manipuláciu ubrániť. Seminár známej lektorky a koučky Jitky Ševčíkovej vám pomôže sa v manipulácii nielen zorientovať, ale ju vo svojom živote aj eliminovať. 

Vedomý muž – Mužské kruhy

Vedomý muž – Mužské kruhy

Mužské kruhy sú vo svete známe už desiatky rokov. V túto dobu je čas spojiť vedomosti a skúsenosti z našich životov a posunúť vlastné limity. Prestať byť otrokom svojich starých vzorcov a otvoriť sa tvoreniu v novej dobe. Stretnutia nadobudnú poznanie mužskej energie ako pravej podstaty muža.

Energia a práca s ňou

Energia a práca s ňou

Podstatou celého bytia, aj nás samých, je energia. Rozumieť jej zákonom, je cesta k sebe. Každodennou prácou na sebe odhaľujeme skryté poznatky v nás. Na stretnutiach sa naučíme, ako pracovať, narábať s energiou.
 

Škola lásky v rodine

Škola lásky v rodine

Prinášame vám preventívny vzdelávací program „Škola lásky v rodine“, ktorý vychádza z učenia známej nemeckej psychologičky českého pôvodu PhDr.Jiřiny Prekopovej, autorky mnohých knižiek s tématikou výchovy a rodičovstva a zakladateľky Terapie pevným objatím.

 Vzdelávací program je reakciou na krízu vo vzťahoch, kedy sa rodiny rozpadajú, pretože nedokážu ľudia medzi sebou komunikovať s rešpektom a úctou tak, aby napriek rozdielnosti názorov dovolili láske bezpodmienečne prúdiť.