Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

Tanec piatich živlov (Cvičenie Yishu Wuhang) (SVK)

Tanec piatich živlov (Cvičenie Yishu Wuhang) (SVK)

Yishu Wuhang je dávne bojové umenie, ktoré v sebe prepája dve duchovne bohaté kultúry - čínsku a indickú. V preklade znamená Tanec piatich živlov a jeho vznik sa datuje do 5. storočia na územie Činy, v čase, keď tam z Indie dorazili prvé zmienky o učení Jin a Jang a piatich elementoch. 

ZMENA ČASU KONANIA!

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Priestor ženy - Wellnes pre ženy

Wellness pre ženy je možnosť naučiť sa načerpať  z prameňa vlastných síl. Spojenie, načerpanie a oživenie životných síl  si môžeme predstaviť ako prúdenie vody do zvädnutej rastliny, ktorá sa  ukáže vo svojej  plnej krásne a rozkvitne do kvetu a vzpriamenosti ako žena pri pohľade na ranný východ slnka. 

Dyády - umenie prítomnosti

Dyády - umenie prítomnosti

Kvalita našej prítomnosti môže byť tým najkrajším darom pre ľudí okolo nás. Na tomto seminári sa zoznámiš s technikou dyády - prítomnosti vo dvojici. Ochutnáš priestor, ktorý je medzi Tebou a druhým človekom a zistíš, aké prekvapenia Ti tento kontakt môže priniesť. Vítaní sú jednotlivci aj páry. 

Tóny života - transformačné stretnutia so solfeggio frekvenciami

Tóny života - transformačné stretnutia so solfeggio frekvenciami

Muzikoterapeutické stretnutia s vlastným vnútrom, kde budeme spoločne spoznávať, prijímať a transformovať skryté a odmietané časti seba samých. Sprevádzať sa budeme navzájom, budeme sa učiť, akým úžasným a silným nástrojom zmeny dokáže byť naša odvaha vyjadrovať seba pravdivo.  Vibrafón ladený v starobylých solfeggio frekvenciách bude kľúčom k otváraniu dverí, ktorými je potrebné na ceste k radostnejšiemu životu prejsť. 

Zážitková škola sebakoučovania – ROZHODNUTIA

Zážitková škola sebakoučovania – ROZHODNUTIA

Pozývame vás na cyklus troch zážitkových seminárov, ktorý vám pomôže porozumieť vlastnému procesu (ne)rozhodovania sa, posilniť si zdravé sebavedomie a vytvárať si pozitívnu energiu, ktoré sú dôležitou súčasťou správnych rozhodnutí. Keď chceme niečo zmeniť, musíme byť sami sebe všímavými sprievodcami. Potom zistíme, že to, čo v živote dosahujeme, nezávisí natoľko od času, ako od našej chuti. Nebudete na to potrebovať žiadne triky, ani zložité riešenia, len aplikačné zásady, ktoré si nastavíte podľa seba. Tie vás dovedú k väčšej spokojnosti, sebadôvere, rozhodnosti a uvoľnenosti. 

HUMAN DESIGN - správne rozhodovanie úplne inak

HUMAN DESIGN - správne rozhodovanie úplne inak

Human design je nástroj, ktorý Vám pomôže odkryť mnohé, čo ste o sebe, o svete a o živote tušili, ale čomu ste sa možno obávali naplno dôverovať. Ponúka človeku podporu a posilnenie na veľmi hlbokej úrovni, zasahujúcou podstatu života samotného. Je to podpora veľmi osobná a veľmi špecifická, pre každého z Vás. Presne tá, ktorú Vy potrebujete. Žiadne všeobecné rady strýčka Toma.

Umenie snívať: Mimotelový zážitok

Umenie snívať: Mimotelový zážitok

Mimotelový zážitok nastáva pri oddelení vášho energetického tela od tela fyzického. Niekedy sa mu hovorí astrálne telo alebo éterický dvojník. Energetické telo sa môže od fyzického vzdialiť a poslúžiť ako nosič vedomia, čo nám umožňuje ísť kamkoľvek chceme, pričom sa vždy bezpečne vrátime naspäť do fyzického tela. Umenie snívať je súhrn techník ktoré slúžia pre skompletizovanie nášho energetického tela, vďaka ktorému môžeme rozširovať svoje vedomie a cestovať po fyzickej a astrálnej rovine do iných svetov.

Umenie snívať: Lucídne sny

Umenie snívať: Lucídne sny

Lucídne snívanie znamená premeniť obyčajný sen na vedomý sen a cieľavedome v ňom konať. Čo to znamená v praxi? Pri lucídnom snívaní si človek v priebehu sna naraz uvedomí, že sníva. Človek sa v sne prebúdza. Stojí naraz vedome v určitom snovom prostredí, mnohokrát rovnako reálnom ako tento svet, kde s plným vedomím môže rozhodovať o tom čo bude ďalej robiť. Výhodou snovej reality je to, že je tam možné absolútne všetko, nie sme obmedzovaní žiadnymi fyzikálnymi ani spoločenskými zákonmi. Ak túžite lietať, vytvárať si svety a situácie podla vlastných predstáv, alebo si splniť najtajnejšie fantázie, lucídne snívanie je práve pre vás.

HUMAN DESIGN - Ako pochopiť svoje emócie a žiť v zdravých vzťahoch

HUMAN DESIGN - Ako pochopiť svoje emócie a žiť v zdravých vzťahoch

Žijete v zdravých a funkčných vzťahoch? Aký je Váš vzťah k emóciám? Viete s nimi nakladať a poznáte ich rolu vo Vašom živote? Prežívate dobrodružstvo života s vášňou, ale zároveň vo vnútornom pokoji a s nadhľadom? 

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas dvoch dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme štyroch podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. Tentokrát v POPRADE!