Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

Z nevedomosti k vedomému a šťastnému životu

Z nevedomosti k vedomému a šťastnému životu

Tento seminár je pre všetkých, ktorý sa rozhodli pre zmenu vo svojom živote, je to o posune vlastného vnímania z nevedomosti do vedomého  vnímania sveta ako takého. 

Ateliér tvorivého myslenia Saper vedere

Ateliér tvorivého myslenia Saper vedere

Keď to zabolí, nebudeme plakať, ale písať. Povedať dopredu, čo pritom nájdeme, by bolo také odvážne, až by to mohlo byť hlúpe. No stále platí, že ľudia majú radi dobré príbehy a pekné obrázky.

O Spirituálnej regresii do Života medzi životmi bude prednášať Anna Purná

O Spirituálnej regresii do Života medzi životmi bude prednášať Anna Purná

Sprirituálka ako ju familiárne s kolegami voláme je na Slovensku a Čechách PO PRVÝ KRÁT!

Zdroj: shutterstock.com

VINA, HANBA A SVEDOMIE - seminár Yehudu Tagara

Prebúdzanie sa k rozdielu medzi pravdivou ĽUDSKOU MORÁLNOSŤOU A DEŠTRUKTÍVNOU NEGATIVITOU s pomocou psychofonetiky, metódy seba-uvedomenia.

Liečenie zlomeného srdca

Liečenie zlomeného srdca

Dvojdenný seminár o vedomom púšťaní starého, aby sme umožnili novému prísť a prejaviť sa...

Víkendový seminár boja s mečom

Víkendový seminár boja s mečom

Vážení priatelia i neznámi,

Volám sa Marek Bohunický a mojou radosťou, vášňou a kompetenciou je Vám ponúknuť pár hodín, kde sa budete môcť naučiť rozvinúť eleganciu sily, tekutosti a pevnosti.

Ženské kruhy s Katarínou Runou

Ženské kruhy s Katarínou Runou

Pozývame ťa, milá Žena, do krásneho spoločenstva ženského kruhu, bezpečného spoločenstva žien, kde ťa čaká priestor pre teba samú a tvoj rozvoj. Po tisíce rokov sa ženy schádzali, aby si odovzdávali ženskú múdrosť, aby sa učili o ženskej sile, o posvätnosti ženského tela a jeho cyklov. Aby v "ženskom klane" našli svoje korene, z ktorých môžu ako ženy rásť, kvitnúť a prinášať plody do svojho spoločenstva.

Foto: Shutterstock

Mystický Avalon - život plný hojnosti (2. - 9. septembra 2016)

Magická cesta pre ženy i mužov do mystického Avalonu, ktorá bude pretkaná hľadaním toho, čo je pre nás tým najliečivejším a najposvätnejším darom, ale čo nám dnes neraz uniká -  našim skutočným ja a prijatím toho, čo nám právom prináleží - hojnosť života.

Indický večer

Indický večer

Príjmite pozvanie na Indický večer alebo Púť k sebe… Doprajte si tento nádherný zážitok: rozprávanie z ciest, resp. pútnicko - meditačno - hudobno - gurmánsko - predajné stretnutie za krásami (nielen) Indie.  Vstupné: 10 EUR

Liečebné kódy - rodinné liečenie

Liečebné kódy - rodinné liečenie

Liečebné kódy sú prírodnou a prirodzenou liečebnou metódou, ktorá je založená na poznaní, že zdrojom všetkých našich problémov a chorôb je stres, ktorý nastáva, keď náš nervový systém nie je v rovnováhe. Využitím štyroch energetických oblastí nášho tela metóda Liečebných kódov odstraňuje zdroj 95% všetkých fyzických a psychických chorôb.