Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

Cesta ženy s Katarínou Runou - MÚDRA ŽENA

Cesta ženy s Katarínou Runou - MÚDRA ŽENA

Štvrtá fáza cyklu, štvrté ročné obdobie, štvrtý ženský archetyp - starena, vedma, baba, múdra žena. Tá, ktorá vie. Tá, ktorá je plne ponorená do seba. Tá, ktorej už nezáleží na tom, čo si kto o nej myslí, prestáva sa prispôsobovať požiadavkam ostatných. Tá, ktorá ma svoj vlastný svet.Babu, múdru ženu, starenu nájdeme ju všade okolo - v príbehoch o bláznivých starých ženách, žijúcich v divokých lesoch, nájdeme ju v obraze rodiny, starenku, ktorá sedí niekde v kúte pri peci a občas prenesie trefnú, priamu a bolestne pravdivú poznámku. Nájdeme ju dokonca aj samé v sebe - v menštruačnej fáze nášho cyklu, v momentoch, keď sme stiahnuté samé do seba a iba ticho pozoruje, čo sa okolo nej deje. 

Foto: Shutterstock

Cesta ženy s Katarínou Runou - ČARODEJKA

Čarodejka - žena Tvorkyňa a žena Ničiteľka. Kde je svetlo, je aj tieň. Kde je Eva, je aj Lilith.Tienistá časť je našou neoddeliteľnou súčasťou - môžeme ju popierať, ale potom sa nás bude zmocňovať nečakane a jej prejavy môžu byť deštruktívne. Alebo ju môžeme prijať ako našu súčasť, pretože aj Čarodejkino ničenie je prejavom jej lásky k nám a prináša nám do života hĺbku a úžasné dary.

Cesta ženy s Katarínou Runou - MATKA - tvorkyňa

Cesta ženy s Katarínou Runou - MATKA - tvorkyňa

Dvojdenný seminár venovaný téme materstva fyzického aj duševného, liečeniu vzťahu našou s matkou zavŕšený nádherným rituálom znovuzrodenia sa. Matka - dcéra, matka - výživa, téma pôrodu i potratu. Téma matky sa nás jednoducho dotýka, či už vlastné deti máme alebo nie - každá sme totiž dcérou svojej matky a matkou toho, čo sme v živote vytvorili.

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz)

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz sebaprijatia - 10 stretnutí) NOVÝ TERMÍN

Sebaprijatie je základným krokom ku všetkému ostatnému - k sebaláske, láske k ostatným, úspechu, spokojnosti. Pre nás ženy to nie je jednoduché - obzvlášť v dnešnej dobe, plnej tlaku na to, ako by "správna" žena mala vyzerať. Ale ako na to? Kde nájsť funkčné návody, praktické postupy, cvičenia, ktoré naozaj prinášajú zmenu? Odpovede na tieto otázky a práve takýto bezpečný priestor Ti prinesie cyklus desiatich večerných stretnutí počas desiatich týždňov v čisto ženskej skupine.

Nenásilná komunikácia: vnútorný priestor - celodenný seminár

Nenásilná komunikácia: vnútorný priestor - celodenný seminár

Vnútorný priestor  -  pole možností

Predstavte si, že v stresujúcej situácii môžete stlačiť “stop” a ocitnúť sa v priestore, kde máte neobmedzený čas a otvorené pole možností. Práve do tohto priestoru spolu vkročíme, budeme spomaľovať a objavovať svoju vnútornú krajinu. Postupne budeme prehlbovať kontakt so svojim telom, pocitmi a potrebami. Spojíme sa s miestom, ktoré umožňuje transformáciu. Tento seminár je zameraný na vtelenie a uľahčenie praxe nenásilnej komunikácie v každodennom živote.

Večer Čakry v akcii

Večer Čakry v akcii

Radi by ste vedeli, ako sa spojiť s jednotlivými čakrami, ako ich aktivovať a na aké témy sa viažu? Prídite na večer venovaný systému čakier v praxi. Budeme pracovať so zvukmi, dychom a pohybmi tela a postupne vnášať energiu do jednotlivých centier. Zároveň sa pozrieme, ako sa tieto témy prejavujú v našom živote a komunikácii. Každá čakra súvisí s určitými ľudskými kvalitami, preto keď pracujeme s telom, môžeme ich aktivovať a povzbudiť. Každý z nás má nejaké silné stránky - ale aké je to vniesť energiu do miest, ktoré obvykle úplne necítime? Sami si môžete urobiť predstavu a vyskúšať, ako vnímate jednotlivé centrá pomocou aktivácie čakier.

Improvizácia - alebo nechať sa prekvapiť, nenechať sa zaskočiť!

Improvizácia - alebo nechať sa prekvapiť, nenechať sa zaskočiť!

Keď sa povie Improvizácia, väčšine ľudí napadnú len vtipné scénky Partičky. Ale stačí si uvedomiť princípy, na ktorých je improvizácia založená a objavíme tvorivosť, schopnosť adekvátne reagovať a rýchlo sa prispôsobiť nečakanej udalosti A to sú nedoceniteľné kvality pre vedenie, prezentovanie a vyjednávanie – oblasti v ktorých len zriedka máme kontrolu nad tým, čo sa stane. Stretnutia sú zamerané na vylepšovanie komunikačných zručností a zvládanie náročných situácií s použitím kreativity. Vytvoríme pre Vás bezpečné a príjemné prostredie, kde si každý môže precvičiť svoje nové zručnosti pred uvedením do reálneho sveta.

LOONA DANCE

LOONA DANCE

Intenzívny vzdelávací a tanečný workshop pre ženy, ktorého zámerom je predovšetkým skutočne sa uvoľniť, spojiť sa so svojím telom, pocitmi, načerpať silu, dodať si odvahu napr. na potrebné zmeny v živote. Pomocou tanca sa naučíme oživiť zdroj našej ženskej sily, ktorým je naša panva (panvové dno a maternica). Na workshope s nimi budeme pracovať na rovine  fyzickej, emočnej aj energetickej.

Nauč sa meditovať - pre všetkých (vstup voľný)

Nauč sa meditovať - pre všetkých (vstup voľný)

Žiadna registrácia, stačí prísť :-)

Ak však máte záujem si rezervovať miesto z kapacitných dôvodov, môžete si samozrejme vyplniť prihlášku.

Pridajte sa k nám na workshope o meditácii Heartfulness. Naučte sa jednoduché, ale účinné relaxačné a meditačné techniky, ktoré znižujú stres, ukľudňujú vašu myseľ, zlepšujú sústredenosť a zvyšujú kvalitu vášho života. Vstup voľný.

Návod na život

TRANSFORMÁCIA Kvantovej Energie Matrixu – Návod na život

Často si kladiete otázku, ako ďalej žiť? Prečítali ste veľa motivačných kníh o úspechu, o energiách, o bohatstve? Prišli ste k záveru že vám to nefunguje? Prečo je to tak?