Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sebapoznanie

Pondelkové ochutnávky

Pondelkové ochutnávky

Pozývame vás na sériu ochutnávkových prednášok a ukážkových hodín za symbolické vstupné. Zažite večer s nami a my Vám vždy predstavíme jedného z našich lektorov, ktorý vás formou prednášky alebo zážitkovým spôsobom zoznámi s témami svojich kurzov v našom centre. Tešíme sa na vašu účasť už v nových priestoroch v centre Bratislavy.

Ako používať svoje telo na uvoľnenie stresu?

Ako používať svoje telo na uvoľnenie stresu?

O tom, že duševná záťaž a psychika môžu ovplyvňovať zdravie človeka, vedeli ľudia už aj v minulosti, avšak len na začiatku 20. storočia sa touto problematikou začali vážne zaoberať aj odborníci z oblasti medicíny, ktorí položili základy psychosomatiky – vedného odboru, ktorého cieľom sa stalo skúmanie duševných príčin telesných ochorení. Napätie na psychickej úrovni rovnako ako fyzické napätie si vyžaduje adekvátne uvoľnenie, ktoré umožní organizmu obnoviť si a posilniť vnútorné sily. V rámci nášho večera si vyskúšate 5 spôsobov ako stres efektívne a rýchlo uvoľniť.

Mohendžodáro tantrajóga pre ženy

Mohendžodáro tantrajóga pre ženy

Doobedný dochádzkový kurz pre začiatočníčky (15 stretnutí)

Mohendžodáro je posvätné tantrické cvičenie pre ženy, jeho zakladateľkou a hlavnou propagátorkou v Európe je česká lekárka Mudr. Monika Sičová.

 
 

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz)

Prijímam sa s Katarínou Runou (transformačný kurz sebaprijatia - 10 stretnutí) NOVÝ TERMÍN

Sebaprijatie je základným krokom ku všetkému ostatnému - k sebaláske, láske k ostatným, úspechu, spokojnosti. Pre nás ženy to nie je jednoduché - obzvlášť v dnešnej dobe, plnej tlaku na to, ako by "správna" žena mala vyzerať. Ale ako na to? Kde nájsť funkčné návody, praktické postupy, cvičenia, ktoré naozaj prinášajú zmenu? Odpovede na tieto otázky a práve takýto bezpečný priestor Ti prinesie cyklus desiatich večerných stretnutí počas desiatich týždňov v čisto ženskej skupine.

Nenásilná komunikácia: vnútorný priestor - celodenný seminár

Nenásilná komunikácia: vnútorný priestor - celodenný seminár

Vnútorný priestor  -  pole možností

Predstavte si, že v stresujúcej situácii môžete stlačiť “stop” a ocitnúť sa v priestore, kde máte neobmedzený čas a otvorené pole možností. Práve do tohto priestoru spolu vkročíme, budeme spomaľovať a objavovať svoju vnútornú krajinu. Postupne budeme prehlbovať kontakt so svojim telom, pocitmi a potrebami. Spojíme sa s miestom, ktoré umožňuje transformáciu. Tento seminár je zameraný na vtelenie a uľahčenie praxe nenásilnej komunikácie v každodennom živote.

Večer Čakry v akcii

Večer Čakry v akcii

Radi by ste vedeli, ako sa spojiť s jednotlivými čakrami, ako ich aktivovať a na aké témy sa viažu? Prídite na večer venovaný systému čakier v praxi. Budeme pracovať so zvukmi, dychom a pohybmi tela a postupne vnášať energiu do jednotlivých centier. Zároveň sa pozrieme, ako sa tieto témy prejavujú v našom živote a komunikácii. Každá čakra súvisí s určitými ľudskými kvalitami, preto keď pracujeme s telom, môžeme ich aktivovať a povzbudiť. Každý z nás má nejaké silné stránky - ale aké je to vniesť energiu do miest, ktoré obvykle úplne necítime? Sami si môžete urobiť predstavu a vyskúšať, ako vnímate jednotlivé centrá pomocou aktivácie čakier.

Improvizácia - alebo nechať sa prekvapiť, nenechať sa zaskočiť!

Improvizácia - alebo nechať sa prekvapiť, nenechať sa zaskočiť!

Keď sa povie Improvizácia, väčšine ľudí napadnú len vtipné scénky Partičky. Ale stačí si uvedomiť princípy, na ktorých je improvizácia založená a objavíme tvorivosť, schopnosť adekvátne reagovať a rýchlo sa prispôsobiť nečakanej udalosti A to sú nedoceniteľné kvality pre vedenie, prezentovanie a vyjednávanie – oblasti v ktorých len zriedka máme kontrolu nad tým, čo sa stane. Stretnutia sú zamerané na vylepšovanie komunikačných zručností a zvládanie náročných situácií s použitím kreativity. Vytvoríme pre Vás bezpečné a príjemné prostredie, kde si každý môže precvičiť svoje nové zručnosti pred uvedením do reálneho sveta.

LOONA DANCE

LOONA DANCE

Intenzívny vzdelávací a tanečný workshop pre ženy, ktorého zámerom je predovšetkým skutočne sa uvoľniť, spojiť sa so svojím telom, pocitmi, načerpať silu, dodať si odvahu napr. na potrebné zmeny v živote. Pomocou tanca sa naučíme oživiť zdroj našej ženskej sily, ktorým je naša panva (panvové dno a maternica). Na workshope s nimi budeme pracovať na rovine  fyzickej, emočnej aj energetickej.

Nauč sa meditovať - pre všetkých (vstup voľný)

Nauč sa meditovať - pre všetkých (vstup voľný)

Žiadna registrácia, stačí prísť :-)

Ak však máte záujem si rezervovať miesto z kapacitných dôvodov, môžete si samozrejme vyplniť prihlášku.

Pridajte sa k nám na workshope o meditácii Heartfulness. Naučte sa jednoduché, ale účinné relaxačné a meditačné techniky, ktoré znižujú stres, ukľudňujú vašu myseľ, zlepšujú sústredenosť a zvyšujú kvalitu vášho života. Vstup voľný.

Návod na život

TRANSFORMÁCIA Kvantovej Energie Matrixu – Návod na život

Často si kladiete otázku, ako ďalej žiť? Prečítali ste veľa motivačných kníh o úspechu, o energiách, o bohatstve? Prišli ste k záveru že vám to nefunguje? Prečo je to tak?