Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Kořeny ženské spirituality - beseda, krst knihy a autogramiáda Terezie Dubinovej

Kořeny ženské spirituality - krst knihy Terezie Dubinovej

S radosťou vás pozývame na rozhovor, krst knihy a autogramiádu  s pani TEREZIOU DUBINOVOU (CZ), autorkou jedinečnej knihy "KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY" Pozvanie stať sa krstnou mamou knižky  prijala herečka  SLÁVKA HALČÁKOVÁ, moderátorkou večera je spisovateľka GABRIELA REVICKÁ.

...tvorivý aspekt ženy a ženskej energie spočíva v pochopení a prijatí všetkého, čo v sebe má. Vtedy môže chápať i muža a v spolupráci s ním tvoriť v celku.

 

S radosťou vás pozývame na rozhovor, krst knihy a autogramiádu  s pani 

TEREZIOU DUBINOVOU (CZ), autorkou jedinečnej knihy "KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY"

Toto podujatie bude plné inšpiratívnych žien, vrátane vás :o)

Pozvanie stať sa krstnou mamou knižky prijala herečka  SLÁVKA HALČÁKOVÁ, moderátorkou večera je spisovateľka GABRIELA REVICKÁ

 

Kniha “Kořeny ženské spirituality” je nadčasovou … Odporúčame ju ženám i mužom, ak chcú porozumieť sebe i vzájomnému spojeniu …

Úryvok  z knihy:              

“Pouze zralý muž, jenž udrží sílu ženiny lunární temnoty, její vášně a smyslnosti, plně je ocení a láskyplně přijme, může ženu milovat skutečnou láskou. Přijímá její světlo i temnotu s vědomím, že právě temnota je vyživujícím spojením s hlubokými kořeny ženství, s tajemstvím, jenž  nikdy plně neodhalí, ale z něhož může být ženou obdarován …”

viac o knihe:

http://osobnostnyrozvoj.sk/products/knihy/koreny-zenske-spirituality/

 

TEREZIE DUBINOVÁ

Terezie Dubinova

Vyštudovala FF UK v Prahe, odbor kulturológia a hebraistika. Dizertácia na tému “Ženský prvok v interpretácii hebrejských biblických a polobiblických  komentárov” sa stala knihou “Ženy v Bibli, ženy dnes”. Ďalej napísala knihu  ”Židé na Turnovsku” (s Mgr.Pavlom Jakubcom) a online publikáciu  ”Jak učit o holokaustu”. Pracovala ako lektorka ženských  seminárov, správkyňa synagógy v Turnově, prednáša na tému židovstva a ženskej spirituality. Absolvovala výcvik v Škole kvantovej astrológie. Je matkou dvoch dcér a miluje mačky, more a teplo.

 

Lektorka: Terezie Dubinová

Termín: 19.2.2014 od 18.00 do 21.00

Cena: 17 €

 

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!