Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

CESTA ŽENY: Štyri tváre sebaprijatia - dvojdňový seminár pre ženy v Poprade

Milá Žena,

pozývame Ťa do chrámu ženského zdieľania, podpory a liečenia. Počas dvoch dní sa v bezpečnom, láskyplnom kruhu žien dotkneme štyroch podôb ženy, ktoré nás sprevádzajú nielen v priebehu nášho života, ale aj počas nášho mesačného cyklu. V sprievode obľúbenej lektorky ženských seminárov dostaneš priestor na pochopenie energie Dievčaťa, Milenky, Matky a Múdrej ženy, na ich prijatie v živote tak, aby si dokázali využívať ich dary a energie nielen v tvoj prospech, ale aj v súlade so svojimi predkami, svojim mužom, deťmi či okolím. Tentokrát v POPRADE!

 

Počuli ste už o tom, že žena v sebe skrýva tisíc tvárí? Je to tak, ale štyri sú tie, ktoré sprevádzajú naše životy - či už v podobe životných období ženy, alebo v podobe štyroch fáz menštruačného cyklu. Žena - Dievča, Milenka, Matka, Múdra žena - jar, leto, jeseň, zima. Sú v nás všetky prítomné bez ohľadu na to, Ako rozumieť svojim vlastným energiám, náladám a emóciám? Ako rozpoznať dary, ktoré nám tieto naše podoby prinášajú do našich životov? Ako nájsť cestu k sebaprijatiu, prijatiu našej ženskosti, cyklickosti, všetkých našich častí až k celistvosti a plnšiemu životu? Odpoveďou Vám môže byť seminár Cesta ženy - Štyri tváre sebaprijatia s obľúbenou lektorkou ženských seminárov Katarínou Runou.

 

Štyri tváre ženy, štyri tváre sebaprijatia:

shutterstock_73256281

ŽENA - DIEVČA - je energiou nových začiatkov. Energiou nášho vstupu do ženstva , ktorý ale s nami neoslávil a tak sa často ani z našej ženskosti nevieme naozaj radovať. Obdobie dievčaťa môže byť jedno z najcitlivejších období našich životov, v ktorom vzniklo neraz množstvo zranení , ktoré nám bránia naplno si vychutnať krásy ženstva. Dievčaťa sa týka aj téma nášho tela a jeho prijatia. A práve na tomto seminári sa na chvíľku vrátime k našej vnútornej deve, radostnej a bezstarostnej, milujúcej svoje telo, na ktorú sa môžeme obracať vo chvíľach, keď si chceme pozvať do života energiu nového a radostného - a to bez ohľadu na náš aktuálny vek.

 

 

shutterstock_101345086

ŽENA - MILENKA - v súčasnosti je len málo rozporuplnejších tém pre ženy, ako je naša vlastná zmyselnosť, telesnosť, sexualita, príťažlivosť - archetyp ženy-milenky, posvätnej kňažky lásky. Túžime po láske a rozkoši, túžime po odovzdaní, no zároveň máme s touto témou spojené aj množstvo nepríjemných pocitov - hanbu, strach, hnev a množstvo zranení. Základom ženskej príťažlivosti je naša žiara, a tá sa dokáže naplno rozvinúť iba vtedy, ak náš aspekt milenky oslobodíme od predsudkov, bolestí a očakávaní ktoré na nás uvalila rodina, spoločnosť, história, a v neposlednom rade sme sa na uzdu priviazali my samé.

 

 

shutterstock_90511048

ŽENA - MATKA - je tá, ktorá tvorí a množí. V jej lone rastie dieťa, pod jej rukami sa z domu stáva domov. Žena tvorí krásu a množí radosť. Žena - matka - tvorkyňa. Materinský aspekt je prítomný v každej z nás. Každá žena v istom ohľade matkou svojich detí - našich diel, ktoré najprv vznikli v našom vnútri, aby sa potom dostali von, na svet. Materstvo prináša starostlivosť, lásku, nehu, teplo a dotyk. Každá žena tento aspekt Matky pozná, prejavuje vo svojom živote, pri svojich blízkych bez ohľadu na to či máme vlastné deti alebo nie.

 

shutterstock_179862917

MÚDRA ŽENA - BABA - jej esenciu máme neustále v sebe prítomnú. Baba nám umožňuje zájsť do hĺbok vo svojom vnútri. Spojiť sa s energiou vedmy, ktorou raz budeme, aby sme jej múdrosť a vhľady mohli mať k dispozícii už dnes.  Jej energia nás pobáda k tomu, aby staré mohlo odísť a vytvoriť tak miesto pre všetko to nové, ktoré si chceme do života privolať. Pretože smrť je len ilúzia a je iba prechodom na vyššiu úroveň, je prerodom, tak ako je prerodom biela zima a z jej požehnania sa začína na jar rodiť nový život. 

 

 

Čo ťa na Ceste ženy čaká?

Čas strávený v bezpečnom a láskyplnom kruhu žien

Relaxácia a priestor pre Teba

Jemné konštelačné techniky

Zážitkové techniky zamerané na prijatie svojich podôb

Zdieľanie v bezpečnom kruhu žien

Záverečný rituál štyroch tvárí ženy

 

Seminárom Vás bude sprevádzať:

Katarína Runa

katka001_medium

Som žena na ceste k samej sebe, do svojho vnútra – na ceste, ktorá ma vedie hlbšie a nikdy nekončí. A som zároveň sprievodkyňou predovšetkým iných žien, (ale aj mužov či párov), tých, ktorí sa tiež na túto cestu vydali. Sprevádzam ich na ceste k sebe – k poznaniu toho, kým skutočne sú. Na ceste k prijatiu seba, k harmónii, pokoju a láske. Na ceste k svetlu, ale aj na ceste do hĺbky, temnoty a tieňov – pretože tam sa ukrýva nielen mnoho našich nevyliečených zranení, ale predovšetkým mnoho darov a našej sily.

 

Komu je seminár určený?

Pre každú z ženu, ktorá cíti, chce stráviť čas sama so sebou, svojou ženskosťou, v bezpečnom kruhu žien. Pre každú ženu, ktorá sa chce dostať bližšie k svojej podstate ale bránia jej v tom nánosy vlastného alebo cudzieho posudzovania, odmietania, dešpektu, neprijatia. Pre každú ženu, ktorá v sebe cíti potenciál silnej a sebavedomej ženy, ale zatiaľ celkom nevie, ako ho rozvinúť. Ak si ešte čas v ženskom kruhu nezažila, ver, že je to nádherná, neopakovateľná skúsenosť, na ktorú budeš s láskou spomínať.

 

Kedy

3. - 4. júla 2015 

Piatok  17.00 - 21.00

Sobota 10.00 - 20.00

 

Kde: Poprad

Cena: 80 Eur

 

garancia vratenia penazi uprava

Garancia spokojnosti - možnosť vrátenia peňazí

Stojíme si za tým, čo robíme. Pokiaľ po absolvovaní prvých dvoch stretnutí kurzu budeš mať pocit, že kurz pre teba nie je vhodný, alebo že s ním nie si spokojná, vrátime ti tvoje peniaze späť.

 

 

Skúsenosti žien so seminárom Cesta ženy:

"To, čo som pocítila na stretnutí Cesty ženy som už dávno nezažila. Som veľmi rada, že som sa rozhodla ísť. Katka môžem Ti povedať, že už roky chodím na rôzne stretnutia, ale tak ako to robíš Ty, tak to je veľká sila. Vidím v Tebe veľkú pokoru a to je asi základom všetkého. Ďakujem Bohu – Vesmíru a všetkému, čo nás vedie, že som Ťa stretla. Keď som prišla v sobotu domov tak som mala pocit, že po mne prešiel parný valec, a to som už dávno nepocítila, ale v nedeľu som bola ako vymenená. Priateľka mi včera povedala, že mi svietia oči, tak sa teším. 
 Bol to nádherný zážitok stretnúť toľko úžasných žien, ďakujem aj im všetkým, za to, že som ich mohla poznať. Ešte stále cítim dozvuky, behá mi to po rozume, ako to všetko prebiehalo, lebo to malo to najlepšie poradie, aby to rezonovalo.
 S úctou a pokorou ďakujem Tebe, všetkým dievčatám a sebe že sme zažili niečo tak úžasné."
 Danka

Seminár Cesta ženy neskutočne zmenil moju osobnosť, doslova mi zmenil život. Pozerám sa do zrkadla a už nevidím jazvy, krivé nohy či znamienka ... vidím sa ako nádherná bytosť, ktorá je tu preto, aby milovala a bola milovaná ... som skutočne presvedčená o tom, že krásne telo, všetky talenty a dary nemám len pre seba, že toto všetko je moja príprava na nádherný vzťah, ktorý má čaká ... :) Našla som tam moje skutočné ženské JA, krásu môjho tela, samu seba v mojej vlastnej nahote. Liečivým dotykom žien sa vyliečili staré rany a zároveň otvorili dvere do vysnívaného neznáma, kde som tou zmyselnou, nespútanou bohyňou, ktorej svet leží pri nohách, lebo spoznala vlastnú hodnotu. Cesta ženy ma naučila ako zmeniť vlastnú zraniteľnosť na najkrajší dar, aký môže žena mužovi dať

Zuzana

 

Úžasný, neopakovateľný zážitok... ďakujem zaň. Veľká oslava ženy, jej krásy, sily a neopakovateľnosti. Ďakujem za jemný a krásny výklad ženského princípu, spojený so zážitkovými rituálmi s nezabudnuteľnou atmosférou, nabitou silnými emóciami. Pre mňa znamená tento seminár pochopenie toho, že hľadanie vnútornej motivácie a životnej sily, ktoré ma častokrát stálo "veľa energie", je o prijatí seba samej ako ženy, mojej prirodzenej cyklickosti a nekonečnej ženskej energie. Mám pocit, že môj život je s týmto ešte viac krásny a šťastný. Som hrdá na to, že som ženou. Priala by som si, aby s týmito pocitmi boli naplnené všetky ženy, aby zažili všetko to krásne, čo ja pod Katkiným vedením.

 Katka, veľká vďaka :-)

Ivetka

 

Cítim sa o pár kíl ľahšia a o 100% krajšia :)
 Prišla som na Cestu ženy bez očakávaní a skončilo to tým, že mám chuť o tom každému hovoriť, čo za veľké veci sa tam diali a že jeden by neveril, kým nezažije. Nevedela som si predstaviť, ako bude tento kurz prebiehať, ale všetko tam odrazu ku mne prišlo prirodzene samo a presne tak, ako to malo byť.
 Bola som prekvapená, ako rýchlo zo mňa opadla tréma a strach otvoriť sa pred celou skupinou "cudzích" žien a nakoniec to bolo také oslobodzujúce zdieľať svoje pocity s ostatnými ženami.
 Takisto som bola zaskočená, koľko emócií a sĺz zo mňa vyšlo a čo všetko mám v sebe ešte nedoriešené. Mám teraz o čom premýšľať, ale je mi tak nejako ľahšie. Počúvať príbehy ostatných žien mi dalo tiež veľa, lebo som sa v mnohom našla, len som to možno sama nevedela sama tak pomenovať.
 Záverečný rituál bol len krásnou bodkou na záver, kedy sa zo mňa vyplavila posledná vlna emócií s krásnym odkazom, že SMIEM - smiem všetko..  a hlavne smiem byť ľúbená a zaslúžim si to, lebo som úžasná :)
 Hneď na druhý deň som si utekala kúpiť niečo pekne pre seba a cítim sa ako bohyňa :)
 Veľmi pekne ďakujem Katka a držím palce v tom, čo robíš, lebo to robíš výborne :)"
 Eliška (naozaj) Šťastná :)

 

shutterstock_73256281happy

 

Zdroj fotografií: Shutterstock.com

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!