Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Pre ženy

Žena Kráľovná

Žena Kráľovná

Kráľovná žije v súlade so svojou vnútornou pravdou a jej najvyššou cnosťou je sebahodnota a vedomie seba samej. Je usadená na tróne svojho ženstva, žiari a prežaruje svoje malé kráľovstvo. Jej telo je múdrou kotvou, jej srdce načúva tomu, čo sa má diať a jej duša je oddaná službe väčšiemu. Si aj Ty vo svojom živote kráľovnou - tvorkyňou?

Špeciálny seminár pre ženy, v ktorom preskúmame dôležitý archetyp ženy a tým je Kráľovná. Tešiť sa môžete na individuálne konštelačné rituály, prežitkové cvičenia, prácu s telom a archetypy, večerný rituál Kráľovny. V roku 2014 exkluzívne iba pre Open Mind Centrum v Bratislave.

Rozkvitanie do nehy

Rozkvitanie do nehy

Stretnutie venované mamám a dcérkam, ponúkajúce možnosť zažiť radosť aj hĺbku jedinečného prepojenia – Ženy Matky a Dievčaťa Dcéry na spoločnej ceste a ceste vlastného Ženstva.
 

Cyklický time management

Cyklický time management

Nový prístup k plánovaniu času pre ženy

NAUČTE SA AJ VY VYUŽÍVAŤ SVOJE SILNÉ ŽENSKÉ STRÁNKY VO SVOJOM PODNIKANÍ!

Uzdravenie ženskej duše a sexuality

Uzdravenie ženskej duše a sexuality

Na prednáške sa dozviete o účinnej metóde, ktorá spája nás ženy s našou skutočnou podstatou a prináša nám do života radosť a ukotvenie.

Kořeny ženské spirituality - krst knihy Terezie Dubinovej

Kořeny ženské spirituality - beseda, krst knihy a autogramiáda Terezie Dubinovej

S radosťou vás pozývame na rozhovor, krst knihy a autogramiádu  s pani TEREZIOU DUBINOVOU (CZ), autorkou jedinečnej knihy "KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY" Pozvanie stať sa krstnou mamou knižky  prijala herečka  SLÁVKA HALČÁKOVÁ, moderátorkou večera je spisovateľka GABRIELA REVICKÁ.

Cínový šperk

Cínový šperk

Vyrobte si vlastný šperk technikou Tiffany  -  pre začiatočníkov

Technika Tiffany je pomerne mladá, aj keď klasické vitráže v kostoloch alebo zámkoch sú staré niekoľko sto rokov. Sklenár Louis Comfort Tiffany však začiatkom minulého storočia nahradil olovený profil, ktorý spojuje sklá, medenou páskou a cínom, čo mu umožnilo tvoriť úplne nové veci.

Inner Dance Connection - 8 liečivých rúk

Inner Dance Connection - 8 liečivých rúk

Na tento chladný zimný večer sme pre vás pripravili kombináciu spontánneho tanca a jemnej skupinovej masážnej relaxácie. Oblečenej :-)

Každý účastník bude mať pridelených 4 masérov/masérky – na každú ruku alebo nohu jedného/jednu.

Napriek tomu že budeme dotýkať len oblastí od prstov po lakeť, respektíve od prstov na nohách po koleno, účinok relaxácie je veľmi hlboký. Hlavným dôvodom je, že skoro všetky kĺby tela budú v pohybe, a po pár minútach mozog zvyčajne prestáva zvládať kontrolu nad nezávislým a nepredpokladateľným pohybom každej končatiny, a proste vypína. Relaxáciu podporí aj príjemná hudba a aromaterapeutické oleje

Vianočné cínové ozdoby

Vianočné cínové ozdoby

Nový termín !

Na kurze vyrobíme cínové ozdoby na vianočný stromček a pre vianočnú dekoráciu. Ozdoby budeme tvoriť obľúbenou technikou Tiffany. Dozviete sa všetko o technike Tiffany, naučite sa pracovať s pájkovačkou, cínom, medenou páskou a chémiou.

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia - ubráňte sa!

Manipulácia patrí v dnešnom svete k bežným, až každodenným javom. Odhaliť manipuláciu, či už zo strany iných osôb alebo svoju vlastnú nie je vždy celkom jednoduché. Rovnako ako nemusí byť jednoduché sa snahám o manipuláciu ubrániť. Seminár známej lektorky a koučky Jitky Ševčíkovej vám pomôže sa v manipulácii nielen zorientovať, ale ju vo svojom živote aj eliminovať. 

Energia a práca s ňou

Energia a práca s ňou

Podstatou celého bytia, aj nás samých, je energia. Rozumieť jej zákonom, je cesta k sebe. Každodennou prácou na sebe odhaľujeme skryté poznatky v nás. Na stretnutiach sa naučíme, ako pracovať, narábať s energiou.