Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Pre ženy

Vedomý pôrod, vedomé rodičovstvo

Vedomý pôrod, vedomé rodičovstvo

Cyklus šiestich stretnutí o prirodzenom pôrode a rodičovstve. Na týchto stretnutiach sa môžu budúce mamičky alebo páry dozvedieť, prečo je mimoriadne dôležité oživiť a zvedomiť spojenie so svojím lonom, čo sa deje so ženským telom a psychikou počas pôrodu, ako sa na pôrod najlepšie pripraviť, a aké sú práva ženy počas pobytu v nemocnici. Vysvetlíme si, prečo majú prvé chvíle po pôrode taký zásadný význam pre vzťah matky a dieťaťa, ako dojčiť bez komplikácií, a aké sú základné potreby malého bábätka. Budúci otcovia môžu zároveň lepšie pochopiť svoju úlohu počas pôrodu a naučiť sa optimálne využiť stabilizujúcu mužskú energiu počas pôrodného zážitku.

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Výcvik Kňažiek Zeme s Manon Tromp

Tento jedinečný kurz Vás bude usmerňovať a podporovať na Vašej autentickej ceste k nájdeniu svojho magického Ja. Prejdete ročnou prípravou, aby ste sa stali aj Vy Kňažkou Zeme. Je to cesta objavovania mágie samotného života. Počas štyroch víkendových blokov sa spolu s britskou lektorkou a Kňažkou Zeme Manon Tromp zameriame na praktické cvičenia a rituály v prírode, ktorých zmyslom je nielen liečenie Matky Zeme, ale predovšetkým rozvíjanie svojho vnútra. Budeme sa riadiť Keltským Kolom roka, jeho rituálmi a tradíciami, ktoré nás podporia v našom procese učenia sa. Energia a inšpirácia bude prúdiť aj z podporného kruhu rovnako naladených žien, s ktorými budeme zdieľať a spoločne pracovať.

Menštruačný cyklus ako dar

Menštruačný cyklus ako dar

Objavíme spolu, to čo nás naše maminky nemohli naučiť, pretože to samé nevedeli. Naučíme sa spolu porozumieť a prakticky používať tvorivé, sexuálne a spirituálne dary menštruačného cyklu. Vedome porozumieme premenám svojho tela a emócií v súlade s meniacou sa lunou. Objavíme radosť zo svojej cyklickosti – premenlivosti, ktorá nie je negatívnou ženskou vlastnosťou, ale naopak kvalitou, ktorá obohacuje náš život i život našich mužov.

Biblické príbehy očami žien

Biblické príbehy očami žien

Prednáška je tretím pokračovaním prednáškového cyklu „Čo matka dcére nepovedala“. Cyklus sa  zameriava na interdisciplinárne predstavenie ženskej spirituality.

Ateliér tvorivého myslenia Saper vedere

Ateliér tvorivého myslenia Saper vedere

Keď to zabolí, nebudeme plakať, ale písať. Povedať dopredu, čo pritom nájdeme, by bolo také odvážne, až by to mohlo byť hlúpe. No stále platí, že ľudia majú radi dobré príbehy a pekné obrázky.

O Spirituálnej regresii do Života medzi životmi bude prednášať Anna Purná

O Spirituálnej regresii do Života medzi životmi bude prednášať Anna Purná

Sprirituálka ako ju familiárne s kolegami voláme je na Slovensku a Čechách PO PRVÝ KRÁT!

Zdroj: shutterstock.com

VINA, HANBA A SVEDOMIE - seminár Yehudu Tagara

Prebúdzanie sa k rozdielu medzi pravdivou ĽUDSKOU MORÁLNOSŤOU A DEŠTRUKTÍVNOU NEGATIVITOU s pomocou psychofonetiky, metódy seba-uvedomenia.

Liečenie zlomeného srdca

Liečenie zlomeného srdca

Dvojdenný seminár o vedomom púšťaní starého, aby sme umožnili novému prísť a prejaviť sa...

Ženská spiritualita v praxi

Ženská spiritualita v praxi

Pozývame na prednášku pod názvom: „Ženská spiritualita v praxi“. Prednáška je pokračovaním prednáškového cyklu „Čo matka dcére nepovedala“. Cyklus sa  zameriava na interdisciplinárne predstavenie ženskej spirituality.

Vítanie jari - Spontánny vedomý tanec Open Floor

Vítanie jari - Spontánny vedomý tanec Open Floor

Cyklus 4 voľne nadväzujúcich tanečno-pohybových stretnutí pre všetkých – mužov i ženy v akomkoľvek veku a bez ohľadu na skúsesnosti. Prichádza jar a s ňou nový život, očista, radosť a kopec energie, príprava pôdy a sadenie nových semienok. Privítajme jar v spontánnom tanci, čo vychádza z hlbín nášho ja. Spojme sa pohybom so zdrojom Života v nás, očistime sa a zasaďme semienka našej duše.