Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Konštelácie a šamanismus - Štyri duše

Konštelácie a šamanismus - Štyri duše

Tento nový seminár spája prvky šamanizmu - napr. kruhové poňatie sveta, cyklický čas a prechodové rituály - so systémovými konšteláciami do účinnej metódy osobného rozvoja a riešení rodinných, partnerských, zdravotných a pracovných problémov. Môže nám tiež poskytnúť odpovede na otázky typu: Kto sme, kam mierime a čo je to, čo nám v ďalšom rozvoji bráni?

V priebehu víkendu pochopíme dôležitosť jednotlivých životných cyklov aj to, akým spôsobom je možné získať podporu štyroch duší - teda oporu v našej rodine a u predkov, ďalej pomoc kmeňovej duše, tj. Partnerstvo, práca a ďalších "voliteľných" skupín, ako sa dostať do kontaktu z našou nezameniteľnou esenciou (individuálna duša) a ako sa obracať na onú ​​"veľkú dušu", z ktorej sme všetci vzišli a do ktorej sa po dokončení jedného životného cyklu vraciame.

Jánom vyvinutá metóda syntézy konštelácií a priestorovej orientácie sa opiera o jeho dlhoročné skúsenosti s rodinnými konšteláciami na jednej strane a šamanizmom a druidským učením na strane druhej a opiera sa o prácu jeho učiteľa, holandského šamana Daan van Kampenhout. Seminár vychádza z nedávno vydanej knižky Jána "Žijúci kruh" (Synergie Publishing, 150, - Sk), ktorú bude možné na seminári zakúpiť.
Za pomoci špeciálnych konštelácií v definovanom priestore štyroch duší sa pozrieme na tie miesta v cykle nášho života, kde sa nachádzajú časti nášho "ja". Ak sa podarí nám tieto časti zažiť a "pozbierať", tj. Vedome a emocionálne prežiť (napr. Skrz konštalačný rituál), zacelia sa mnohé zranenia a traumy nášho doterajšieho vývoja a my budeme môcť postúpiť v "cykle duša" o ďalší kus ďalej . Seminár je určený ľuďom, ktorí už majú isté skúsenosti s osobnostným rozvojom, konšteláciami alebo meditáciou.

 

Miesto konania: Open Mind Centrum
Začiatok: Piatok, 17:00, prosíme priďte včas! V sobotu pracujeme až do 19:00, v nedeľu koniec už okolo 16:00!
Cena: 123,- € *
Lektor: Jan Bílý

konstelace

Zdroj fotograií: Shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!