Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

MUŽ – BOJOVNÍK SLNKA

MUŽ – BOJOVNÍK SLNKA

Šamanská cesta za poznaním a aktiváciou mužského potenciálu.

Muž a žena sú základom pre evolúciu ľudského druhu. Rovnováha a vyváženosť oboch sú kľúčom ku vkročeniu do nových stavov existencie, čo vyžaduje to najlepšie z nás všetkých. Práve teraz! Sprevádzať Vás bude Xolotl - aztécky šaman, strážca múdrosti a náčelník posvätných obradov. Je učiteľom posvätných aztéckych tancov, sprievodcom očistných potných rituálov temazcalom a expertom na aztéckej kozmológiu, rovnako ako šamanské liečivé techniky.

 

Na tomto seminári pre mužov budeme skúmať techniky a znalosti, ktoré ľudstvo nazhromaždilo v priebehu času a ktoré nám pomáhajú definovať a rozvinúť obrovský potenciál, ktorý nás môže naplniť radosťou, hojnosťou a vnútornou silou.

 

Témy seminára:

* mužský archetyp - muž ako bojovník Slnka

* vyváženie inštinktov, inteligencia a intuícia

* telo-myseľ a vesmírna evolúcie

* mýty a tabu týkajúce sa maskulinity

* tieň, nevedomia a svetelné telo

* meditácie, psychoterapie a posvätné praktiky

* sexualita: otvorené dvere k celistvosti

 

Sprievodca: Xolotl

Xolotl 2

Xolotl sa narodil v roku 1953 na mieste zvanom Xochimilco - Miesto kvetov. Vďaka tomu, že boli jeho predkovia oddaní svojej kultúre a tradícii, prenikol do tajných učenia a bohatej kozmovízie, ktorá siaha až k počiatkom veku Piateho Slnka a spája jeho predkov s líniou dávnym národa Teochichimecov. Učil sa rôznym druhom prírodnej liečby, kryštáloterapie, jóge, taichi a pracoval s technikami prežitia vo voľnej prírode.

Vo svojej komunite je Xolotl známy ako človek, ktorý chráni a stará sa o kultúrne dedičstvo svojich predkov, praktizuje a vyučuje ceremoniálne Aztécke tradície a prepája ich s rôznymi domorodými rituálnymi praktikami, ktoré obklopujú jeho život v Mexiku i mimo neho. Vo svojom aktívnom živote sa podieľa na stretávanií a prepojovaní znalostí múdra starešinov a zasvätenia mladej generácie do starodávnych tradícií a kultúry.

Na jeseň roku 2015 bol hlavným organizátorom celesvetového 10. stretnutia "Múdrych babičiek a dedkov planéty", ktoré sa konalo v Mexiku v dňoch jesennej rovnodennosti.

 

Pozn. Seminár prebieha v španielčine, avšak bude prekladaný do slovenčiny.

 

Kedy:  16. - 17. júl 2016 (sobota-nedeľa)

Trvanie: 10:00 - 18:00

Kde: Open Mind Centrum, Mickiewiczova 2, Bratislava

Cena: 100 €

 

Xolotl 1

 

Zdroj fotografií: súkromné vlastníctvo Xolotla

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!