Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

Umenie snívať: Mimotelový zážitok

Umenie snívať: Mimotelový zážitok

Mimotelový zážitok nastáva pri oddelení vášho energetického tela od tela fyzického. Niekedy sa mu hovorí astrálne telo alebo éterický dvojník. Energetické telo sa môže od fyzického vzdialiť a poslúžiť ako nosič vedomia, čo nám umožňuje ísť kamkoľvek chceme, pričom sa vždy bezpečne vrátime naspäť do fyzického tela. Umenie snívať je súhrn techník ktoré slúžia pre skompletizovanie nášho energetického tela, vďaka ktorému môžeme rozširovať svoje vedomie a cestovať po fyzickej a astrálnej rovine do iných svetov.

Stretnutie s Royom Littlesunom - Posolstvo Indiánov Hopi

Stretnutie s Royom Littlesunom - Posolstvo Indiánov Hopi

Pozývame vás na netradičné  stretnutie s výnimočným hosťom -  starejšinom indiánskeho kmeňa HOPI - ROYOM   LITTLESUNOM.
Roy Littlesun je synom východu aj západu, významným učiteľom a zakladateľom Učenia Jedného Srdca. Je celosvetovo uznávaným odborníkom na zdravú makrobiotickú  stravu a životný štýl, je autorom knihy Revolúcia jedného srdca. Svoju misiu žije v súlade s múdrosťami a posolstvom kmeňa Hopiov, po svete šíri lásku a myšlienky porozumenia medzi všetkými bytosťami planéty.

Ako chytiť bociana

Ako chytiť bociana

Túžite po dieťatku, ale dlhší čas sa nedarí? Máte pretrvávajúci stres z vašej ne-plodnosti?

Všade vidíte bábätká a máte pocit, že práve vy, nikdy nebudete mať vlastné? Potratili ste alebo sa nepodarilo umelé otehotnenie a teraz prežívate beznádej? Ak je to tak, je čas sa zastaviť a začať sa pozerať na veci inak. Práve pre vás sú určené pravidelné harmonizačné stretnutia zameraná zlepšenie menštruačného cyklu a na zvýšenie šance na prirodzené alebo umelé otehotnenie.

Posvätná geometria

Posvätná geometria

Chcete odhaliť fascinujúce posolstvo obrazcov, telies a symbolov? Máte chuť zistiť, čo do svojich kresieb ukryl Leonardo da Vinci? Chcete sa dozvedieť, čo bolo po tisícročie skryté za múrmi chrámov a pyramíd po celom svete?

Gong kúpeľ a Vlnové pohyby

Gong kúpeľ a Vlnové pohyby

Účinky Gongu sú najefektívnejšie po pohybovej aktivite. Preto vám ponúkame spojenie Gong kúpeľa s Vlnovými pohyby.Pomocou telesnej vlny sa ľudia učia ako s minimálnym úsilým rozhýbať svoje telo, navrátiť mu flexibilitu asprávne ho používať v každodennom živote. Po rozvibrovaní a uvoľnení si svojho tela, si následne môžete vychutnať kúpeľ vo zvuku gongu. Jeho vibrácie pomáhajú vytvárať hlbokú relaxáciu tela, dokonca až meditatívny stav, ktorý je základom liečebnému procesu. 

Shutterstock.com

Kreatívny workshop: Nástenka vízií

Nástenka vízií je jedným z mocných nástrojov, ktoré nám pomáhajú premeniť naše sny a ciele na realitu. Na to, aby sme sa dostali z bodu A do bodu B, nepotrebujeme presne poznať cestu. Dôležité je vedieť, kde momentálne sme a čo je tá konečná destinácia, kam chceme doraziť. Často sa nám však v živote stáva, že nasadneme na vlak, ktorý nevieme, kam ide, ale sme radi, že sa vezieme. A keď dorazíme do konečnej stanice, sme sklamaní, pretože zistíme, že sem sme predsa nechceli prísť.

Technika uvoľnenia negatívnych emócií

Technika uvoľnenia negatívnych emócií

Sme naučení bojovať s tým, čo sa nám deje v živote. Sme naučení bojovať s tým, kým si myslíme, že sme. Bolí nás "skutočnosť" a to, že ju nevieme zmeniť. Túžime po veciach, ktoré sa javia ako vzdialené a nedosiahnuteľné. Po väčšinu nášho života trpíme. Čo keby toto všetko išlo zmeniť? Čo keby sme mohli žiť v pokoji a harmónii so sebou samými a s tým všetkým okolo nás?

Zažite silu a radosť pokojnej mysle!

Taojin cvičenie pre začiatočníkov

Taojin cvičenie pre začiatočníkov

História Taojin cvičenia siaha do starovekej Číny, ide o jedno z najstarších cvičení pre dlhovekosť a vitalitu. Dlhú dobu bolo prísne stráženým tajomstvom v kláštoroch. Na kurze sa naučíme pozície, ktoré posilnia imunitu, pôsobia liečivo na chrbticu a všetky vnútorné orgány, regenerujú kríže i celú panvovú oblasť. Naučíme sa správne taojin dýchanie, prácu s emóciami i vnútorným úsmevom. Viete kde máte Váš tantien a prečo je pre Váš každodenný život tak dôležitý? Zabezpečte si týmto jednoduchým cvičením vnútornú silu a žiarivé zdravie. 

Odhaľte svoje emočné rovnice

Odhaľte svoje emočné rovnice

Emočné rovnice sú metódou, ktorá umožňuje raz a navždy vymazať všetko, čo vo svojom živote nechcete. Akonáhle sa vám to podarí, pritiahnete do svojho života presne to, čo v ňom chcete mať. Hojnosť, skutočné šťastie, lásku, zdravie. Jedinečná metóda populárneho českého kouča Aleša Kalinu.

Indiánske rozprávky: Bábkové predstavenie pre deti a tvorivý workshop

Indiánske rozprávky: Bábkové predstavenie pre deti a tvorivý workshop

Divadelné zoskupenie LUNA storytelling Vás pozýva na bábkové predstavenie pre deti – indiánsku rozprávku O Chlapcovi bez mena, po ktorej bude nasledovať workshop bábkového divadla. Program je určený pre deti od 3 – 8 rokov a ich rodičov, ktorí chcú stráviť spoločne príjemné a hravé nedeľné popoludnie. :-)