Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

Mikropôrod

Mikropôrod

Dokumentárny film Mikropôrod (Microbirth) sa pozerá na pôrod z úplne inej perspektívy, ako sa to robilo doteraz, a to cez šošovku mikroskopu. Film dáva do pozornosti najnovšie vedecké výskumy, ktoré začali spájať spôsob, ako sa rodia naše deti, s ich zdravím v neskoršom živote, najmä so zvýšeným rizikom vzniku niektorých závažných civilizačných ochorení.

Prednáška o Human designe - spoznajte samých seba

Prednáška o Human designe - spoznajte samých seba

Human design mapuje náš prirodzený stav bytia. Popisuje spôsob rozhodovania, ktorý je v súlade s našim vnútorným nastavením a nevychádza z mysle. Mapa dizajnu ukazuje ideálny spôsob fungovania a prejavenia našich darov a talentov. Ako počúvať náš „hlas pravdy“, ísť cestou najmenšieho odporu, lepšie zvládať ťažkosti v živote a naplniť naše životné poslanie. Mapa designu sa vypočíta podľa času a miesta narodenia.

5 jazykov lásky - cesta k šťastnému vzťahu

5 jazykov lásky - cesta k šťastnému vzťahu

Pozývame vás na zážitkový seminár o jazykoch lásky a o tom, prečo si niekedy nerozumieme ani s našimi najbližšími!

Vianočné cínové ozdoby

Vianočné cínové ozdoby

Na kurze vyrobíme cínové ozdoby na vianočný stromček a pre vianočnú dekoráciu. Ozdoby budeme tvoriť obľúbenou technikou Tiffany. Dozviete sa všetko o technike Tiffany, naučite sa pracovať s pájkovačkou, cínom, medenou páskou a chémiou.

Handmade čelenky

Handmade čelenky

Príroda vôkol nás rozkvitá, rozkvitnite aj vy :-)

Život bez konfliktov

Život bez konfliktov

Kurz Život bez konfliktov podľa princípov nenásilnej komunikácie vám interaktívnym a zážitkovým spôsobom pomôže pochopiť, prečo si niekedy s inými ľuďmi nedokážeme porozumieť, kde leží váš nevyužitý potenciál vo vyjadrovaní svojich myšlienok, pocitov a potrieb a nasmeruje vás na cestu celkového ozdravenia vzájomných medziľudských vzťahov. 

Svet za zrkadlom

Svet za zrkadlom

Neobyčajný seminár vychádzajúci z metódy Matrix Energetics, na ktorom si môžete osvojiť základy práce s kvantovým poľom, ktorá dokáže transformovať vaše životy podľa vášho zámeru a želania. Na seminári sa naučíte „preprogramovať“ svoju fyzickú i mentálnu štruktúru a zmeniť aktuálny stav vášho tela i mysle. Vedľajším efektom tejto metódy býva úľava od bolesti, ustúpenie choroby, strata fóbií, alergií, zbavenie sa depresií alebo iných psychických blokov a pod.

Cvičenie svetla

Cvičenie svetla

Cvičenie svetla je forma cvičenia pracujúca s jedinečným zdrojom energie, bez ktorej by neexistoval život. Prostredníctvom jednoduchých cvikov sa naučíte ovládať jednotlivé orgány a systémy vo vašom tele a rozpoznávať jeho disharmónie, čo vám pomôže predísť rôznym ochoreniam. Vedieť pracovať so svetlom, či už slnečným alebo božským, znamená otvoriť si cestu k inému vnímaniu života na energetickej i duchovnej úrovni. A možno vám práve toto cvičenie odpovie na mnohé otázky, ktoré si kladiete.

Rodinné vzťahy a Vianoce

Rodinné vzťahy a Vianoce

Predvianočná prednáška o vzťahoch v rodine. Vianoce pôsobia ako „zosilovač“, čiže ak máte vzťahy v rodine harmonické, tak si Vianoce užívate. Ale ak to doma škrípe, zákonite to musí škrípať aj na Vianoce, lenže omnoho intenzívnejšie. Príďte si vypočuť, ako s tým pracovať a pripraviť sebe aj ostatným členom rodiny najlepšie možné Vianoce.

Gong kúpeľ

Gong kúpeľ

Pri počúvaní gongu sa človek ponára do jeho zvuku. Vibrácie zvuku gongu pomáhajú vytvárať hlbokú relaxáciu tela, dokonca až meditatívny stav, ktorý je základom liečebnému procesu. Medzi najčastejšie zážitky z Gong kúpeľov patria uvoľnené a oddýchnuté telo, prázdna myseľ, absolútny pocit relaxácie, ľahká hlava či pocity pokoja a harmónie.