Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Minulé semináre

Živicový šperk

Živicový šperk

 

Živicový šperk - Výroba setu náušnic a prívesku

Na kurze si vyrobíš a so sebou odnesieš 3 šperky podľa vlastného výberu.

Naučíš sa, ako čo najjednoduchšie pracovať so živicou, dostaneš rôzne tipy a triky.

Naučíš sa aj ďalšie zaujímavé techniky: farbenie živice, zalievanie korálok živicou, používanie glitrov v živicových šperkoch.

 Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie

Rodinné konštelácie sú metóda, ktorá veľmi jasne pomôže odhaliť problém, ktorý nás trápi. A problémom nie je nič iné, než zadržaná energia, ktorá nemôže voľne prúdiť.

Naše podvedomie si nesie informácie niekoľkých generácií.  Naše podvedomie pozná rodinné tajomstvá. Pozná osudy našich predkov.

Mapovanie pracovného a profesného potenciálu

Mapovanie pracovného a profesného potenciálu

Príďte sa zoznámiť s netradičnou, ale veľmi efektívnou a rýchlo osvojiteľnou metódou výberu uchádzačov o zamestnanie, profesiu, či štúdium. Táto metóda je vhodná tiež pri výbere partnerov, priateľov, kolegov, či iných osôb, s ktorými prichádzame do kontaktu akéhokoľvek druhu. 

Technika vychádza z Jungovej typológie osobnosti, teórie nevedomia a kolektívneho vedomia, odborného poňatia symbolov a archetypov a ich významov pre praktický život jedinca.  V priebehu procesu mapovania potenciálu, schopností, zručností, talentov a možností testovaných osôb sa využíva grafické stvárnenie psychologických symbolov a ich obsahu spojeného s pracovnou sférou, povolaním, poslaním a kariérou. 

Autorkou techniky je priamo lektorka workshopu Judita Peschlová!

Kořeny ženské spirituality - krst knihy Terezie Dubinovej

Kořeny ženské spirituality - beseda, krst knihy a autogramiáda Terezie Dubinovej

S radosťou vás pozývame na rozhovor, krst knihy a autogramiádu  s pani TEREZIOU DUBINOVOU (CZ), autorkou jedinečnej knihy "KOŘENY ŽENSKÉ SPIRITUALITY" Pozvanie stať sa krstnou mamou knižky  prijala herečka  SLÁVKA HALČÁKOVÁ, moderátorkou večera je spisovateľka GABRIELA REVICKÁ.

Sedem klenotov ženy - úvodný seminár

Sedem klenotov ženy - úvodný seminár

Sedem Klenotov Ženy je ucelený cyklus intenzívnych celodenných seminárov Mohendžodáro-tantrajógy pre ženy pozostávajúci zo 7 na seba nadväzujúcich stretnutí. Na stretnutiach vstupujeme do hlbokého spojenia so sebou najmä prostredníctvom hlbinných – katarzných techník, zameraných na uvoľnenie vlastných potláčaných a často „nepoznaných“ emócií, ale i jemných tantrajógových cvičení a meditácií na prehĺbenie spojenia s vlastnou Vnútornou Ženou/ Bohyňou... Prostredníctvom spontánnych divotancov, masáží, rituálov a zdieľania  svojej Cesty v bezpečnom prostredí ženského kruhu... Úvodný seminár Sedem Klenotov Ženy prebieha ako 4 hodinové stretnutie a je ochutnávkou toho, čo máme pred sebou na celodenných stretnutiach...

 NLP seminár: Užívaj si cestu k cieľu / svoje ciele dosahuješ ľahko a s radosťou

NLP seminár: Užívaj si cestu k cieľu / svoje ciele dosahuješ ľahko a s radosťou

NLP je umenie a veda o osobnej výnimočnosti.
Umenie, pretože každý vnáša jedinečnosť svojej osobnosti a štýlu do všetkého, čo robí a to nie je možné zachytiť slovami, či technikami.
Veda, pretože existuje metóda a postup, ktorý odhaľuje spôsoby jednania ktoré používali vynikajúce osobnosti v rôznych oblastiach činnosti a ktoré im pomohli dosiahnuť vynikajúce výsledky.