Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Obliekanie s feng šuej – obliekanie, ktoré pomáha meniť našu realitu

Obliekanie s feng šuej – obliekanie, ktoré pomáha meniť našu realitu

Úplne nový spôsob obliekania – prináša pohodu, kreativitu, úspech a splnené sny - vám predstavíme po prvýkrát na Slovensku. Tak, ako si prostredníctvom feng šuej vytvárame podporujúce prostredie v našich domácnostiach, môžeme si ho prostredníctvom oblečenia vytvoriť v našom najbližšom okolí – na sebe. Možnosť prihlásiť sa na 1 dňový alebo 2 dňový workshop.

 

1-DŇOVÝ WOKRSHOP 14. 5. 2016

Na workshope sa oboznámite s fungovaním obliekania podľa princípov feng šuej: vysvetlím vám energiu a prejavy jednotlivých elementov a naučím vás, ako ovplyvňujú naše obliekanie. 

 

Spoznáte svoje základné elementy a ich prejav a uvidíte, ako súvisia s vaším obliekaním. Naučíte sa, ako energiu jednotlivých elementov používať tak, aby ste sa cítili dobre a získavali z oblečenia silu, ktorú potrebujete na realizáciu svojho života a aktuálnych zámerov.

 

POZOR! 

Je možné sa prihlásiť na jeden alebo dva dni. Po prihlásení sa na workshop a úhrade dostanete inštrukcie na prípravu. Rezervujte si prosím cca. 1 h na spracovanie podkladov pre workshop. Podklady je potrebné doručiť späť cca. 5 dní pred workshopom, inak ich nebude možné zahrnúť do osobnejšej konzultácie. Maximálny počet je 15 účastníkov.

 

Maria Zavodna_foto

Lektorka: Mária Závodná

Cena: 97 €

V cene sú zahrnuté nápoje (voda, čaj, káva) a malé občerstvenie. Na obed si môžete vybehnúť so blízkych reštaurácií. 

Kedy: 14. mája 2016 (9:00 - 16:30)

 

 

OCHUTNÁVKA KURZU

Už 2. mája 2015 o 17:30 si môžete prísť "ochutnať" a nacítiť tento kurz na pondelkovej ochutnávke za symbolické vstupné 3 €. Viac info o prednáške nájdete tu: Ochutnávka - Obliekanie s feng šuej. 

 

 

2 - DŇOVÝ WORKSHOP 14. - 15. 5. 2016

Tento workshop je pokračovaním predchádzajúceho dňa. Ide o praktické spoločné cvičenia a osobnejšie konzultácie priamo s kúskami z vášho šatníka. Po tom, čo sa oboznámite s jednotlivými elementmi,  zostavíme pre vás efektívny zoznam prvkov vo vašom šatníku, ktoré majú pre vás posilňujúcu moc. Na workshop si prinesiete oblečenie z vášho reálneho šatníka a spoločnými silami ho skonzultujeme. Keďže bude prebiehať spolu s ostatnými – bude nesmierne výživný a obohacujúci. V spolupráci s inými sa totiž energie naučíte viac cítiť a vnímať, a tým si upevníte získané vedomosti a získate väčšiu istotu pri tvorení svojho šatníka.

 

shutterstock_185791283

POZOR! 

Je potrebné rátať s tým, že si prinesiete časť svojho šatníka na konzultáciu.  (o prihlásení sa na workshop a úhrade dostanete inštrukcie na prípravu. Rezervujte si prosím cca. 1 h na spracovanie podkladov pre workshop. Podklady je potrebné doručiť späť cca. 5 dní pred workshopom. inak ich nebude možné zahrnúť do osobnejšej konzultácie.

Maximálny počet je 10 účastníkov.

 

Lektorka: Mária Závodná

Cena: 127 € - celý 2-dňový workshop pri prihlásení sa na oba dni naraz

         50 € - 2. deň workshopu po prihlásení sa až po prvom dni (tzn. dokopy za oba dni 147 €)

V cene sú zahrnuté nápoje (voda, čaj, káva) a malé občerstvenie. Na obed si môžete vybehnúť do  blízkych reštaurácií.

 

Pre výber dĺžky kurzu (1- dňový alebo 2-dňový) KLIKNITE NAJPRV NA OBJEDNÁVKU (dole na stránke) a potom si vyberte 1 z možností dĺžky kurzu a príslušnej ceny.

 

Kedy: 14.-15. mája 2016 

sobota (9:00 - 16:30)

nedeľa (9:00 - 16:00)

 

shutterstock_237779785

 

Zdroj fotografií:Shutterstock

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!