Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Kreatívne kurzy

Kreatívne fitko - objav v sebe nové možnosti

Kreatívne fitko - objav v sebe nové možnosti

O čom je Kreatívne fitko? Žijeme vo svete, v ktorom vládnu inovácie, nové koncepty, nápady a technológie. Byť človekom, ktorý je vynaliezavý a vie kreatívne riešiť problémy, je nie len výhodou, no pre niektoré pozície priam očakávaním. Kreatívne fitko Ti pomôže začať sa na veci pozerať inak a objavovať nové možnosti najmä v sebe samom. Kreativita nám umožňuje prinášať vlastné, jedinečné videnie sveta, ktoré je podstatou inovácií. No nie len to. Ako hovorí Osho: „Kreativita je tým najúžasnejším prejavom rebelstva, pretože vyžaduje odvahu, predstavivosť a originálne myslenie.“

Arteterapia - Ja vo vzťahoch = vzťahy vo mne

Arteterapia - Ja vo vzťahoch = vzťahy vo mne (2-dielny workshop)

Žijeme vo vzťahoch a vzťahy žijú v nás. Tvoria obrovský priestor nášho prežívania, do podstatnej miery ovplyvňujú kvalitu nášho života. Preto som pre vás pripravila 2 stretnutia, na ktorých sa pokúsime pomocou neverbálnych arte techník definovať to, prečo a ako sa vo vzťahoch správame, prečo a ako na nás reaguje okolie, čo by sme na tom chceli a čo mohli zmeniť. Čo nás trápi a nevieme to vysloviť, čo nás vo vzťahoch robí šťastnými a ako to môžeme pomôcť objaviť aj našim blízkym.

Živicový šperk

Živicový šperk

 

Živicový šperk - Výroba setu náušnic a prívesku

Na kurze si vyrobíš a so sebou odnesieš 3 šperky podľa vlastného výberu.

Naučíš sa, ako čo najjednoduchšie pracovať so živicou, dostaneš rôzne tipy a triky.

Naučíš sa aj ďalšie zaujímavé techniky: farbenie živice, zalievanie korálok živicou, používanie glitrov v živicových šperkoch.

Vianočné cínové ozdoby

Vianočné cínové ozdoby

Nový termín !

Na kurze vyrobíme cínové ozdoby na vianočný stromček a pre vianočnú dekoráciu. Ozdoby budeme tvoriť obľúbenou technikou Tiffany. Dozviete sa všetko o technike Tiffany, naučite sa pracovať s pájkovačkou, cínom, medenou páskou a chémiou.