Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Rozkvitanie do nehy

Rozkvitanie do nehy

Stretnutie venované mamám a dcérkam, ponúkajúce možnosť zažiť radosť aj hĺbku jedinečného prepojenia – Ženy Matky a Dievčaťa Dcéry na spoločnej ceste a ceste vlastného Ženstva.
 

Odporúčaný vek dievčat je približne 7 až 13rokov
 

Pracovať budeme prostredníctvom jemných pohybových techník a dychových cvičení (upravených s ohľadom na vek dievčatiek), fantázie, predstavivosti a zdieľania v žensko-dievčenskom kruhu a veľký priestor venujeme tvoreniu spoločného diela (obrázku, objektu) vo dvojici (mama a dcéra.)
 Cieľom stretnutia je ponúknuť mamám a ich dcérkam možnosť naplno si užiť svoju obojstrannú plnú pozornosť, hlboké vzájomné prepojenie a radosť zo svojej blízkosti a spolupráce.
 
 Vďaka zážitku z precítenia hlbokej obojstrannej spätosti, posilňovaním vzájomnej dôvery a objavovaním vlastnej vnútornej Ženy, môže v sebe žena Matka naplno rozvinúť svoju schopnosť sprevádzať svoju dcéru na jej ceste dozrievania z dievčaťa v ženu.... stať sa pre ňu vzácnou spoločníčkou, priateľkou a pevnou oporou pri odkrývaní všetkých čarovných tajomstiev, ktoré v sebe Cesta Ženy pre nás skrýva..

 

Stretnutím sprevádzajú :

Tereza Ruth - lektorka seminárov pre ženy (SEDEM KLENOTOV ŽENY ,BAUBO-Divotance Ženskej Duše) náplňou ktorých je najmä MOHENDŽODÁRO- tantrajóga pre ženy ,ale i meditácie, dychové cvičenia ,jemné tantrické techniky na  prehlbenie kontaktu s vlastnou Vnútornou Ženou ako i hlbinné katarzné programy na podporenie uvoľnenia nespracovaných a dlhodobo potláčaných emócií...S manželom Brankom a deťmi deväťročnou Trezalkou a šesťročným Jergušom žije vo Svätom Jure

Mariana Kratchvílová -sociálna pedagogička a humanisticky orientovaná psychoterapeutka so zameraním najmä na dospievajúcu mládež a deti,  v súčastnosti na plný úväzok mama dvojročnej Anušky a polročného Jonáša. Pochádza z Bratislavy, s manželom Matejom a s oboma deťmi žije v Modre.

 

Cena : 30 Eur (dvojica)

shutterstock_146837942

FOTO: Shutterstock.com

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!