Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Darčekové poukazy na kurzy a masáže

Darčekové poukazy na kurzy a masáže

Radi by ste obdarovali svojich blízkych niečím, čo ich nielen poteší, ale zároveň ich to posunie v živote a v jeho prežívaní? Preto sme pre Vás pripravili možnosť darovať im darčekovú poukážku na ľubovoľný kurz alebo masáž v našom centre. V akej hodnote máme tieto poukážky? Tak tu sme Vám pripravili možnosť mať úplne otvorenú myseľ :-) Môžete si zvoliť ľubovoľnú sumu poukážky, alebo ju venovať ako hotový kurz či masáž. Je to len na Vás.

 

 

Navyše, pokiaľ nie ste z Bratislavy, nemusíte po svoj milý darček chodiť až k nám. Môžeme Vám ho poslať poštou alebo v zelenom láskyplnom duchu Vám poukážku môžeme zaslať elektronicky. 

 

Možnosti ako zakúpiť darčekový poukaz:

1. Ak máte záujem o darčekový poukaz v určitej finančnej výške, ale nechcete priamo zakúpiť konkrétny kurz ani masáž, napíšte nám e-mail na openmind@openmind.sk, v ktorom uvediete na akú výšku Vám darčekovú poukážku vystavíme, kam a akým spôsobom si ju želáte zaslať.

 2. Ak by ste radi darovali konkrétny kurz v podobe darčekovej poukážky, môžete tak urobiť priamo pri danom kurze pri vypĺňaní objendávky, pokiaľ zakliknete možnosť - Darčekový certifikát - prajete si darovať kurz ako darček?

3. Pokiaľ máte záujem darovať svojim blízkym masáž, ponuku aktuálnych masáži nájdete tu: MASÁŽE (klik)

Danú masáž, ktorú budete chieť zakúpiť nám napíšte na openmind@openmind.sk, rovnako i spôsob poslania a adresu pre zaslanie. 

 

Tešíme sa na Váš rast a vašu návštevu u nás v Open Mind Centre :-)

 

shutterstock_133592693

 

Zdroj fotografií: Shutterstock