Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

LIEČITEĽTSVO A CESTA SEBAPOZNANIA

“Strom sa nezamýšľa nad tým, či je stromom, jednoducho ním je. Nepozná prekážky, ktoré ho stretnú na zemi, či na oblohe. Je však isté, že vďaka nim bude jedinečný vo svojom spôsobe rastu “

José Ángel

“Veľmi dobre si pamätám, ako som vo svojich 17-tich rokoch začal vnímať a rozvíjať moje schopnosti pozorovať iných a načúvať im, presahujúc slová, symboly, či myšlienky. Odvtedy nedokážem prestať postupovať do hlbokých úrovní a tajomstiev života ako celku. Sprevádza ma prirodzené vnímanie tejto krásy, aj keď niekedy surovej a krutej. Tá krása však má velký zmysel a obklopuje všetko to, čo poznáme.Chápem a potvrdzujem, že len my máme jedinečnú zodpovednosť, ako aj možnosť byť tým, čím sme.”

José Ángel Lázaro Clavero: Intuitívny liečiteľ, učiteľ a spisovateľ. Tvorca nástrojov pre zdravie a rozvoj vedomia. Zakladateľ školy sebapoznania “Comeintoplay”. 

Narodil sa v roku 1977 v Madride. Momentálne žije spolu so svojou dcérou na Slovensku a pôsobí ako terapeut a mentor. Kombinuje svoju intuitívnu schopnosť s technikami alternatívnej medicíny a prispôsobuje sa potrebám každého indivídua i jeho sociálnym a kultúrnym podmienkam. Akupunktúra, psycho-kognitívna metóda a kreatívna meditácia sú len príkladmi používaných praktík, pričom sú zjednotené a vedené z psycho-neuro-endo-imunologického pohľadu. Snahou je podporiť schopnosť samoliečby ľudí, organizmov a ich systémov.

 

Je známy ako sprostredkovateľ Védskej školy v Himalájach, kde žil dlhé roky, vrátane 4 rokov samoty a meditácie, počas ktorých ho jeho učiteľ pripravoval na pokračovanie 100-ročnej tradície zameranej na prebudenie vedomia. Viac ako 10 rokov sprevádza stovky ľudí pri procese ich osobnej auto-realizácie a sebapoznania formou konverzácii, seminárov, kurzov a  meditačného ústrania.

 

 

 

Orientuje sa na nasledovne situácie:

  •  Riešenie konfliktov a problémov
  •  Využitie kríz osobného života
  •  Zvládanie duševného, emočného a pracovného stresu
  •  Partnerské a rodinné konflikty
  •  Podpora pri procese osobného rozvoja
  •  Podpora v procese detoxikácie od psychiatrických liekov

 

Používané techniky:

  • Moja schopnosť intuície
  • Kognitívna psychológia (kde pozorujeme vonkajší život a jeho faktory)
  • Meditácia (Kreatívna, Autoreflexívna a Riadenie emócii)
  • Vedomé dýchanie (cvičenie zamerané na riadenie myslenia/emócií)

 

Lektor : JOSÉ ÁNGEL LÁZARO CLAVERO

Čas : 19:00 - 21:30

Termín : 20.6.2018

Cena : 20 €

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!