Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Terapia CESTA - individuálne sedenie

Terapia CESTA - individuálne sedenie

Základy metóde Cesta boli položené na znalostiach a štúdiách známeho endokrinológa Dr.Deepak Chopra a renomovanej molekulárnej biologičky  doktorky Candace Pertovej, ktorá pri mnohých príležitostiach hovorila na pôde amerického Kongresu o svojich neuveritelných objavoch a o vplyve, ktorý majú potláčané vzpomienky na naše bunky. Jednoznačne dokázala, že kedykoľvek prežívame prudkú, silnú emóciu, ktorú potlačíme, alebo uzavrieme, dochádza v tele ku špecifickým chemickým zmenám. Tieto zmeny môžu ovplyvniť bunečné receptory, čím príde k zablokovaniu vzájomnej komunikácie týchto a ostatných buniek v tele. Ak tieto zablokované bunky ostanú zablokované dlhšiu dobu, existuje zvýšené riziko, že v prípade vzniku choroby sa táto choroba prejaví práve na mieste, kde sa nachádzajú zablokované receptory.

Ste pripravení na skutočnú zmenu, slobodu? Odpovedajte si na nasledovné otázky:

  • cítite v živote strach, obavy alebo stres spôsobený prácou, rodinou alebo zdravotným stavom?
  • zasiahol vás mentálny alebo fyzický zdravotný problém?
  • túžite po väčšom naplnení vo vzťahoch?
  • obmedzujú vás pretrvávajúca demotivácia, únava, slabosť alebo depresia?
  • odkladáte činnosti a povinnosti, bojujete s nerozhodnosťou, aj vtedy, keď na tom veľmi záleží?
  • cítite sa v živote "zaseknutí", akoby ste nevedeli ktorým smerom ísť a ako z toho von?
  • aj veci zdanlivo bežné alebo osoby veľmi blízke vo vás dokážu vyvolať hnev a zúrivosť?
  • zaujíma vás objaviť svoj vlastný skutočný potenciál, svoju životnú cestu? Vo všeobecnosti spokojní so životom, no s trochou viac energie, zanietenosti, času by ste boli schopní žiť život k úplnej spokojnosti?
  • máte svoje životné ciele a vízie, no neviete ako sa k nim dopracovať?

Klienta sprevádzam postupnosťou krokov do rozšíreného stavu vedomia, v ktorom proces Cesty prebieha. Celý proces si riadi klient sám.

Súčasťou procesu Cesty je aj zmena spomienok, zmena nezdravých presvedčení o sebe a o svojom živote, ktoré sme nadobudli v kritických momentoch. Dôležité je aj odpustenie ako veľmi liečivý moment celej terapie.

Precítením okolností potlačených emócií a spomienok klient porozumie, prijme a vyrovná sa s tým, čo sa udialo. Dochádza k uvoľňovaniu energetických blokov, miznú zažité vzorce správania, fyzické telo sa uzdravuje, menia sa reakcie klienta a tým aj vzťahy s ostatnými ľuďmi. Predovšetkým sa však mení vzťah k sebe samému. V spojení so sebou klient precíti bezprostrednú moc nad svojím životom, nad tým ako si dokáže vytvárať svoju každodennú realitu a žiť svoj život v súlade s vlastnými túžbami.

Viac informácií o metóde Cesta nájdete na: www.brandonbays.sk

 

profilovka1

Terapeutka Milica Štefánková je akreditovaná terapeutka metódy Cesta podľa BrandonBays,

"K metóde Cesta som sa dostala po dlhoročnom hľadaní spôsobov uzdravenia najmä fyzického tela. Na základe toho, čo som za cca 15 rokov vyskúšala a absolvovala (videla som, čo funguje a čo nie), považujem Cestu za najhlbšie pôsobiacu metódu, ktorá zmenila moje fungovanie snáď v každej oblasti môjho života."

 

 

 

 

 

 

 

Objednať sa môžete na mailovej adrese milica.stefankova@gmail.com alebo info@openmind.sk

Cena : 95€

 

Referencie:

" Najprv som nevedela, čo mám od tejto terapie čakať. Trápili ma otázky, prečo sa niektoré veci v mojom živote dejú tak ako sa dejú a hľadala som rôzne spôsoby, ako k nim nájsť odpovede. Milica ma previedla cestou až do úplných zákutí vlastnej duše, bola jemnou a podpornou spoločníčkou a pomohla mi nájsť odpovede aj tam, kde by mi nikdy nenapadlo hľadať. Naozaj to bola Cesta, ale na jej konci som sa cítila ako úplne nový človek, s čistou hlavou a novým pohľadom na svoje vlastné možnosti. A týmto jej za to veľmi ďakujem, lebo začalo to možno "banálnym " problémom , ale v závere mi to vlastne celkom zatočilo s celým mojim životom.     Katarína "

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!