Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183

Email:
openmind@openmind.sk

Sviatočné POŽEHNANIE ZEME s Kundalini jógou a SOUND Healing

Pozývame Vás na spoločné vytvorenie liečivej energie, ktorú by sme rady nasmerovali k Matke Zemi cez techniky Kundalini jógy. Tak, ako si velebíme naše domovy, nemali by sme zabúdať ani na ten najdôležitejší - našu ZEM. Ako darček Vám prinášame úžasné liečenie zvukom pre Vašu dušu:)

 

Požehnanie Zeme (14)

 

V tento výnimočný večer zimného slnovratu navodíme našej duši pokoj a mier, ktorým aktivujeme uvedomelé vnímanie samých seba. Vďaka tomu budeme môcť vyslať liečivú energiu Matke Zemi a požehnáme jej sile, ktorá nás svojou bezpodmienečnou láskou hostí. Tešíme sa preto na každú bytosť, ktorá prispeje svojou láskou a svetlom do spoločného kruhu:)

V Kundalini jóge sa používajú mantry, fyzické cvičenie v kombinácii so správnym dýchaním, relaxáciou a meditáciou. Je to systém, ktorý zapracujete do svojho života a on začne pracovať za Vás. Ide o hygienu duše, ktorá začne smerovať postupne Váš život k prirodzenosti, k odstraňovaniu zlozvykov, k tomu, čo skutočne potrebujete. 

Je to čistiaci a transformačný proces, a preto sa odporúča dodržiavať nižšie uvedený protokol, aby účinky cvičenia, relaxácie a meditácie mali spriechodnenú cestu na zmenu.                                                                                      Predtým, ako prídete: http://bit.ly/2jb3rDL

Liečivým kruhom Vás povedú Lusy, Marianka, Naďka od 17:30 do 19:30.

 

Ideálna nadväznosť po Kundalini jóge ako DARČEK pre Vás: Sound Healing harmonizácia od 20:00 do 21:00 s Luckou.                                                                                                                                                                  Pozor: cena hodiny je 14 Eur a rezervácia vopred nutná!

Lucka

Lucia sa Sound Healing terapiám venuje 3 roky. Bola v nepálskom kláštore, kde pochopila ako veľmi na nás vplývajú zvuky – akékoľvek. Neskôr jej do cesty prišiel uznávaný terapeut z Nemecka, u ktorého sa učila. Postupne absolvovala kurzy u tých najlepších sound terapeutov na svete. Učil ju tiež zakladateľ najväčších holistických centier v Amerike. Pri liečení zvukom Lucia používa špeciálne spievajúce misky, gongy a iné rezonančné nástroje, ktoré svojou silnou vibráciou harmonizujú telo a myseľ, a prinavrátia stratený balans. 

Zvuková terapia tibetskými miskami je alternatívna liečebná metóda, ktorú používali v Tibete a v Indii od staroveku, najmä v Himalájach, na uzdravenie. Dlhé roky bola táto metóda utajená, aby si skupina mníchov zachovala tajomstvo účinného liečenia. Spievajúce misky vytvárajú škálu zvukov, ktoré prenikajú do najhlbších sfér tela a mysle.Relaxačný program nadviažeme na kundalini jógu a svoje bytie odovzdáme vzácnym zvukom misiek a gongov. Na záver, krásne&hlboko zrelaxovaní preberieme Vaše pocity, vnemy, zážitky. Lucia Nosko Vám zodpovie všetky náležité otázky. Vianoce (v nás) sa môžu začať :)

Tešíme sa na všetkých Vás:)

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!