Kontakt

Open Mind Centrum

Mickiewiczova 2
811 07 Bratislava
(mapa)

Tel.:
+421 911 595 183
+421 904 655 039

Email:
openmind@openmind.sk

Rekonektívne liečenie & Znovu-napojenie - Janka Mezovská

Pozývame Vás na stretnutie s harmonizujúcimi rekonektívnymi frekvenciami. Budeme sa o nich nielen rozprávať, ale si liečivé spojenie s nimi i prakticky vyskúšame.

Rekonektívne liečenie je spojenie s liečivým spektrom frekvencií, ktoré pôsobia harmonizačne na všetky zložky ľudskej bytosti: telesnú, mentálnu, emocionálnu aj duchovnú

rekonektivne_liecenie_ivvor

Umožňuje:

- vyliečenie na úrovni fyzického i psychického zdravia
- zlepšenie medziľudských vzťahov
- optimalizáciu v pracovnej oblasti
- nájdenie „strateného zmyslu života“
- naštartovanie hojnosti/prosperity
- napĺňanie životného poslania

Je sprevádzané hlbokým duchovným procesom návratu k sebe, do prirodzeného stavu rovnováhy a nie je potrebná dlhodobá terapia, stačia 3-4 sedenia v priebehu 7 dní = výsledky sú trvalé.

Rekonektívne liečenie umožňuje nastaviť harmóniu a rovnováhu nášho organizmu v rovine fyzickej, mentálnej, emocionálnej i spirituálnej, čo sa v našom živote prejavuje ako:- vyliečenie na úrovni fyzického i psychického zdravia,- zlepšenie v medziľudských vzťahoch,- optimalizácia v pracovnej oblasti,- naštartovanie hojnosti/prosperity v živote,- nájdenie strateného zmyslu života,- objavenie vlastného špecifického životného poslania a jeho napĺňaniea zároveň je to komplexný proces sprevádzaný rozširovaním vedomia a navyšovaním ľudského potenciálu, čo umožňuje celkový životný progres.

Ide o metódu informačného, respektíve frekvenčného liečenia, ktorú priniesol americký lekár - chiropraktik Dr. Eric Pearl. 

Rekonektívne liečenie vykazuje významné výsledky nielen na úrovni zdravia, ale rovnocenne i na úrovni osobného rozvoja človeka. Je podložené výskumom lekárov, kvantových fyzikov a renomovaných univerzít po celom svete.Na prezentácii Vás zoznámime s metódou, jej filozofiou, dosiahnutými výsledkami a budete mať možnosť si spojenie s rekonektívnymi frekvenciami osobne na sebe vyskúšať.Znovu-napojenie (The Reconnection) je iniciačný proces, ktorý nám umožňuje prostredníctvom rekonektívnych frekvencií znovu sa napojiť na celovesmírny systém (vstúpiť do Jednoty). 

Počas procesu The Reconnection sa pripájajú súčasne 3 systémy:– línie našej planéty,– meridiánové línie nášho tela,– kozmická energetická mriežka.

 

18698518_242035032942391_7948650110105863735_n

 

Tu je zaujímavé video s ľuďmi, ktorí Rekonektívnym liečením a Znovu-napojením prešli:

https://www.youtube.com/watch?v=py9vNHTKsMM&t=8s

Tu je video, ktoré v skratke približuje, čo spojenie s rekonektívnymi frekvenciami umožňuje:

https://www.youtube.com/watch?v=XO1uReuOpsY

Viac informácií o Rekonektívnom liečení a Znovu-napojení nájdete na stránke: www.janamezovska.eu

 

O LEKTORKE:

21751590_286600191819208_3391794587814796438_n

Volám sa Jana Mezovská, som praktik rekonektívneho liečenia s medzinárodnou certifikáciou a kvalifikáciou.

Rekonektívne liečenie mne osobne veľmi výrazne a veľmi rýchlo zmenilo celý život – v zmysle totálnej optimalizácie všetkých úrovní mojej existencie. A ešte stále sa to deje...

Zrazu mi ponúkli zaujímavé zamestnanie v oblasti, odkiaľ všetci utekajú pre nedostatok pracovných príležitostí, a tak som začala pracovať v nádhernom prostredí s úžasnými ľuďmi a presťahovala som sa z mesta do môjho vysnívaného domčeka v prírode, čím sa mi splnila veľká životná túžba.

Takže som v priebehu 3 týždňov zmenila trvalý pobyt, prešla som zo závislej činnosti na živnosť, začala robiť zaujímavú prácu, kúpila som si auto, znovu som po 17 rokoch začala šoférovať… Je to pre mňa veľký zázrak, pretože som sa celé roky nevedela pohnúť zo stagnačného miesta = odtrhnúť sa z pohodlia mama-hotela a zrazu som sa v priebehu 3 týždňov zmobilizovala a začala napĺňať svoj sen o šťastnom živote. Navyše som sa počas tohto 3-týždňového diania niesla na vlne eufórie, nadšenia, šťastnosti a radosti, nakoľko sa všetko (to obrovské množstvo zmien spojené s rozsiahlym vybavovaním a formalitami) odohrávalo úplne bez problémov, všetko hladko klapalo a zacvakávalo do seba, sprevádzané permanentnou synchronicitou.

Postupne sa mi zlepšili i vzťahy s rodičmi a dokonca aj vzťahy medzi nimi, takže je to úplne úžasné! No a momentálne uskutočňujem svoj najväčší, sebarealizačný sen, o ktorom snívam už od puberty, a tým je: liečenie ľudí na energetickej báze. Vždy som to chcela robiť, len som nevedela ako. Dnes už viem, že to, čo ma vnútorne napĺňa, je rekonektívne liečenie a chcem to robiť naplno, lebo cítim, že je to moje poslanie tu na Zemi.

Rada sprostredkujem rekonektívne liečenie aj Vám ;)

Termíny kurzov a objednávky

Ľutujeme, ale pre tento kurz momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Dôležité: Aby ste sa uistili, že naše správy pre Vás neskončia v spamovom koši,
prosím, pridajte si adresu openmind@openmind.sk do Vášho adresára. Ďakujeme!